تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی

انجام تمام خدمات تعمیرات و سرویس جاروبرقی در استان تهران و کرج 

 1. تعمیر جاروبرقی
 2. تعمیر جاروبرقی پارس خزر
 3. تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 4. تعمیر جاروبرقی در محل
 5. تعمیر  جاروبرقی صنعتی
تعمیر جاروبرقی در تهران​

تعمیرات جاروبرقی در محل

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیر لوازم خانگی را در سطح حرفه ای انجام ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر انواع لوازم خانگی متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات انواع لوازم خانگی ، تعویض قطعات آسیب دیده، تعمیر سایر قسمت‌های مرتبط با برد می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس میتوانید از سرویس کاران بخش تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیر استفاده کنید. برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات تعمیرات لوازم خانگی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات تعمیرات لوازم خانگی شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات لوازم خانگی را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید لوازم خانگی شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، لوازم خانگی شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برای شما فراهم کنیم.

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر جاروبرقی

اگر جاروبرقی برای مدت طولانی بدون مراقبت مناسب استفاده شود، پس از مدتی هزینه های تعمیر جاروبرقی را متحمل خواهید شد و نظافت روزانه خانه زمان زیادی برای زدودن گرد و غبار از روی فرش می برد زیرا بهترین راه برای از بین بردن گرد و غبار از روی مبل و منزل و … استفاده از جاروبرقی است.

برای افرادی که به تمیزی خانه اهمیت می دهند، نحوه نگهداری و مراقبت از جاروبرقی بهترین راه سالم ماندن آن است.

مثلا اگر کیسه جاروبرقی را مرتب تمیز نکنید، قطعا به موتور جاروبرقی فشار وارد می کند و موتور را ضعیف می کند. یکی دیگر از دلایل مکش ضعیف، چسبیدن اجسام و زباله در لوله تلسکوپی و لوله شلنگ جاروبرقی است. فیلتر کثیفی در کاهش مکش خلاء موثر نیست.

 از مهمترین ویژگی های تعمیرگاه دنیای تعمیر، تعمیر جاروبرقی در محل می باشد که با این قابلیت دیگر احتیاجی به حمل جاروبرقی به تعمیرگاه نیست و تنها با یک تماس تلفنی یک تعمیرکار جاروبرقی مجرب به محل شما می آید.

تکنسین های دنیای تعمیر جاروبرقی را در مدل های مختلف در سریع ترین زمان تعمیر می کنند.

دلایل عمده خرابی جاروبرقی

 • خاموش شدن هنگام جارو زدن:
 • بیش از حد داغ شدن ترموستات
 • پر شدن کیسه زباله
 • سیم را بیش از حد کشیدن
 • روشن بودن مکرر جاروبرقی
 • خراب شدن سیم جمع کن

2-شنیدن صدای زیاد و ناهنجار از جاروبرقی:

در همه جاروبرقی ها قسمتی به نام عضو خروجی و تعدادی بلبرینگ برای چرخاندن عضو خروجی و پروانه مکنده وجود دارد. از آنجایی که پین ​​های محوری شل هستند، ملخ ها به شدت حرکت می کنند و می لرزند. همین لرزش پروانه ها باعث ایجاد صدای غیرعادی در جاروبرقی بوش و ال جی می شود. این صدای غیرمعمول در جاروبرقی ال جی می تواند مربوط به نقص موتور یا انسداد در ناحیه لوله مکش و شیلنگ جاروبرقی باشد. برای رفع این صدا در تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر بهتر است ابتدا لوله خرطومی را باز کرده و در صورت امکان هرگونه آشغال یا آشغال گیر کرده در آن را بردارید و گرفتگی را برطرف کنید.

3-دلیل کم یا زیاد بودن سرعت موتور جاروبرقی:

اساساً باید قدرت موتور را در قسمت ها یا مساحت خانه تا حد بالا یا پایین افزایش دهید. ممکن است خودتان نتوانید این کار را انجام دهید. دلیل آن خرابی پتانسیومتر در دستگاه است. پتانسیومتر بخشی برای تنظیم سرعت موتور است. این قطعه بر روی بدنه دستگاه یا روی دسته جاروبرقی نصب می شود. اگر در جاروبرقی ال جی و سامسونگ آسیب ببیند باعث یکسان شدن دور موتور می شود.

4– دلیل مکش ضعیف جاروبرقی

همه جاروبرقی ها این عیب را دارند و آن این است که بعد از مدتی استفاده، جاروبرقی دیگر قدرت قبلی را ندارد. او حتی نمی تواند مثل قبل خانه را تمیز کند. در اینجا می گوییم که قدرت مکش جارو ضعیف شده است. این عیب در اکثر جاروبرقی ها به خصوص جاروبرقی سامسونگ و پاناسونیک ظاهر می شود. یکی از دلایل آن پر شدن کیسه جاروبرقی است.

چه زمانی جاروبرقی نیاز به تعمیر دارد؟

جاروبرقی یکی از پرکاربردترین لوازم برقی خانگی در منازل است و یک جاروبرقی با قدرت مکش کافی می تواند گرد و غباری را که از زیر فرش دیده نمی شود پاک کند.

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ابتدا باید جاروبرقی را به پریز برق دیگری وصل کنید و یا مطمئن شوید که برق خانه قطع نمی شود و در صورت وجود برق و مشکل در پریز باید تعویض شود.

اگر مشکلی در جاروبرقی خود پیدا کردید، جهت تعمیر جاروبرقی آن را نزد یک تکنسین ماهر مانند دنیای تعمیر ببرید تا آن را برطرف کند، ممکن است مشکلات بسیار کوچکی برای جاروبرقی شما باشد که در صورت عدم درمان، مشکلات بزرگتر و جدی تری برای دستگاه شما ایجاد می کند.

مزایای تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر

تعمیرگاه دنیای تعمیر خدمات تعمیر جاروبرقی را در سطح حرفه ای ارائه می دهد. از تکنسین های ماهر و با تجربه داریم که در تعمیر انواع لوازم خانگی تخصص دارند. خدمات ما شامل تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی، تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیر سایر قطعات مربوط به برد می باشد. همچنین در صورت نیاز به خدمات می توانید از خدمات دهنده در قسمت تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیرات کمک بگیرید. برای دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی می توانید با ما تماس بگیرید یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده کمک به شما در تعمیر لوازم خانگی و رفع مشکلات شما می باشد.

از مزایای تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر سریع و کارآمد در محل:

یکی از مهمترین ویژگی های کارگاه تعمیر جاروبرقی دنیای تعمیر، تعمیر در محل می باشد که با این قابلیت دیگر احتیاج نیست جاروبرقی را به کارگاه تعمیر جاروبرقی ببرید و فقط یک تماس تلفنی از طرف شما داشته باشید. تیم تعمیر جاروبرقی برای تعمیر و نگهداری به محل شما می آید.

تعمیرات جاروبرقی در منزل هزینه ای برای رفت و برگشت ندارد و زمان کمتری را می گیرد و از طریق این قابلیت می توانید مستقیماً بر عملکرد تکنسین نظارت کرده و سپس جاروبرقی را دریافت کنید.

سرویس جاروبرقی:

در مراحل تعمیر جاروبرقی دنیای تعمیر، سرویس جاروبرقی یکی از راه‌های کمک به بهبود عملکرد جاروبرقی و افزایش عمر دستگاه شما است. سرویس جاروبرقی شامل قطعاتی مانند منیفولد، فن، زغال سنگ، موتور، بلبرینگ و دسته سیم می باشد. بازرسی می شود، ماشین شستشو می شود و تهویه می شود.

استفاده از قطعات یدکی اصلی و قابل اعتماد:

هدف تکنسین های دنیای تعمیر، تعمیر جاروبرقی می باشد در صورتی که قسمتی از دستگاه شما غیر قابل تعمیر باشد تعمیرکار گروه آن را تعویض خواهد کرد کلیه قطعات استفاده شده توسط تکنسین های گروه اورجینال بوده و جنس قطعه همانند اصل می باشد.

ضمانت کیفیت:

 خدمات تعمیر جاروبرقی ما دارای گارانتی کیفیت بوده و در صورت بروز مشکل در مدت زمان مشخصی پس از تعمیر به صورت رایگان آن را تعمیر خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، لوازم برقی شما به حالت عادی باز می گردد و می توانید از آن برای نیازهای منزل خود استفاده کنید. با تیم حرفه ای دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لوازم خانگی به شما ارائه دهند.

هزینه تعمیر جارو برقی

هزینه تعمیر جاروبرقی شما در دنیای تعمیر بستگی به نوع دستگاه شما، دلیل خرابی آن، نیاز به تعویض دستگاه و موارد دیگری دارد که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریان خود در نظر گرفتیم.

چنانچه در زمینه استفاده از جاروبرقی و یا سایر لوازم برقی خانگی دجار مشکل شدید می توانید به صورت شبانه روزی با شماره 09382089678 تماس بگیرید و یا در سایت فرم درخواست تعمیرات دنیای تعمیر را پر کنید. همکاران ما در کم ترین زمان به محل مراجعه خواهند کرد.

در صورت تمایل برای شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی ما نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

انواع برندهای جاروبرقی در بازار کدام هستند؟

جاروبرقی یکی از ابزارهای مهم برای نظافت است و لذا انتخاب برند آن، دقت بالایی را می‌طلبد، گرچه بهترین جاروبرقی می‌تواند از دید کاربر متفاوت باشد. انتخاب جاروبرقی مناسب به سلیقه، موقعیت مکانی و ویژگی‌های مختلف جاروبرقی بستگی دارد. بهترین ابزار برای هر فردی بسته به شرایط متفاوت است و برای انتخاب بهترین حتما باید عوامل مختلف را در نظر بگیرید.

سوال اینجاست که برندهای مختلف تولیدکننده جاروبرقی کدام هستند؟ کاربران بسیاری هستند که برای خرید جاروبرقی، قیمت را در اولویت قرار نمی‌دهند و تمایل دارند تا از مدل‌های خارجی خرید کنند. برخی دیگر نیز، مدل‌های ایرانی را ترجیح می‌دهند. در ادامه انواع برندهای جاروبرقی خارجی و ایرانی را معرفی می‌کنیم.

جاروبرقی مدل بوش

بازدهی جاروبرقی بوش در کیفیت و نویز پایین به امری جدا ناپذیر از این محصولات تبدیل شده است. جاروبرقی برند بوش یکی از بهترین‌های بازار است که یک تمیزکنندگی بی‌نظیر و ایده‌آل را برای شما به ارمغان می‌آورد. ویژگی دیگر این جاروبرقی که سبب شده تا کاربران تمایل بیشتری به آن داشته باشند، تعبیه شدن فیلتر بهداشتی و همچنین نویز پایین این برند است. به طوری که در هنگام جارو کشیدن اصلاً صدای ناهنجار و نا خوشایندی را تجربه نخواهید کرد. البته توجه داشته باشید که این فناوری‌ها و امکانات، قیمت جاروبرقی بوش را تحت تأثیر قرار داده است که در انتخاب نهایی باید به آن توجه کنید.

نقاط قوت برند بوش شامل قدرت و توان بالا، میزان نویز پایین، بهره‌مندی از فیلتر بهداشتی و بدنه محکم و عایق هستند.

جاروبرقی برند فیلیپس

هر یک از کاربران برای خرید جاروبرقی ملاکی را در نظر می‌گیرند، اما اگر شما می‌خواهید محصولی را انتخاب کنید که در کنار قیمت مناسب از کیفیت ایده‌آل برای تمیزکاری هم برخوردار باشد، جاروبرقی فیلیپس FC9176 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 2200 وات توان و قدرتی است که فیلیپس برای این جاروبرقی در نظر گرفته است که در کنار بهره‌مندی از فیلتر بهداشتی و همچنین قابلیت تنظیم سرعت می‌تواند یک نظافت بی‌نظیر را برای شما به ارمغان داشته باشد.

اگر قصد خرید جاروبرقی فیلیپس را دارید، مدل FC8670 نیز از بهترین‌های نوع مخزن‌دار آن است، به طوری که مخزن شفاف این دستگاه از برترین مزیت های آن به حساب می‌آید، چرا که افراد می توانند در صورت پر شدن بلافاصله مخزن را خالی کنند. از دیگر مزیت‌های این جاروبرقی طراحی جمع و جور و وزن سبک آن است که حمل آن را برای افراد بسیار راحت کرده است. 2000 وات قدرتی است که موتور این دستگاه فیلیپس از آن بهره‌مند شده است و در مقابل نویز 80 دسی بل دارد که با در نظر گرفتن ظاهر جاروبرقی می‌توان گفت صدای متوسطی خواهد داشت.

نقاط قوت برند فیلیپس شامل قدرت مکش بالا، میزان نویز متوسط، بهره‌مندی از فیلتر بهداشتی و قابلیت کنترل قدرت هستند.

جاروبرقی برند ال‌جی

ال‌جی از قدیمی‌ترین برندهای جهانی است که هر چند وقت یک بار مدل جدیدی از جاروبرقی را روانه بازار می‌کند. مدل VK76R03HY  یکی از بهترین‌های جاروبرقی خارجی از برند ال‌جی است که از فناوری‌ها و امکانات قابل توجهی برای نظافت برخوردار است.

قدرتی که ال‌جی برای این جارو برقی در نظر گرفته است، ۲۰۰۰ وات و قدرت مکش آن نیز ۳۷۰ وات است. این مدل جاروبرقی نیز همانند نمونه‌های مشابه از فیلتر بهداشتی برخوردار است که می‌تواند تا نزدیک ۱۰۰ درصد باکتری‌ها و گرد و خاک موجود در فضای محیط را به خود جذب کند. یکی دیگر از ویژگی‌های این جاروبرقی امکان تنظیم سرعت است که کاربران می‌توانند برای تمیزکردن هر سطح، سرعت لازم را انتخاب کنند.

نقاط قوت جاروبرقی برند ال‌جی شامل توان و قدرت بالا، میزان نویز متوسط، فیلتر بهداشتی و قابلیت کنترل قدرت هستند.

پرفروش ترین جاروبرقی‌های ال جی شامل مدل  VN-3824H، مدل  VB-8120H، مدل  VN-3320K، مدل  VN-3822، مدل VB-5220HTS و مدل VI-3870H هستند.

 

جاروبرقی برند سامسونگ

از بهترین جاروبرقی سامسونگ می توان به مدل ۲۵۱۰ اشاره کرد که قدرت مکش آن برابر ۴۵۰ وات است، به طوری که افراد می‌توانند ریزترین زباله‌ها را نیز به خوبی جمع‌آوری و تمیز کنند. طراحی و ظاهر این دستگاه بسیار کوچک است و از وزن بسیار مناسبی برای حمل برخوردار است. از قابلیت دیگر جاروبرقی سامسونگ ۲۵۱۰، قابلیت تنظیم قدرت است که می‌توانید برای سطوح مختلف آن را تنظیم کنید.

نقاط قوت جاروبرقی برند سامسونگ شامل مکش ایده‌آل برای تمیزکاری، میزان نویز متوسط، وزن سبک و حمل آسان و قابلیت تنظیم قدرت است. پرفروش ترین جاروبرقی‌های سامسونگ شامل مدل  KING-20، مدل  VC-910، مدل  VC-920، مدل  Prince 3و مدل QUEEN-18 اشاره کرد.

جاروبرقی برند پاناسونیک

پاناسونیک از شرکت‌های قدرتمندی است که در تولید لوازم خانگی از جمله جاروبرقی از رقیبان خود عقب نمانده است. یکی از محصولات با کیفیت و در عین حال کاربردی این شرکت جاروبرقی MC-CJ915 است که از قدرت و توان 2100 وات برخوردار بوده و یک نظافت بی حد و حصر را برای کاربران به دنبال دارد.

فیلتر بهداشتی و نویز بسیار پایین این برند جاروبرقی سبب شده تا افراد بیشتری تمایل به خرید آن داشته باشند. پس اگر قصد خرید جاروبرقی از برند پاناسونیک را دارید و کیفیت را قبل از هر چیزی در نظر می گیرید مدل MC-CJ915 می‌تواند برای شما پیشنهاد جالبی باشد.

نقاط قوت جاروبرقی برند پاناسونیک شامل توان و قدرت بالا، میزان نویز پایین، تعبیه شدن فیلتر بهداشتی و قابلیت تنظیم قدرت هستند.

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های پاناسونیک شامل مدل  MC-CG715، مدل  MC-CJ911، مدل  VC-813، مدل  MC-CG711و مدل MC-CJ913 هستند.

جاروبرقی برند هیتاچی

اگر قصد خرید بهترین جاروبرقی سطلی خارجی را دارید، جاروبرقی هیتاچی ۲۱۰۰ وات مدل CV-950F از گزینه‌های بسیار خوبی است که می‌تواند به بهترین شکل ممکن خانه شما را تمیز کند. قابلیت تنظیم توان و قدرت مکش و همچنین ظرفیت بالای مخزن این جاروبرقی از برترین ویژگی‌هایی هستند که سبب شده تا این مدل جاروبرقی بتواند در بین افراد محبوبیت پیدا کند.

نقاط قوت جاروبرقی برند هیتاچی شامل قدرت بالا، دارا بودن فیلتر خروجی، ظرفیت بالای مخزن زباله و قابلیت تنظیم سرعت هستند.

جاروبرقی برند دوو

جاروبرقی دوو یکی از بهترین برندهای موجود ساخت کره است که طرفداران بسیاری دارد. این برند فعالیت خود را از سال ۱۹۶۷ آغاز کرده و دارای زیر مجموعه‌های فراوانی است. دوو را می‌توان از بهترین شرکت‌های تولید جاروبرقی دانست.

جاروبرقی برند مایدیا

برند میدیا که در ایران آن را با نام مایدیا نیز می‌خوانند، سابقه‌ای ۵۰ ساله در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی منزل دارد. محصولات این برند در چین تولید شده و نام آن جهانی است. برندهای چینی در این روزها در حال پیشرفت زیادی بوده و پله‌های ترقی را به سرعت طی می‌کنند.

جاروبرقی برند آاگ

برند آاگ مخترع سشوار است. این برند در ابتدا سشوار تولید نموده و سپس کسب و کار خود را توسعه داده و از سال ۱۸۸۳ تا کنون توانسته است بهترین لوازم برقی را تولید کند. این برند آلمانی بوده و از بهترین مارک‌های جاروبرقی موجود در بازار است.

 

بهترین جاروبرقی‌های برند ایرانی

نقطه مقابل جاروبرقی‌های خارجی، نمونه‌های ایرانی است، به طوری که کاربرانی که توانایی خرید جاروبرقی خارجی را ندارند به خرید جاروبرقی ایرانی بیشتر تمایل نشان می‌دهند. در اینجا ما برای آن دسته از کاربرانی که قصد خرید جاروبرقی ایرانی دارند،  بهترین برندهای جاروبرقی ایرانی را معرفی می‌کنیم.

جاروبرقی برند تیوا

اگر می خواهید جاروبرقی خود را از مدل سطلی با قیمت مناسب و قدرت بسیار خوب برای تمیز کاری انتخاب کنید، تیوا ۴۲۰۰ از بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی است که قابلیت استفاده از کیسه‌های دائمی و یک بار مصرف را دارا بوده و با داشتن فیلترهای بهداشتی از ورود هرگونه باکتری و خاک به فضای محیط جلوگیری به عمل می‌آورد.

نقاط قوت جاروبرقی برند تیوا شامل قدرت موتور بالا، دارا بودن فیلترهای خروجی، قابلیت تنظیم کنترل قدرت و قابلیت سیم جمع‌کن نیمه اتوماتیک است.

جاروبرقی برند پارس خزر

پارس خزر از قدیمی‌ترین برندهای ایرانی است که با کیفیت ترین محصولات خانگی را از گذشته تا امروز به مشتریان خود تقدیم کرده است. جاروبرقی TURBO 2500WB از مدل‌هایی است که دارای 2400 وات قدرت مکش برای نظافت است. بهره‌مندی آن از دو فیلتر برای جذب بیشتر آلاینده‌ها و همچنین نشانگر پر شدن کیسه از دیگر قابلیت‌های این جاروبرقی هستند که در نهایت موجب می‌شوند تا شما بتوانید تمیزکاری بهتری را تجربه کنید.

نقاط قوت جاروبرقی برند پارس خزر شامل توان و مکش بالا، دارای دو فیلتر بهداشتی، دارای لوله خرطومی با روکش کنفی و نشانگر پر بودن کیسه است.

پرفروش‌ترین جاروبرقی‌های پارس خزر شامل مدل  VC-2200W، مدل  Turbo 2000، مدل  AROMA 2000 و مدل ECO-1800W است.

جاروبرقی موشکی برند ارشیا

ارشیا از برندهای معتبر ایرانی است که در سال‌های اخیر توانسته بهترین جاروبرقی ایرانی را به بازار عرضه کند. مدل VC-2700 یکی از برترین‌های این شرکت است که با قدرت و توان 2000 وات یک تمیزکاری بی‌نظیر را برای افراد رقم می‌زند. فیلتر بهداشتی قابل تعویض و همچنین سیستم هشدار پربودن کیسه از مزیت‌های این جاروبرقی هستند که می‌توانند در کنار هم فرایند تمیز کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

جاروبرقی برند تولیپس

تولیپس از جمله برندهای ایرانی است که انواع محصولات الکترونیکی منزل را تولید می‌کند. این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده و موفق به جذب مخاطبان بسیار زیادی شده است.

جاروبرقی برند اسنوا

اسنوا از برندهای ایرانی است که جاروبرقی‌های آن جزو جاروبرقی‌های کم صدا هستند. این برند امروزه از تکنولوژی‌های پیشرفته برای تولید جاروبرقی استفاده می‌کند و به استانداردهای جهانی نزدیک شده است.

جاروبرقی برند سپاهان

یکی از بهترین برندهای جاروبرقی ایرانی معروف در بازار برند سپاهان است. جاروبرقی سپاهان یک جاروبرقی قوی با روش طراحی اقتصادی و یکی از اولین تولیدکنندگان جاروبرقی سطل‌دار ایرانی با قابلیت جمع‌آوری سیم است.

شرکت سپاهان در تولید جاروبرقی متخصص است. جاروبرقی سطلی این مارک در وب سایت دیجی کالا نظرات خوبی را دریافت کرده است. این محصول در سه رنگ نقره‌ای ، قرمز و نوک مدادی موجود است.

جاروبرقی برند امرسان

شرکت امرسان درسال 1360 افتتاح و مشغول به کار شد و تا سال 1366 تنها فریزر خانگی تولید می‌کرد. سپس به سمت تولید یخچال روی آورد و امروزه یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم خانگی ایرانی به شمار می‌رود. شما می‌توانید انواع مختلف جاربروقی‌های امرسان را با 3 سال گارانتی معتبر خریداری کنید. این شرکت توانسته یکی از بهترین مارک جاروبرقی ایرانی را تولید کند.

درنهایت ساینا یکی از برندهای تولیدکننده جاروبرقی است که بیشتر با جاروبرقی‌های سطلی با قیمت مناسب شناخته شده است.