دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی

انجام تمام خدمات تعمیرات و سرویس جاروبرقی در استان تهران و کرج 

 1. تعمیر جاروبرقی
 2. تعمیر جاروبرقی پارس خزر
 3. تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 4. تعمیر جاروبرقی در محل
 5. تعمیر  جاروبرقی صنعتی
تعمیر جاروبرقی در تهران​

تعمیرات جاروبرقی در محل

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیر لوازم خانگی را در سطح حرفه ای انجام ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر انواع لوازم خانگی متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات انواع لوازم خانگی ، تعویض قطعات آسیب دیده، تعمیر سایر قسمت‌های مرتبط با برد می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس میتوانید از سرویس کاران بخش تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیر استفاده کنید. برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات تعمیرات لوازم خانگی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات تعمیرات لوازم خانگی شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات لوازم خانگی را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید لوازم خانگی شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، لوازم خانگی شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برای شما فراهم کنیم.

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر جاروبرقی

اگر جاروبرقی برای مدت طولانی بدون مراقبت مناسب استفاده شود، پس از مدتی هزینه های تعمیر جاروبرقی را متحمل خواهید شد و نظافت روزانه خانه زمان زیادی برای زدودن گرد و غبار از روی فرش می برد زیرا بهترین راه برای از بین بردن گرد و غبار از روی مبل و منزل و … استفاده از جاروبرقی است.

برای افرادی که به تمیزی خانه اهمیت می دهند، نحوه نگهداری و مراقبت از جاروبرقی بهترین راه سالم ماندن آن است.

مثلا اگر کیسه جاروبرقی را مرتب تمیز نکنید، قطعا به موتور جاروبرقی فشار وارد می کند و موتور را ضعیف می کند. یکی دیگر از دلایل مکش ضعیف، چسبیدن اجسام و زباله در لوله تلسکوپی و لوله شلنگ جاروبرقی است. فیلتر کثیفی در کاهش مکش خلاء موثر نیست.

 از مهمترین ویژگی های تعمیرگاه دنیای تعمیر، تعمیر جاروبرقی در محل می باشد که با این قابلیت دیگر احتیاجی به حمل جاروبرقی به تعمیرگاه نیست و تنها با یک تماس تلفنی یک تعمیرکار جاروبرقی مجرب به محل شما می آید.

تکنسین های دنیای تعمیر جاروبرقی را در مدل های مختلف در سریع ترین زمان تعمیر می کنند.

دلایل عمده خرابی جاروبرقی

 • خاموش شدن هنگام جارو زدن:
 • بیش از حد داغ شدن ترموستات
 • پر شدن کیسه زباله
 • سیم را بیش از حد کشیدن
 • روشن بودن مکرر جاروبرقی
 • خراب شدن سیم جمع کن

2-شنیدن صدای زیاد و ناهنجار از جاروبرقی:

در همه جاروبرقی ها قسمتی به نام عضو خروجی و تعدادی بلبرینگ برای چرخاندن عضو خروجی و پروانه مکنده وجود دارد. از آنجایی که پین ​​های محوری شل هستند، ملخ ها به شدت حرکت می کنند و می لرزند. همین لرزش پروانه ها باعث ایجاد صدای غیرعادی در جاروبرقی بوش و ال جی می شود. این صدای غیرمعمول در جاروبرقی ال جی می تواند مربوط به نقص موتور یا انسداد در ناحیه لوله مکش و شیلنگ جاروبرقی باشد. برای رفع این صدا در تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر بهتر است ابتدا لوله خرطومی را باز کرده و در صورت امکان هرگونه آشغال یا آشغال گیر کرده در آن را بردارید و گرفتگی را برطرف کنید.

3-دلیل کم یا زیاد بودن سرعت موتور جاروبرقی:

اساساً باید قدرت موتور را در قسمت ها یا مساحت خانه تا حد بالا یا پایین افزایش دهید. ممکن است خودتان نتوانید این کار را انجام دهید. دلیل آن خرابی پتانسیومتر در دستگاه است. پتانسیومتر بخشی برای تنظیم سرعت موتور است. این قطعه بر روی بدنه دستگاه یا روی دسته جاروبرقی نصب می شود. اگر در جاروبرقی ال جی و سامسونگ آسیب ببیند باعث یکسان شدن دور موتور می شود.

4– دلیل مکش ضعیف جاروبرقی

همه جاروبرقی ها این عیب را دارند و آن این است که بعد از مدتی استفاده، جاروبرقی دیگر قدرت قبلی را ندارد. او حتی نمی تواند مثل قبل خانه را تمیز کند. در اینجا می گوییم که قدرت مکش جارو ضعیف شده است. این عیب در اکثر جاروبرقی ها به خصوص جاروبرقی سامسونگ و پاناسونیک ظاهر می شود. یکی از دلایل آن پر شدن کیسه جاروبرقی است.

چه زمانی جاروبرقی نیاز به تعمیر دارد؟

جاروبرقی یکی از پرکاربردترین لوازم برقی خانگی در منازل است و یک جاروبرقی با قدرت مکش کافی می تواند گرد و غباری را که از زیر فرش دیده نمی شود پاک کند.

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ابتدا باید جاروبرقی را به پریز برق دیگری وصل کنید و یا مطمئن شوید که برق خانه قطع نمی شود و در صورت وجود برق و مشکل در پریز باید تعویض شود.

اگر مشکلی در جاروبرقی خود پیدا کردید، جهت تعمیر جاروبرقی آن را نزد یک تکنسین ماهر مانند دنیای تعمیر ببرید تا آن را برطرف کند، ممکن است مشکلات بسیار کوچکی برای جاروبرقی شما باشد که در صورت عدم درمان، مشکلات بزرگتر و جدی تری برای دستگاه شما ایجاد می کند.

مزایای تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر

تعمیرگاه دنیای تعمیر خدمات تعمیر جاروبرقی را در سطح حرفه ای ارائه می دهد. از تکنسین های ماهر و با تجربه داریم که در تعمیر انواع لوازم خانگی تخصص دارند. خدمات ما شامل تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی، تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیر سایر قطعات مربوط به برد می باشد. همچنین در صورت نیاز به خدمات می توانید از خدمات دهنده در قسمت تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیرات کمک بگیرید. برای دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی می توانید با ما تماس بگیرید یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده کمک به شما در تعمیر لوازم خانگی و رفع مشکلات شما می باشد.

از مزایای تعمیر جاروبرقی در دنیای تعمیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر سریع و کارآمد در محل:

یکی از مهمترین ویژگی های کارگاه تعمیر جاروبرقی دنیای تعمیر، تعمیر در محل می باشد که با این قابلیت دیگر احتیاج نیست جاروبرقی را به کارگاه تعمیر جاروبرقی ببرید و فقط یک تماس تلفنی از طرف شما داشته باشید. تیم تعمیر جاروبرقی برای تعمیر و نگهداری به محل شما می آید.

تعمیرات جاروبرقی در منزل هزینه ای برای رفت و برگشت ندارد و زمان کمتری را می گیرد و از طریق این قابلیت می توانید مستقیماً بر عملکرد تکنسین نظارت کرده و سپس جاروبرقی را دریافت کنید.

سرویس جاروبرقی:

در مراحل تعمیر جاروبرقی دنیای تعمیر، سرویس جاروبرقی یکی از راه‌های کمک به بهبود عملکرد جاروبرقی و افزایش عمر دستگاه شما است. سرویس جاروبرقی شامل قطعاتی مانند منیفولد، فن، زغال سنگ، موتور، بلبرینگ و دسته سیم می باشد. بازرسی می شود، ماشین شستشو می شود و تهویه می شود.

استفاده از قطعات یدکی اصلی و قابل اعتماد:

هدف تکنسین های دنیای تعمیر، تعمیر جاروبرقی می باشد در صورتی که قسمتی از دستگاه شما غیر قابل تعمیر باشد تعمیرکار گروه آن را تعویض خواهد کرد کلیه قطعات استفاده شده توسط تکنسین های گروه اورجینال بوده و جنس قطعه همانند اصل می باشد.

ضمانت کیفیت:

 خدمات تعمیر جاروبرقی ما دارای گارانتی کیفیت بوده و در صورت بروز مشکل در مدت زمان مشخصی پس از تعمیر به صورت رایگان آن را تعمیر خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، لوازم برقی شما به حالت عادی باز می گردد و می توانید از آن برای نیازهای منزل خود استفاده کنید. با تیم حرفه ای دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لوازم خانگی به شما ارائه دهند.

هزینه تعمیر جارو برقی

هزینه تعمیر جاروبرقی شما در دنیای تعمیر بستگی به نوع دستگاه شما، دلیل خرابی آن، نیاز به تعویض دستگاه و موارد دیگری دارد که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریان خود در نظر گرفتیم.

چنانچه در زمینه استفاده از جاروبرقی و یا سایر لوازم برقی خانگی دجار مشکل شدید می توانید به صورت شبانه روزی با شماره 09382089678 تماس بگیرید و یا در سایت فرم درخواست تعمیرات دنیای تعمیر را پر کنید. همکاران ما در کم ترین زمان به محل مراجعه خواهند کرد.

در صورت تمایل برای شرکت در دوره های آموزشی فنی ما نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]