تعمیر گوشی آیفون

تعمیر گوشی آیفون

تعمیرات تخصصی اپل در تهران جز موارد بسیار مهمی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند و پیدا کردن آن میتواند نوید احیای گوشی شما باشد و علاوه بر آن در وقت و هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده اید زیرا بسیاری از مراکز با استفاده از تعمیرکاران غیر متخصص نه تنها وقت شما را هدر میدهند بلکه باعث خسارات بیشتری نیز به گوشی شما خواهند شد. دنیای تعمیر بهترین مرکز تخصصی اپل در تهران است که شما میتوانید با اطمینان گوشی خود را به آن بسپارید ،ما احیای دوباره گوشی اپل شما را در هر شرایط خرابی نوید میدهیم .

مراحل انجام کار در دنیای تعمیر

ثبت درخواست توسط شما

هماهنگی کارشناسان با شما

مراجعه کارشناس واعلام هزینه

بازدید دستگاه و تعمیر

[gravityforms id="1"]
مشکلات رایج خرابی گوشی آیفون؟
مدت زمان تعمیر گوشی آیفون چقدر است؟
هزینه تعمیرات گوشی آیفون چقدر است؟
تعمیر آیفون چقدر طول می کشد؟
عیب یابی گوشی آیفون
آیا تعمیر آیفون در محل دارید ؟

تعمیر گوشی آیفون

تعمیرات گوشی آیفون یکی از موضوعات مهم در دنیای امروزی است زیرا هر روزه تعداد زیادی از افراد به دلیل استفاده مداوم از گوشی های آیفون نیاز به تعمیرات و دریافت خدمات متنوعی پیدا میکنند .

تعمیرات گوشی آیفون دنیای تعمیر

از جمله مشکلاتی که ممکن است در گوشی های آیفون پیش بیاید، مشکلات نرم افزاری، خرابی صفحه نمایش، مشکلات شارژ و باتری، خرابی دوربین و صدا و…میباشد که افراد برای تعمیر آن به دنبال مراکز تخصصی و معتبری می گردند که بتوانند مشکلات گوشی های آیفون را به خوبی حل کنند. این مراکز تعمیرات معمولا افراد متخصص و مجربی دارند که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی، مشکلات گوشی های آیفون را به نحو احسن رفع می کنند که خوشبختانه دنیای تعمیر یکی از این مراکز در تهران است که با حضور بهترین تعمیرکاران ایران آماده است تا شما عزیزان بتوانید با خیال آسوده تعمیرات گوشی آیفون خود را به آنها بسپارید.

تعمیرات تخصصی اپل در تهران

آموزش تعمیرات آیفون
آموزش تعمیرات آیفون

تعمیرات تخصصی اپل در تهران جز موارد بسیار مهمی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند و پیدا کردن آن میتواند نوید احیای گوشی شما باشد و علاوه بر آن در وقت و هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده اید زیرا بسیاری از مراکز با استفاده از تعمیرکاران غیر متخصص نه تنها وقت شما را هدر میدهند بلکه باعث خسارات بیشتری نیز به گوشی شما خواهند شد.

دنیای تعمیر بهترین مرکز تخصصی اپل در تهران است که شما میتوانید با اطمینان گوشی خود را به آن بسپارید ،ما احیای دوباره گوشی اپل شما را در هر شرایط خرابی نوید میدهیم .

آدرس مرکز تخصصی تعمیرات گوشی آیفون

تهران، میدان صادقیه، دنیای تعمیر

هزینه تعمیرات گوشی آیفون

هزینه تعمیرات آیفون برای هر حادثه پیش آمده یکسان نیست و بنابراین نمیتوان از قبل پیش بینی کرد بنابراین وقتی گوشی شما به دست ما برسد سریعا آن را بررسی می کنیم و با توجه به نوع خسارت وارده اعلام هزینه خواهیم کرد.

هزینه تعمیرات گوشی آیفون بستگی به نوع خرابی و مدل گوشی دارد. ممکن است برای تعمیرات ساده مانند تعویض صفحه نمایش یا باتری هزینه‌ها نسبتا مناسب باشد، اما برای مواردی مانند خرابی داخلی سخت‌ افزار یا مشکلات نرم‌ افزاری پیچیده‌ ممکن است هزینه‌ها بسیار بالا باشد و همچنین، بستگی به مکان و مرکز تعمیرات نیز می‌تواند به افزایش یا کاهش هزینه تعمیرات آیفون کمک کند. بنابراین، کاربران باید قبل از تعمیر گوشی خود، مطمئن شوند که از مراکز تعمیرات معتبر و با تجربه استفاده می‌کنند تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنند.

هزینه تعمیرات گوشی آیفون می‌تواند یکی از مواردی باشد که برای دارندگان این گوشی مشکل‌ساز شود. زمانی که گوشی آیفون خراب می‌شود، ممکن است هزینه تعمیرات آن بسیار بالا باشد و این امر می‌تواند برای کاربران بسیار ناراحت‌ کننده باشد. اما دلیل اصلی این هزینه‌های بالا، این است که قطعات و تکنولوژی‌های استفاده شده در آیفون از جنس بالا و با کیفیت بالا هستند و تعمیر آن‌ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد.

با دنیای تعمیر دیگر نگران هزینه های اضافی نباشید.

تعمیر گوشی آیفون چقدر طول می‌کشد؟

تعمیر گوشی آیفون ممکن است زمان زیادی را به خود اختصاص دهد، زیرا ممکن است مشکلات مختلفی در دستگاه وجود داشته باشد. این مشکلات می‌توانند از مشکلات نرم‌ افزاری گرفته تا مشکلات سخت ‌افزاری متنوعی از جمله صفحه نمایش شکسته یا باتری ضعیف را شامل شوند. بنابراین، زمان لازم برای تعمیر گوشی آیفون ممکن است بسته به نوع مشکل و مدل دستگاه متفاوت باشد.

به طور معمول، تعمیرات نرم‌افزاری مانند ریستور ممکن است زمان کمتری نیاز داشته باشد و ممکن است در چند ساعت یا حتی کمتر انجام شود. اما تعمیرات سخت‌افزاری ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

10 بهترین برنامه ویرایش چهره برای اندروید و آیفون
10 بهترین برنامه ویرایش چهره برای اندروید و آیفون

به طور مثال : تعویض یک صفحه نمایش شکسته یا یک باتری ضعیف ممکن است چند ساعت یا حتی چند روز زمان ببرد. همچنین، اگر قطعات مورد نیاز برای تعمیر در دسترس نباشند، زمان لازم برای تعمیر ممکن است بیشتر شود بنابراین بهتر است قبل از تعمیر با تعمیرکار گوشی خود صحبت کنید تا از زمان لازم برای تعمیر گوشی آیفون خود مطلع شوید.

در دنیای تعمیر سعی داریم مدت زمان تعمیر گوشی آیفون شما را به حداقل برسانیم.

مشکلات رایج در گوشی آیفون

 

گوشی های آیفون‌ که به دلیل طراحی و کارایی خود مشهور هستند، از مشکلات بی بهره نیستند و در اینجا به ده مشکل رایج کاربران آیفون را که بارها گزارش شده است آورده ایم که در برخی موارد خود به تنهایی میتوانید به رفع آنها بپردازد و هرگاه خود قادر به حل مشکل نشدید تعمیرکاران متخصص دنیای تعمیر اینجا هستند تا به شما در رفع مشکل به وجود آمده کمک کنند:

1:عمر باتری

یک شکایت رایج در بین کاربران آیفون این است که عمر باتری دستگاه آنها آنطور که انتظار می رود دوام نمی آورد. در حالی که این می تواند به نحوه استفاده از تلفن بستگی داشته باشد، برخی از کاربران تخلیه سریع غیرعادی را گزارش کرده اند.

2: گرم شدن بیش از حد

داغ شدن بیش از حد مشکل دیگری است که گریبانگیر برخی از کاربران آیفون شده است. چه به دلیل استفاده از برنامه‌های سخت‌گیرانه، شارژ کردن تلفن یا قرار گرفتن آن در محیط‌های گرم، این امر می‌تواند ناخوشایند و بالقوه مضر باشد.

برای رفع گرمای بیش از حد آیفون، ابتدا دستگاه داغ را به محیطی خنک‌تر و دور از گرما یا نور مستقیم خورشید ببرید. قاب آیفون را بردارید، گاهی اوقات استفاده را متوقف کنید یا بهتر است چند دقیقه آن را خاموش کنید. همچنین می توانید برای رفع مشکل گرمای بیش از حد، گزینه Reset All Settings را در آیفون خود امتحان کنید. به روز رسانی به iOS جدید نیز گاهی اوقات مشکل را حل می کند.

3: مشکلات ذخیره سازی

آیفون‌ها دارای مقدار ثابتی از فضای ذخیره‌سازی هستند که در صورت داشتن تعداد زیادی برنامه، عکس یا فایل‌های بزرگ، می‌تواند به سرعت پر شود. عدم وجود اسلات کارت MicroSD برای ذخیره سازی قابل ارتقا، مشکل اصلی برخی از کاربران است.

4: برنامه خراب می شود

کاربران آیفون از مزاحمت خرابی اپلیکیشن ها مصون نیستند. این می تواند به دلایل مختلفی باشد، از اشکالات در خود برنامه گرفته تا کمبود حافظه.

5: اتصال Wi-Fi و بلوتوث

برخی از کاربران آیفون مشکلاتی را در ارتباط با اتصال Wi-Fi و بلوتوث گزارش کرده‌اند، از مشکل در اتصال به شبکه‌ها یا دستگاه‌ها تا اتصالاتی که به‌طور غیرمنتظره‌ای قطع می‌شوند.

اتصال بلوتوث ناموفق یا عدم جفت کردن آیفون با دستگاه بلوتوث یکی دیگر از مشکلات رایج آیفون است. هک ساده اولیه این است که به تنظیمات بروید، بلوتوث را خاموش و سپس روشن کنید و دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید. همچنین می توانید حالت هواپیما را تغییر دهید.

اگر مشکل حل نشد، به تنظیمات > بلوتوث بروید، «فراموش کردن این دستگاه» را انتخاب کنید و سپس دوباره سعی کنید آن را جفت کنید. به روز رسانی به نسخه جدیدتر iOS نیز اغلب مشکل را حل می کند.

همچنین پس از به روز رسانی به iOS 16، کاربران شکایت داشتند که آیفون آنها دیگر به شبکه وای فای شخصی آنها متصل نمی شود.

راه حل اولیه این است که آیفون خود را مجددا راه اندازی کنید و اتصال Wi-Fi را بررسی کنید. مطمئن شوید که روتر به خوبی کار می کند و به آخرین سیستم عامل به روز شده است. همچنین باید از محصول اپل پشتیبانی کند. اگر مشکل حل نشد، پس از انجام «تنظیم مجدد تنظیمات شبکه» در قسمت تنظیمات آیفون، سعی کنید به Wi-Fi متصل شوید.

با این حال، اگر این اصلاحات منجر به موفقیت نشد، به نسخه جدیدتر ارتقا دهید یا نسخه قبلی را بازیابی کنید.

6: Face ID یا Touch ID کار نمی کند

ویژگی‌های امنیتی بیومتریک اپل، Face ID و Touch ID، گاهی اوقات می‌توانند کاربر را شناسایی نکنند که منجر به ناامیدی و کاهش امنیت می‌شود.

7: مشکلات iMessage

مشکلات iMessages، مانند عدم ارسال یا دریافت پیام، یک مشکل رایج است. این ممکن است به دلیل مشکلات شبکه یا مشکلات سرورهای اپل باشد.

8: کیفیت دوربین

علیرغم شهرت آیفون به کیفیت عالی دوربین، برخی از کاربران مشکلاتی مانند تار شدن عکس‌ها، عملکرد ضعیف در نور کم یا از کار افتادن برنامه دوربین را گزارش می‌کنند.

9: سیری پاسخ نمی دهد.

سیری، دستیار مجازی اپل، گاهی اوقات پاسخ نمی دهد یا دستورات را اشتباه تفسیر می کند، که ممکن است برای کسانی که برای استفاده از هندزفری به آن اعتماد می کنند، ناراحت کننده باشد.

10: مشکلات همگام سازی iTunes

بسیاری از کاربران آیفون هنگام همگام‌سازی دستگاه خود با iTunes با مشکلاتی مواجه شده‌اند، زیرا آیفون شناسایی نشده است یا داده‌ها به درستی همگام‌سازی نمی‌شوند.

11:آیفون روی لوگوی اپل گیر کرده است

دلایل مختلفی برای گیر کردن آیفون شما روی لوگوی اپل وجود دارد، مانند جیلبریک آیفون، آپدیت ناموفق iOS، هنگام بازیابی اطلاعات از نسخه پشتیبان، مشکلات سخت افزاری، حذف برخی از فایل های iOS و غیره.

می توانید با راه اندازی مجدد آیفون، انجام هارد ریست یا قرار دادن دستگاه در حالت ریکاوری مشکل را برطرف کنید. به یاد داشته باشید که هارد ریست منجر به از دست رفتن کامل اطلاعات از آیفون شما می شود. می توانید اطلاعات از دست رفته را از پشتیبان بازیابی کنید، در غیر این صورت به یک راه حل بازیابی اطلاعات آیفون پناه ببرید.

12. برنامه ها در iOS 16 کار نمی کنند

به iOS 16 آپدیت کردید اما برنامه ها کار نمی کنند؟ اپل با iOS 16 از برنامه های 32 بیتی به 64 بیتی تغییر داده است. بنابراین همه برنامه های 32 بیتی از کار بر روی دستگاه شما خودداری می کنند. در قسمت تنظیمات بررسی کنید کدام یک از برنامه های شما منسوخ شده است.

روی برنامه 32 بیتی ضربه بزنید تا از App Store بازدید کنید، بررسی کنید که آیا برنامه نسخه جدیدتری دارد یا خیر. اگر نه، متأسفانه کار زیادی نمی توانید در مورد آن انجام دهید. فقط برنامه های 32 بیتی را از آیفون خود حذف کنید و احتمالاً به دنبال جایگزین هایی برای برنامه های مشابه باشید.

13. صفحه نمایش لمسی آیفون کار نمی کند

اگر صفحه نمایش لمسی آیفون شما کار نمی کند، مطمئن شوید که صفحه نمایش تمیز و خشک است. در مرحله بعد، آیفون را مجددا راه اندازی کنید و صفحه لمسی باید کار کند. اگر نه، داده های کش را پاک کنید و فضای ذخیره سازی iOS را آزاد کنید.

در صورتی که صفحه نمایش آسیب دیده، شکسته است بایستی به تعمیرکار گوشی آیفون مراجعه کنید.

14. اسپیکر آیفون کار نمی کند

اگر صدایی از آیفون خود نمی شنوید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه در حالت بی صدا نیست، دکمه ولوم روشن است و بلوتوث خاموش است. اگر باز هم نمی‌شنوید یا صدای اعوجاج می‌آید، هر برنامه‌ای را که موسیقی دارد باز کنید و صدا را با لغزنده یا دکمه صدا تنظیم کنید.

شما همچنین می توانید دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید، زیرا راه اندازی مجدد بسیاری از مشکلات تلفن را حل می کند. اگر هیچ کدام کار نکرد، مشکل ممکن است از سخت افزار باشد. اسپیکر آیفون شما نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

سوالات رایج در مورد گوشی آیفون

آیا می توانم مشکلات گوشی آیفون را خودم حل کنم؟

گوشی های آیفون بدون شک یکی از پرکاربردترین و پرفروشترین گوشی های هوشمند در جهان هستند، اما گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که نیاز به رفع آنها دارید. این مشکلات می توانند از مشکلات نرم افزاری گرفته تا مشکلات سخت افزاری و حتی مشکلات شبکه و اتصال به اینترنت باشند. در بعضی موارد، شما قادر خواهید بود تا این مشکلات را خودتان حل کنید زیرا برخی از مشکلات را می توان با مراحل عیب یابی ساده برطرف کرد، در حالی که برخی دیگر ممکن است به تعمیرکار نیاز داشته باشند.

چرا آیفون من بیش از حد گرم می شود؟

یکی از مشکلاتی که کاربران آیفون اغلب با آن مواجه می‌شوند، گرم شدن بیش از حد آیفون است. دلایل گرم شدن آیفون ممکن است متنوع باشد. یکی از دلایل اصلی گرم شدن آیفون، استفاده از برنامه‌های سنگین یا اجرای چندین برنامه به صورت همزمان و همچنین کارهای فشرده مانند بازی یا استریم یا استفاده از آیفون در شرایط گرم باشد.

چگونه می توانم عمر باتری آیفون خود را بهبود بخشم؟

استفاده از یک سری اقدامات می تواند به بهبود عمر باتری آیفون کمک کند. اولین گام مهم، محافظت از باتری در برابر گرما و سرما است. دمای بالا و پایین، می تواند عمر باتری را کاهش دهد. همچنین، شارژ کردن باتری به صورت منظم و منظم نیز می تواند به بهبود عمر آن کمک کند. استفاده از شارژرهای معتبر و اصلی نیز مهم است، زیرا شارژرهای نامعتبر می توانند به باتری آسیب برسانند. همچنین، اجتناب از استفاده از باتری در دمای بسیار پایین یا بسیار بالا و استفاده از حالت صرفه جویی در مصرف باتری نیز می تواند به بهبود عمر باتری کمک کند.

و همچنین می توانید تنظیماتی مانند روشنایی صفحه نمایش، بستن برنامه های پس زمینه و به روز رسانی به آخرین نسخه iOS را برای بهینه سازی عمر باتری تنظیم کنید.

دوره های مرتبط

دنیای تعمیر بستری آتلاین برای خدمات نصب و تعمیرات

ضمانت نصب و تعمیرات لوازم خود را به ما بسپارید.