تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

انجام تمام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در استان تهران و کرج 

 1. تعمیرات تعمیرات ماشین لباسشویی
 2. تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
 3. نصب تعمیرات ماشین لباسشویی
 4. عیب یابی انواع برندهای لباسشویی
تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی‌های دیواری متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات ماشین لباسشویی، تعویض قطعات آسیب دیده، تنظیم و تعمیر ترموستات و سایر قسمت‌های مرتبط با ماشین لباسشویی می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس دوره‌ای و تمیزکاری ماشین لباسشویی، ما آمادگی لازم را داریم. برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیرات ماشین لباسشویی کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید ماشین لباسشویی شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، ماشین لباسشویی شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی برای شما فراهم کنیم.

فرم درخواست تعمیرات

تعمیرات ماشین لباسشویی

 ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است و در سلامت خانواده بسیار موثر است. با این حال، پس از مدتی استفاده، هر دستگاهی ممکن است دچار فرسودگی و پارگی یا مشکلات دیگری شود که نیاز به تعمیر دارند. ماشین لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 در این مقاله قصد داریم به نکاتی درباره نگه داری ماشین لباسشویی و همچنین تعمیرات لباسشویی در دنیای تعمیر بپردازیم.

 نکات مهم در نگه داری از ماشین لباسشویی

با رعایت کردن موارد فوق می توانید از بسیاری از مشکلات و خرابی ماشین لباسشویی و نیاز به تعمیرات لباسشویی دنیای تعمیر خود جلوگیری کنید:

 1. ماشین لباسشویی را با لباس هایی بیش از ظرفیت آن پر نکنید:

ماشین لباسشویی با ظرفیت های مختلف (7،5، 11، 14 کیلوگرم…) برای اطمینان از وارد نشدن بار اضافی به ماشین لباسشویی و خاموش کردن موتور، برچسب ظرفیت روی ماشین لباسشویی را بخوانید و لباس بیشتری در آن قرار ندهید.

 1. شستشو لباس ها با آب گرم:

برای تمیز نگه داشتن ماشین لباسشویی و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض رسوبات و آلودگی، بهتر است هر از گاهی آن را با آب گرم و مواد شوینده از این مواد خالی کنید.

 1. کشوی مواد شوینده را تمیز کنید

اگر پودر لباسشویی به مدت طولانی در کشوی مواد شوینده بماند، باعث ایجاد رسوب و مواد جامد و مسدود شدن لوله ها و نیاز به تعمیرات لباسشویی دنیای تعمیر می شود.

 1. فیلترهای واشر را تمیز کنید

با شستن یا تعویض دوره ای فیلترهای آب در ماشین لباسشویی از ورود کثیفی و سایر آلودگی ها به ماشین لباسشویی و لوله های خود جلوگیری می کنید.

 1. ماشین لباسشویی را نزدیک سینک یا حمام قرار ندهید

رطوبتی که به بدنه واشر می رسد ممکن است باعث تماس سیستم الکتریکی با واشر شود. در نتیجه بدنه ماشین لباسشویی برق می گیرد.

 1. برای شستشوی طولانی تر از برنامه حرارت بالا استفاده کنید

تنظیم مداوم دمای آب در خودرو روی اعداد بالا، انرژی زیادی مصرف می کند و عمر دستگاه را کوتاه می کند.

 1. دستگاه را به درستی تنظیم کنید

ماشین لباسشویی ها دارای تنظیمات خاصی برای انواع مختلف لباس هستند: نخی، ظریف، بسیار کثیف، معمولی، پارچه ای و غیره. بهترین روش برای شستن لباس، انتخاب تنظیمات صحیح با توجه به نوع پارچه و سطح خاک لباس است.

 1. جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی را فراموش نکنید

رسوبات و باکتری ها مهمان ناخوانده اکثر ماشین های لباسشویی هستند. ممکن است بعد از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی، لباس های اول را به خوبی تمیز نکند و یا کیفیت آن کاهش یابد و مجبور شوید دست به تعمیرات لباسشویی بزنید.

 1. تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی را هر 6 ماه یکبار انجام دهید

پیشنهاد ما این است که هر 3 یا 6 ماه یکبار وضعیت ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید و از عدم وجود مشکل مطمئن شوید.

تعمیرات ماشین : لباسشویی

مشکلات رایج 

از جمله مشکلاتی که در صورت عدم سرویس سالیانه و دوره ای ماشین لباسشویی به وجود می آید می توان به موارد زیر اشاره کرد که در این صورت باید به تعمیرات لباسشویی مراجعه کرد:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • کلید شروع حتی زمانی که برق روشن است کار نمی کند.
 • عدم تخلیه به موقع آب هنگام شستن لباس
 • عدم تخلیه آب در پایان شستشوی لباس
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی برای درآوردن لباس

بهتر است برای داشتن یک ماشین لباسشویی سالم و بادوام، یک تاریخ سرویس سالانه ثابت تعیین کنید و در صورت مواجهه با این موارد و یا مشکلات دیگر جهت تعمیرات ماشین لباسشویی با دنیای تعمیر تماس بگیرید.

پرهیز از تعمیرکاران متفرقه ماشین لباسشویی

تعمیرکاران غیرمجاز و افراد بدون تجربه در انجام  تعمیرات لباسشویی کارهایی علاوه بر آسیب رساندن به دستگاه می توانند صدمات دیگری نیز ایجاد کنند:

 • اگر دستگاه شما همچنان تحت گارانتی باشد، از گارانتی خارج می شود.
 • معمولا دستگاه شما را برای تعمیر به خانه می برند تا متوجه خرابی آن نشوید و آن را تعمیر می کنند.
 • هزینه تعمیرات معمولا شفاف نیست.
 • اگر قطعه جدیدی مورد نیاز باشد، هیچ تضمینی برای استفاده از قطعات اصلی وجود ندارد و ممکن است از قطعات متفاوت و با کیفیت پایین‌تر استفاده شود.
 • اکثر تعمیرکاران مختلف دوره های آموزشی تخصصی نگهداری و تعمیرات لباسشویی را گذرانده اند.
 • بعد از تعمیر هیچ تعهدی در قبال شما نخواهند داشت.

 به شما توصیه می کنیم برای تعمیر لباسشویی خود حتما به تعمیرکاران ماهر و آموزش دیده مانند دنیای تعمیر مراجعه نمایید.

برای تعمیرات ماشین لباسشویی چه کار باید کرد؟

 ماشین لباسشویی شما از هر برندی باشد، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برای تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی خود به تعمیرکاران و نمایندگی های معتبر ماشین لباسشویی مراجعه کنید. دنیای تعمیر یکی از بهترین شرکت هایی است که برای این خدمات گارانتی ارائه می دهد.

کارشناسان ما از بین افراد حرفه ای، با تجربه، مسئولیت پذیر و کاملا آموزش دیده انتخاب شده اند که در کمترین زمان ممکن آماده عیب یابی و تعمیرات لباسشویی شما خواهند بود.

دنیای تعمیر همه روزه و حتی روزهای تعطیل در کنار شماست. پس اگر ماشین لباسشویی شما صداهای عجیبی دارد، نیاز به رسوب زدایی دارد، لباس ها خوب شسته نمی شوند، نشتی آب وجود دارد، بدنه ماشین لباسشویی برق دارد یا هر مشکل دیگری دارد، کافیست به کارشناسان ما اطلاع دهید.

در عین حال می توانید از قیمت ها و مواد مصرفی مطمئن باشید. تمامی نرخ ها در دنیای تعمیرات شفاف بوده و در صورت نیاز از قطعات اصلی در تعمیرات ماشین لباسشویی استفاده می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

ماشین‌های لباسشویی ممکن است به دلایل زیادی نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشند و برندهای مختلف با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند، بنابراین قیمت درج شده به عنوان هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دنیای تعمیر طبق این شرایط محاسبه می‌شود و معمولاً قیمت نهایی کار کمی بالاتر یا کمتر از تخمین قبلی است و جای نگرانی نیست.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بستگی به عیب آن دارد و می تواند از تایمر ماشین لباسشویی، دیگ و قفل ماشین لباسشویی گرفته تا گیربکس واشر و قاب واشر باشد.

لازم است قبل از هر نکته ای عوامل تعیین کننده هزینه تعمیرات لباسشویی را بشناسید تا اگر با سوالی غیر از قیمت مواجه شدید، دلیل آن را متوجه شوید.

برخی از عوامل موثر بر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی عبارتند از:

 • هر تعمیر با توجه به چهار عامل تاریخچه، تخصص، گارانتی و نوع عملیات، قیمت را تعیین می کند.
 • نوع قطعات استفاده شده در دستگاه شما بر هزینه سرویس تاثیر می گذارد.
 • معمولاً می توان گفت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارتباط مستقیمی با کیفیت خدمات تعمیر دارد و هر چه پول بیشتری بپردازید، تعمیر یا نگهداری ماشین لباسشویی قابل اعتمادتر است.

از آنجایی که دنیای تعمیر یک شرکت حرفه ای تعمیرات لباسشویی است، ما متعهد هستیم که ماشین لباسشویی شما را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر کنیم. فقط همین الان با شماره  09382089678تماس بگیرید.