دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

سرویس پکیج بوتان

دسته بندی مقالات

تهران | میدان انقلاب | صادقیه

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

سرویس پکیج بوتان
11
12 آگوست 2023
حدیث عباسی

سرویس پکیج بوتان:پکیج ها وسایل گرمایشی خاصی هستند که می توانید برای تامین آب گرم و گرم کردن منزل از آنها استفاده کنید. این نوع سیستم گرمایشی سالهاست که جایگزین مناسبی برای خانه ها بوده است.

در میان انواع برند های قابل قبول در کشور، پکیج بوتان وسیله ای است که می تواند سیستم گرمایشی و آب گرم سالم را تامین کند. به عبارت دیگر پکیج دیواری جایگزین مناسبی برای موتورخانه و آبگرمکن دیواری است که گرمایش ساختمان و آب گرم بهداشتی را به خوبی تامین می کند.

سرویس پکیج بوتان

پکیج بوتان انواع مختلفی دارد که شامل فن دار، بدون فن، زمینی و دیواری می شود، شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود پکیج بوتان مناسب خود را خریداری کنید.

پکیج دیواری بوتان توسط شرکت بوتان طراحی و تحویل مشتریان می شود و  به دلیل کیفیت عالی و رضایت بالای مشتریان، رقیب جدی برای سایر برندهای ایرانی و خارجی است.

بدیهی است این وسیله گرمایشی هم احتیاج به بررسی و سرویس دوره ای دارد و در اثر استفاده مکرر احتیاج به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم به موارد پیرامون سرویس پکیج بوتان بپردازیم. اگر ساکن تهران هستید و می خواهید نیروی ماهری داشته باشید تا بهترین سرویس پکیج را برای شما انجام دهد، می توانید به تکنسین های ما در دنیای تعمیر اعتماد کنید و بررسی و عیب یابی پکیج بوتان خود را به ما بسپارید.

ویژگی پکیج بوتان چیست؟

قطعات استفاده شده در پکیج بوتان از به روزترین و باکیفیت ترین تکنولوژی ها بهره می برند و به همین دلیل این محصولات بهترین عملکرد را در بین سایر رقبا دارند و در نتیجه در هنگام سرویس پکیج بوتان توسط مرکز دنیای تعمیر شما را کمتر دچار مشکل می کند.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این پکیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راندمان حرارتی بالای 90 درصد
 • مجهز به نمایشگر دیجیتال برای نمایش وضعیت دستگاه و اعلام هشدارها و خرابی ها
 • تامین کننده آب گرم با بالاترین سرعت و در کمترین زمان برای منزل و محل کار
 • قابلیت اتصال پکیج بوتان به سنسور دمای محیط
 • قابل اتصال به ترموستات اتاقی
 • مصرف سوخت و انرژی کم
 • مجهز به سیستم جرقه زنی اتوماتیک
 • مصرف برق کم به دلیل مصرف برق تک فاز
 • نصب و سرویس آسان
 • عدم اشغال فضای مفید
 • تنوع در مدل و ظرفیت
 • صدای کم
 • تامین آب گرم مصرفی و رادیاتور

انواع پکیج بوتان

پکیج بوتان وسیله ای است که جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و سبب تامین سیستم گرمایشی منزل و آب گرم می شود. بنابراین با خرید پکیج بوتان دیگر نیازی به خرید آبگرمکن دیواری ندارید. برای سرویس پکیج بوتان می توانید به همکاران متخصص ما در دنیای تعمیر مراجعه کنید.

پکیج ها به چند روش طبقه بندی می شوند که برخی از مهم ترین آنها در اینجا ذکر شده است:

1) انواع پکیج دیواری بوتان بر اساس مصرف سوخت

 • پکیج سوخت دیزل
 • پکیج دوگانه سوز
 • پکیج برقی
 • پکیج گاز

2) انواع پکیج دیواری و زمینی بر اساس تعداد مبدل

 • پکیج تک مبدل: متشکل از مبدل اصلی
 • پکیج دو مبدل: متشکل از مبدل صفحه ای جهت تامین آب گرم و گرمایش منزل
 • پکیج دو مبدل حرارتی: برای تامین آب گرم
 • پکیج سه مبدل

خدمات سرویس پکیج بوتان چیست؟

پکیج علاوه بر تامین گرمای ساختمان، آب گرم را نیز تامین می کند و برای این کار نیاز به تنظیم عملکرد تابستان و زمستان دارند. بنابراین با توجه به کارایی بالایی که در طول سال دارند مانند بسیاری از لوازم خانگی نیاز به نگهداری و تعمیرات ماهانه یا سالانه توسط تکنسین ها و تعمیرکاران پکیج دنیای تعمیر دارند.

بررسی پکیج شامل انجام کار بر روی قسمت های مختلف پکیج می باشد که در صورت عدم انجام به موقع ممکن است به پکیج آسیب وارد شود و هزینه آن بسیار بیشتر از خرید پکیج جدید باشد.

کنترل و بررسی مسائل مختلف از جمله رفع مشکلات و خرابی قطعات آن از جمله نشتی در لوله های پکیج، وجود رسوب در مسیر ورودی پکیج، وجود رسوب در مبدل پکیج، انواع رسوبات اتصالات پکیج، شیلنگ ها، فیلترها و دستگاه سخت کننده، همچنین بررسی سوپاپ اطمینان پکیج بسیار حائز اهمیت است و زمان زیادی از تعمیرکاران صرف این کار می شود. در حین انجام سرویس در صورت بروز مشکل در هر یک از این قطعات، پکیج باید تعمیر شود.

مزایای سرویس پکیج بوتان:

سرویس پکیج بوتان
سرویس پکیج بوتان

اگر قطعه معیوب باشد، قبل از اینکه به سایر قسمت های پکیج آسیب برساند، تعویض می شود. این اقدام شما را از صرف هزینه های سنگین برای تعمیر پکیج بیمه می کند. زیرا هزینه سرویس کمتر از هزینه تعمیر پکیج است.

سرویس پکیج، سبب افزایش عمر مفید و کارایی و عملکرد بهتر پکیج خواهد شد. با توجه به مطالبی که بیان شد می توان نتیجه گرفت که سرویس پکیج  بوتان بسیار مقرون به صرفه است و از نظر اقتصادی می تواند کمک زیادی به خانواده ها کند چرا که عدم سرویس دهی در دراز مدت می تواند هزینه های بیشتری را برای دستگاه به همراه داشته باشد.

روش های مختلف سرویس پکیج بوتان

با توجه به شرایط دستگاه در مرکز تخصصی دنیای تعمیر، دو نوع سرویس پکیج بوتان انجام می شود:

سرویس دوره ای: این نوع سرویس معمولا به صورت فصلی یا دو بار در سال (قبل از فصل و بعد از پایان فصل سرد) انجام می شود. با توجه به زمان کوتاه بین سرویس ها، سرویس دوره ای هزینه کمتری دارد و حجم کاری کمتری دارد.

سرویس کامل: در این روش تمامی قسمت های پکیج بررسی و تصحیح می شود و به عقیده کارشناسان این نوع سرویس کامل ترین نوع سرویس است.

بهترین زمان برای سرویس پکیج بوتان چه زمانی است؟

اگر دیدید رادیاتورها گرم نمی شود، آب بهداشتی ساختمان گرم نمی شود، شعله پکیج مشکل دارد یا کوتاه است، سیستم گرمایشی مشکل دارد یا پکیج به صورت انفجاری روشن می شود و فشار آب کم است، بی شک زمان سرویس فرا رسیده است.

به طور کلی بهترین زمان برای بررسی پکیج معمولا هر 6 ماه یکبار است. این مدت معمولا برای پکیج هایی است که تازه نصب شده اند و برای پکیج های کار کرده معمولا دفعات بیشتری است. معمولا زمانی که فصل تغییر می کند و می خواهید عملکرد پکیج را از تابستان به زمستان و بالعکس تغییر دهید و زمان سرویس و بررسی پکیج فرا رسیده باشد.

وجود رسوب در این قسمت ها ممکن است باعث نوسانات دمای آب، گرمایش و سرمایش شود که برای رفع این مشکل نیاز به شستشوی ترانسفورماتور و رسوب زدایی دارد. در عین حال انواع شیلنگ ها و پکیج های پمپ نیز چک، تمیز و رسوب زدایی می شوند. علاوه بر شستشوی پکیج، رادیاتورها نیز باید شستشو و رسوب زدایی شوند که این امر در حین سرویس سالانه پکیج دیواری توسط مرکز تخصصی تعمیرات جهانی انجام می شود.

تعمیر و سرویس پکیج بوتان دنیای تعمیر در کمترین زمان

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج بوتان در دنیای تعمیر به دلیل استقبال خوب مشتریان و مصرف کنندگان جهت خرید، نصب و استفاده از تجهیزات گرمایشی بوتان تاسیس گردید. این مرکز می تواند خدمات پس از فروش با کیفیتی در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج بوتان و بخاری دیواری بوتان ارائه دهد که با استفاده از سرویس کاران مجرب قابل انجام است.

مرکز تخصصی دنیای تعمیر دارای بهترین کارشناسان و سرویس کاران است که هر ساله در دوره های آموزشی شرکت می کنند تا پس از خرید محصول از فروشگاه ایران بوتان خدمات تعمیرات به روزی داشته باشند.

رسوب زدایی هنگام سرویس پکیج بوتان

رسوب زدایی پکیج باید حداقل یک یا دو بار در سال هنگام سرویس پکیج بوتان انجام دهید.

متاسفانه بسیاری از افراد خدمات پکیج و رادیاتور معمولی را چندان جدی نمی گیرند. این باعث می شود در روزهای خاصی از سال به خصوص در فصل زمستان که پکیج ها و رادیاتورهای خانه مشغول است، مجبور به پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر و سرویس پکیج بوتان شوند.

در شرایطی که سالی یک یا دو بار می توانند با سرویس دهی منظم و رسوب زدایی پکیج کارایی پکیج خود را افزایش دهند و نیازی به صرف هزینه دائمی برای رفع ایرادات و معایب پکیج نداشته باشند.

در واقع رسوب زدایی بسته بندی باعث سالم و بی عیب بودن بسته بندی می شود.

و البته رسوب زدایی باعث افزایش کارایی سیستم پکیج می شود. با این کار دیگر شاهد مشکلاتی مانند گرم نشدن آب پکیج، صدای پکیج و مشکلاتی از این دست نخواهید بود.

شما عزیزان می توانید برای دریافت هزینه رسوب زدایی پکیج بوتان منزل خود با مرکز دنیای تعمیر تماس بگیرید.

هزینه سرویس پکیج بوتان

هزینه خدمات پکیج یکی از مهم ترین دغدغه های مصرف کنندگان است. به طور کلی سرویس دوره ای پکیج برای حفظ و نگهداری هر یک از قطعات پکیج انجام می شود تا در نهایت به افزایش کارایی و عمر مفید دستگاه کمک کند.

سرویس پکیج دیواری یکی از کارهایی است که معمولا قبل از شروع فصل سرما به آن نیاز دارید. تیم متخصص ما در گروه فنی دنیای تعمیر آماده ارائه کلیه خدمات از جمله خدمات سرویس پکیج بوتان می باشد.

پس از تماس مشتری و گزارش خرابی، اطلاعات مشتری در سامانه امور مشتریان نمایندگی ثبت می شود. سپس سرویس کار شناسایی می شود و پس از دریافت آدرس برای تعمیر دستگاه می رود. همچنین قبل از حرکت، سرویس کار با شما تماس می گیرد و زمان تعمیر را با شما هماهنگ می کند.

تکنسین پکیج دیواری  را بررسی و پس از بازدید میزان آسیب آن را مشخص و هزینه تعمیرات را به شما اطلاع می دهد و پس از تایید شما در مورد هزینه و نوع تعمیرات و سرویس پکیج بوتان ، سرویس کار شروع به کار می کند.

در شرایط کنونی قیمت های اعلام شده توسط هر تعمیرکاری تقریبی می باشد. زیرا تمامی قطعات با ارز دلار خرید و فروش می شود و نوسانات بازار ارز در تعیین قیمت نهایی سرویس تاثیرگذار است.

جهت اطلاع از آخرین و بروزترین هزینه سرویس پکیج بوتان با همکاران ما در دنیای تعمیر در تماس باشید.

آموزشگاه دوره تعمیر و سرویس پکیج دنیای تعمیر

اگر در بین مشاغل فنی به دنبال یادگیری حرفه ای با درآمد و رشد بالا هستید، آموزش تعمیر پکیج بهترین گزینه است.

دنیای تعمیر با سالها سابقه درخشان در زمینه تعمیرات و خدمات پکیج و آموزش تعمیرات و برگزاری دوره های تخصصی در زمینه های مختلف با استفاده از به روزترین متدهای آموزشی در تهران یکی از پرافتخارترین مجموعه های تهران می باشد. هدف از آموزش های مهارتی این است که کارآموزان کوتاه مدت فعال باشند و کارآموزان را برای حضور در بازار کار آماده کنند که از همان نیروهای متخصص برای تعمیر پکیج شما استفاده می کنند و به همین دلیل می توانید با خیال راحت تعمیر پکیج خود را به شما بسپارید.

آموزش تعمیر پکیج شامل مواردی از قبیل: سرویس، تعمیرات، نگهداری انواع پکیج و …است و پس از گذراندن دوره عملی در کارگاه، کارآموزان توانایی انجام مراحل تعمیر را فرا گرفته و با اصول عیب یابی آشنا می شوند.

در دوره آموزش تعمیرات پکیج دنیای تعمیر نصب و تعمیر انواع پکیج اعم از تعمیر و سرویس پکیج ایرانی از جمله سرویس و تعمیرات پکیج بوتان و خارجی از صفر تا صد می باشد که به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره و اخذ گواهینامه می توانید مجوز یا گواهی خود را ترجمه کرده و برای کار به خارج از کشور اعزام شوید.

در دنیای تعمیرات از کارآموزان فعال و مستعد در پایان دوره دعوت به همکاری می شود.

جمع بندی

بعد نصب پکیج دیواری بوتان بهتر است هر چند ماه یکبار پکیج دیواری خود را سرویس کنید. به طوری که در صورت وجود ایراد در قطعات پکیج دیواری بوتان به سرعت متوجه آن شده و آن را رفع می کنید.

پس اگر مدت زیادی است که از پکیج دیواری خود استفاده می کنید، بهتر است با کمک یک متخصص، پکیج دیواری خود را سرویس و عیب یابی کرده و در صورت مشکل آن را تعمیر کنید.

اگر به تازگی پکیج بوتان را خریداری کرده اید، باید دوره های زمانی خاصی را برای سرویس پکیج بوتان مشخص کنید.

سرویس پکیج دیواری یکی از مراحل مهم در حفظ و بهبود عملکرد پکیج می باشد. دنیای تعمیر علاوه بر خدمات تعمیر، سرویس پکیج بوتان را نیز ارائه می دهد. در صورت نیاز آماده سرویس پکیج  شما به صورت دوره ای هستیم.

برای دریافت خدمات تعمیر پکیج دیواری بوتان می توانید با ما در تماس باشید و یا به دفتر ما به صورت حضوری مراجعه فرمایید. تیم فنی ما آماده کمک به شما در تعمیر پکیج دیواری و رفع مشکلات شما می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *