تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

انجام تمام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در استان تهران و کرج 

 1. تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما
 2. تعمیرات ماشین لباسشویی قدیمی
 3. نصب ماشین لباسشویی پاکشوما
 4. عیب یابی انواع برندهای لباسشویی 
تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی پاکشوما‌های دیواری متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات ماشین لباسشویی پاکشوما، تعویض قطعات آسیب دیده، تنظیم و تعمیر ترموستات و سایر قسمت‌های مرتبط با ماشین لباسشویی پاکشوما می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس دوره‌ای و تمیزکاری ماشین لباسشویی پاکشوما، ما آمادگی لازم را داریم. برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید ماشین لباسشویی پاکشوما شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید ماشین لباسشویی اسنوا شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

[gravityforms id="1"]

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصولات برند پاکشوما می باشد و دارای دو نوع درب مختلف در جلو و درب در بالا می باشد. ماشین لباسشویی پاکشوما دارای ظرفیت های مختلفی مانند 7 کیلوگرم، 8 کیلوگرم، 9 کیلوگرم و … است. این ماشین لباسشویی ها دارای طیف وسیعی از برنامه های شستشو هستند که می توانید بر اساس نوع و جنس لباس انتخاب کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

محصولات این برند دارای برچسب انرژی A+++  نیز می باشند. اما با وجود تمامی ویژگی های ذکر شده و کیفیت خوب این لوازم، خرابی و نیاز به تعمیر آنها توسط نمایندگی های خدمات پس از فروش و مراکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی مانند مرکز دنیای تعمیر اجتناب ناپذیر است.

گروه دنیای تعمیر با تکنسین های متخصص چندین سال است که خدمات نصب، سرویس،  تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را ارائه می دهد. تکنسین های ما علاوه بر دانش تخصصی در زمینه لباسشویی، با تجربه هستند و می توانند تعمیراتی با کیفیت برای دستگاه شما ارائه دهند.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران هستید، شما را با دنیای تعمیر آشنا می کنیم که یکی از مراکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران می باشد که سال ها است تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی پاکشوما مانند ماشین لباسشویی را انجام می دهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در دنیای تعمیر خدماتی مانند عیب یابی اولیه ماشین لباسشویی، تعمیرات تخصصی، تعویض قطعات یدکی  لباسشویی پاکشوما، خدمات لوازم خانگی و … را ارائه می دهد. در مرکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در دنیای تعمیر، تعمیر لوازم خانگی شما توسط حرفه ای ترین تکنسین های تهران انجام می شود، هزینه تعمیرات لوازم خانگی شما بر اساس قیمت دولتی محاسبه می شود و کلیه خدمات تعمیرات شامل گارانتی می باشد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی پاکشوما خدماتی مانند عیب یابی، تعمیرات، تعویض قطعات، سرویس دستگاه، نصب و راه اندازی و … می باشد.

تعمیرگاه دنیای تعمیر یکی از قدیمی ترین نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی با مجوز رسمی از انجمن تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما است. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه مجاز کلیه برندهای ماشین لباسشویی از جمله پاکشوما آماده خدمت رسانی به شما در سراسر تهران می باشد.

مشکلات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

بدون تردید تمامی ماشین لباسشویی ها بعد از مدتی دچار اشکال و خرابی جزئی یا عمده خواهد شد و ماشین لباسشویی پاکشوما نیز ناگزیر از این اتفاق است و بعد از مدتی احتیاج به سرویس و یا تعمیر دارد.

مشکلات  زیر جزو شایع ترین موارد ثبت شده توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد که در ادامه به بررسی هرکدام خواهیم پرداخت.

 در صورت مشاهده این موارد با همکاران ما در دنیای تعمیر جهت ثبت درخواست خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تماس حاصل فرمایید.

 • کارکردن با صدای زیاد و لرزش
 • ماشین لباسشویی کار نمی کند.
 • تخلیه نشدن آب داخل ماشین لباسشویی
 • تجمع آب در ماشین لباسشویی
 • درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود.
 • کار نکردن برنامه های ماشین لباسشویی
 • آب از در یا کف ماشین لباسشویی نشت می کند.
 • ارور دادن دستگاه

برنامه های ماشین لباسشویی کار نمی کند

شروع نشدن برنامه در ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند به دلایل مختلفی از جمله:

آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود:

 • خرابی دکمه های روی پنل
 • تغییر اندازه برنامه انجام نشتی
 • آب شستشوی قبلی را تخلیه نکرده باشد.

جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در اختلال در برنامه های ماشین می توانید به همکاران ما در دنیای تعمیر مراجعه فرمایید.

درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود

اغلب کاربران هنگام کار با ماشین لباسشویی متوجه بسته شدن یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می شوند و این مشکل به یکی از دلایل زیر در ماشین لباسشویی پاکشوما ظاهر می شود:

 • در اثر ضربه، زبانه در شکسته شده است.
 • کلید میکرو یا قفل درب خراب است و این قسمت پس از قرار دادن فلپ درب را قفل می کند.
 • خرابی سیم کشی
 • خرابی برد الکترونیک

آب از در یا کف ماشین لباسشویی نشت می کند

نشتی آب در ماشین لباسشویی ممکن است بعد از 5 تا 8 سال در ماشین لباسشویی پاکشوما ظاهر شود و علت نشت آب در ماشین لباسشویی یکی از دلایل زیر است:

 • حذف علامت جا پودری
 • کنتاکت های دیگ پوسیده شده اند.
 • کاسه را از ماشین لباسشویی خارج کنید.
 • خرابی پمپ تخلیه
 • خرابی لاستیک

جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در نشت آب از کف یا در ماشین می توانید به همکاران ما در دنیای تعمیر مراجعه فرمایید.

آب داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از ماشین لباسشویی ها به وجود می آید، تخلیه نشدن آب است. در مورد ماشین لباسشویی پاکشوما  نیز می تواند دلایل زیر را داشته باشد:

 • دکمه تخلیه آب در ماشین لباسشویی پاکشوما خراب است.
 • گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 • نقص در تایمر یا برد کنترل ماشین لباسشویی
 • شیر برقی ماشین لباسشویی خراب است.
 • کلید کوچک ماشین لباسشویی خراب است.

ارور دادن دستگاه

هر گونه خطا در ماشین لباسشویی پاکشوما نمایان گر ایراد در قطعات ماشین لباسشویی و استفاده نادرست شما از ماشین لباسشویی است. بنابراین، هنگامی که این کدهای خطا روی صفحه ظاهر می شوند، در واقع درگیر شدن آن قسمت را نشان می دهند، بنابراین می توانید با تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مشکل را در دستگاه شناسایی کرده و سریعتر آن را برطرف کنید.

تجمع آب در ماشین لباسشویی

وقتی آب از ماشین لباسشویی پاکشوما خارج نمی شود، برنامه جدید کار نمی کند و ممکن است برنامه شستشوی شما کامل نشود و ماشین لباسشویی قفل شود.

این مشکل به دلیل نقص در یکی از قسمت های زیر ایجاد می شود:

 • انسداد زهکشی
 • گرفتگی شلنگ تخلیه
 • فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.
 • خرابی پمپ تخلیه
 • خرابی برد الکترونیک

ماشین لباسشویی کار نمی کند

خاموش شدن یا کار نکردن ناگهانی ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند به یکی از دلایل زیر باشد:

 • خرابی برد الکترونیک
 • سیم برق ورودی خراب است.
 • خرابی سیم کشی
 • خرابی تایمر مکانیکی

نکته: خدمات تعمیر پنل یا برد ماشین لباسشویی دنیای تعمیر در محل قابل ارائه نیست و در صورت خرابی باید پنل را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما حمل کرد.

صدای زیاد و لرزش در حین کار

یکی از مشکلات اصلی ماشین لباسشویی پاکشوما صدا و لرزش بعد از 3 تا 5 سال استفاده است و این مشکل به دلیل استفاده نادرست از ماشین لباسشویی است.

علت این مشکل خرابی یاتاقان ها، کاسه های نمدی، شفت و لوازم جانبی است که برای رفع این مشکل باید دیگ باز، بلبرینگ و کاسه نمدی تعویض شود.

اگر مدت زیادی است که نسبت به صدا و لرزش ماشین لباسشویی خود بی تفاوت بوده اید، این مشکل از کاسه بلبرینگ و نمد فراتر رفته و به شفت و سه سیستم نیز آسیب وارد کرده است.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تیم حرفه‌ای دنیای تعمیر

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در محل توسط تعمیرکاران متخصص در مرکز تعمیرات مجاز ما در دنیای تعمیر انجام می شود. ما ماشین لباسشویی پاکشوما شما را عیب یابی می کنیم و از قطعات یدکی اصلی برای رفع ایراد تا رفع کامل و دائمی آن استفاده می کنیم.

در صورت خرابی ماشین لباسشویی شما در هر کجای تهران که هستید با تعمیرگاه مجاز و رسمی ماشین لباسشویی پاکشوما دنیای تعمیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار را به محل اعزام کنیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب در نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز رسمی در دنیای تعمیر انجام می شود. عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی برند پاکشوما باید توسط کارشناسان و تعمیرگاه های معتبر و با استفاده از قطعات یدکی و  اصلی انجام شود تا ماشین لباسشویی دچار آسیب های احتمالی نشود و خارج از گارانتی نباشد.

مزایای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در مرکز دنیای تعمیر

توجه داشته باشید که اگر به تعمیرگاه های غیر مجاز اعتماد کنید، علاوه بر ضرر مالی، کیفیت دستگاه نیز متضرر می شود. بنابراین با انتخاب مرکز تخصصی و معتبر تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما از بهترین و مطمئن ترین خدمات پس از فروش تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما بهره مند شده و در حفظ کیفیت لوازم خانگی خود کمک شایانی خواهید کرد.

از آنجایی که اکثر تعمیرگاه های تهران، خدمات پاکشوما را ارائه می دهند، امکان افتادن در دام تعمیرگاه های بدون مجوز وجود دارد.

پس باید به دنبال مطمئن ترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه باشید. در اینجا ما مزایای یک مرکز خدمات معتبر و مجاز در دنیای تعمیر را برای شما به ارمغان می آوریم تا بتوانید ماشین لباسشویی گرانبهای خود را با دانش بیشتری به تعمیرگاه بسپارید:

 1. تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی در محل:

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما شامل مراحلی مانند تعمیر قطعات آسیب دیده، تعویض قطعات معیوب، تعمیر عیوب و … می باشد. لازم به ذکر است برای راحتی شما عزیزان امکان تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در محل وجود دارد.

حمل و نقل ماشین لباسشویی سنگین سخت و پرهزینه است و ممکن است بدنه یا درب ماشین لباسشویی در حین حمل به تعمیرگاه آسیب ببیند. به همین دلیل تعمیرات منزل فراگیر شده و شرکت های بزرگی مانند دنیای تعمیر  دارای نمایندگی و تعمیرکار در مناطق مختلف تهران هستند تا در کمترین زمان ممکن در منزل و محل کار به مشتریان خدمات ارائه دهند.

سرویس و تعمیر لباسشویی پاکشوما در محل توسط تکنسین های مجرب نمایندگی دنیای تعمیر در منزل کاربر انجام می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به بردن ماشین لباسشویی به مرکز تعمیر نخواهید داشت. تعمیرکار به آدرس شما مراجعه می کند و ضمن عیب یابی کامل، اقدامات لازم را برای تعمیر عیوب خودرو انجام می دهد. برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در منزل می توانید با نمایندگی ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازم تیم تعمیر را به منزل شما اعزام خواهند کرد.

 1. گارانتی کیفیت: گارانتی شامل تعمیر ماشین لباسشویی شما می شود و در صورت بروز خرابی مجدد ، گارانتی هزینه تعمیر مجدد ایراد را پوشش نمی دهد.
 2. تعمیر سریع و کارآمد: تیم ماهر و با تجربه ما به سرعت ماشین لباسشویی پاکشوما شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.
 3. استفاده از قطعات یدکی اورجینال و مطمئن: ما در تعمیرات خود از قطعات یدکی اصلی و باکیفیت استفاده می کنیم تا عمر مفید ماشین لباسشویی پاکشوما شما را افزایش دهیم.

سرویس لباسشویی پاکشوما توسط تکنسین های حرفه ای دنیای تعمیر

اگر ماشین لباسشویی شما هر سال به طور مرتب سرویس می شود و از مواد شوینده و ضد رسوب استاندارد استفاده می کنید، ماشین لباسشویی شما هرگز با هزینه های بالا خراب نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

در انجام خدمات خشکشویی در پاکشوما کلیه تسمه ها و اتصالات از قبیل یاتاقان ها، دنده ها و سه سیستم توسط پرسنل دنیای تعمیر، کنترل و روغن کاری می شوند، کاسه های نمدی آنها تعویض می شود، شیلنگ ها، لوله ها و دیگ ها از نظر ساییدگی و پارگی و همچنین نشتی بررسی می شوند. سطح صدا و لرزش موتور در مراحل شستشو و آبکشی بررسی، شناسایی و تنظیم می شود.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

دنیای تعمیر یکی از مراکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران می باشد. شماره تلفن مرکز خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران 09382089678 است و برای تعمیر و مشاوره رایگان ماشین لباسشویی همین حالا با این شماره تماس بگیرید.کارشناسان ما در هر زمان از شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما هستند و در صورت لزوم شما را برای رفع مشکل ماشین لباسشویی راهنمایی خواهند کرد و یا جهت بررسی مشکل پیش آمده در اسرع وقت به محل شما مراجعه خواهند کرد.

خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما خدماتی مانند عیب یابی، تعمیرات، تعویض قطعات، سرویس دستگاه، نصب و راه اندازی و … می باشد. اگر دستگاه شما دارای کارت گارانتی معتبر است، می توانید به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنید. در غیر این صورت برای استفاده از این خدمات باید هزینه پرداخت کنید.

قبل از شروع کار، تکنسین بسته به وضعیت دستگاه، هزینه احتمالی را به شما می گوید و در صورت تایید، تعمیرات را انجام می دهد. علاوه بر این، پس از اتمام تعمیرات و تست دستگاه، هزینه تعمیرات را پرداخت خواهید کرد.

هزینه

 تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی اسنوا

تعمیرات لباسشویی ال جی

 طبق تعرفه تاییدیه شرکت می باشد و نرخ تعمیر توسط مراجع نظارتی تعیین و نظارت می شود.