تعمیرات جاروبرقی در منزل

تعمیرات جاروبرقی در منزل

تعمیر جاروبرقی در منزل

یکی از بهترین شرکت‌ها در سطح تهران در زمینه تعمیرات جاروبرقی، خدمات شرکت دنیای تعمیر است که با داشتن تکنسین‌های برتر و با تجربه و آموزش دیده با مناسب‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن جاروبرقی شما را در منزل شما به راحتی انجام می‌دهند. این تعمیرات شامل عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعات و سرویس جاروبرقی در منزل است. در این حالت تعمیرکاران ما خیلی زود به محل شما اعزام می‌شوند و در کمترین زمان جاروبرقی شما را با هر برندی در منزل تعمیر خواهند کرد.

[gravityforms id="1"]

خدمات تعمیر جاروبرقی در محل دنیای تعمیر

جاروبرقی ها در طول سال‌ها به علت‌های مختلف دچار آسیب و خرابی می‌شوند. در این حالت بهترین راه برای تعمیر جاروبرقی، خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل است.

تعمیر جاروبرقی در منزل

یکی از بهترین شرکت‌ها در سطح تهران در زمینه تعمیرات جاروبرقی، خدمات شرکت دنیای تعمیر است که با داشتن تکنسین‌های برتر و با تجربه و آموزش دیده با مناسب‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن جاروبرقی شما را در منزل شما به راحتی انجام می‌دهند. این تعمیرات شامل عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعات و سرویس جاروبرقی در منزل است. در این حالت تعمیرکاران ما خیلی زود به محل شما اعزام می‌شوند و در کمترین زمان جاروبرقی شما را با هر برندی در منزل تعمیر خواهند کرد.

روش های نگه داری از جاروبرقی

همیشه برای افزایش عمر مفید جاروبرقی و نگهداری بهتر آن و جلوگیری از انواع خرابی جاروبرقی می‌توانید از روش‌های مفید برای نگهداری از جاروبرقی استفاده کنید.

یکی از این روش‌ها تمیز کردن و تخلیه کیسه‌های زباله داخل جاروبرقی است. در صورت تمیز نمودن و تخلیه کیسه جاروبرقی، فشار کمتری بر موتور خواهد آمد و در نتیجه کارایی جاروبرقی بهتر شده و از خرابی آن در آینده جلوگیری می‌شود.

از دیگر راهکارهای نگهداری از جاروبرقی، تمیزی و تعویض فیلترها در صورت وجود آلودگی یا خرابی در آنها است. داشتن فیلتری تمیز به عملکرد بهتر جاروبرقی کمک زیادی می‌کند.

تمیز کردن لوله خرطومی‌ها و اجزای داخلی جاروبرقی از گرد و غبار و زباله، می‌تواند عمر موتور را افزایش دهد. به این منظور باید هر ۴ تا ۶ ماه یکبار لوله‌ها و ملحقات جاروبرقی را تمیز کرده تا از فشار زیاد بر روی دستگاه جلوگیری شود. همچنین هر چند وقت یکبار از نبودن نشتی یا پارگی و خرابی در لوله خرطومی‌های دسته اطمینان پیدا کنید.

همیشه از درجه مناسب با نوع فرش و کفپوش خود برای تنظیمات جاروبرقی بر روی سطوح مختلف استفاده کنید. در صورت تنظیمات نادرست جاروبرقی در آینده دچار مشکل خواهد شد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در نگهداری از جاروبرقی می‌تواند نحوه خاموش کردن آن باشد. برای خاموش کردن جاروبرقی باید دو شاخه برق را بسیار با احتیاط از برق خارج کرده و کلید سیم جمع‌کن را در هنگام وصل بودن آن به پریز هرگز فشار ندهید تا سیم‌های اتصالی به جاروبرقی دچار خرابی یا پارگی نشوند.

ابزار تعمیر جاروبرقی در منزل

برای انجام تعمیرات جاروبرقی، ابزارهای مختلفی لازم است.  به طور مثال دستگاه اندازه‌گیری ولتاژ و جریان برای اندازه‌گیری ولتاژ در جاروبرقی. از ابزارهای دستی مانند پیچ‌گوشتی، گیره، کلید پرچ و ابزارهای دستی دیگر برای تعمیرات استفاده می‌شود. از کیت تعمیرات فیلتر و سیستم ساکشن برای رفع مشکلات مربوط به این دو قسمت استفاده می‌شود.

مزایای  تعمیر جاروبرقی در منزل

تعمیر جاروبرقی در منزل دارای ویژگی‌های بسیار مثبتی است و امروزه بسیاری از تعمیرگاه‌ها در سطح کشور خدمات تعمیر در منزل را انجام می‌دهند.

از مزایای تعمیر جاروبرقی در منزل می‌توان به صرفه جویی در زمان است که به شما امکان آن را خواهند داد که با همکاران ما در دنیای تعمیر تماس گرفته و آنها در مدت زمانی کوتاه جاروبرقی شما را تعمیر کنند.

در تعمیر جاروبرقی در منزل نیازی به جابجایی جاروبرقی نیست و تعمیرکار آن را در منزل خودتان تعمیر خواهد کرد . کار تعمیر با نظارت مستقیم صاحب جاروبرقی انجام خواهد شد و در صورت نیاز می‌تواند سوالات خود را از تعمیرکار بپرسید. به علاوه در تعمیر در محل یا منزل هزینه حمل و نقل جاروبرقی به تعمیرگاه از بین خواهد رفت. با توجه به نکات مثبت تعمیر جاروبرقی در منزل اغلب مردم ترجیح می‌دهند تا کار تعمیر جاروبرقی خود را در منزل خود و با نظارت خود زیر نظر تعمیرکاران با تجربه و متخصص مانند دنیای تعمیر انجام دهند.

خرابی های رایج در جاروبرقی

جاروبرقی با هر برند و کیفیتی ممکن است بعد از سال‌ها دچار خرابی شود و جهت تعمیر به تعمیرکار احتیاج داشته باشد. همکاران با تجربه ما در مجموعه دنیای تعمیر می‌توانند انواع خرابی جاروبرقی با برندهای مختلفی را تعمیر کنند و تعمیر جاروبرقی در منزل توسط تعمیرکاران دنیای تعمیر با کیفیت بالا و هزینه مناسب در کمترین زمان انجام می‌شود . جاروبرقی در طول مصرف می‌تواند به اشکال مختلف خراب شود که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

کاهش عملکرد موتور یکی از انواع خرابی‌های جاروبرقی است که برای رفع آن باید چک کنیم که آیا موتور درست کار می‌کند یا خیر. اگر موتور ضعیف کار کند ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

کاهش مکش جاروبرقی یکی دیگر از مشکلات رایج در جاروبرقی است که برای رفع این مشکل باید لوله خرطومی جاروبرقی و فیلترها را بررسی کنید و اگر تمیز نبود و یا مانعی در مسیر لوله خرطومی بود آن را برطرف کنید.

مشکل دیگر می‌تواند پاره شدن کیسه زباله جاروبرقی باشد که برای این کار باید کیسه جدید قرار داده و قبلی را تعویض کنید.

مشکل دیگر می‌تواند فیلترهای کثیف یا خراب باشد که برای این کار می‌توانید فیلتر را تعویض و یا تمیز کنید تا باعث کاهش عملکرد جاروبرقی و آسیب جدی به موتور نشود.

در بعضی موارد سیم کشی برق جاروبرقی ممکن است دچار اختلال شده باشد و خراب یا قطع شود. در این صورت نیاز به تعویض دارد و تعمیرکار باید اطمینان پیدا کند که اتصالات سیم برق درست است تا در صورت مشکل در این قسمت آن را تعویض و یا تعمیر کند.

تعمیر جاروبرقی در منزل دنیای تعمیر

تعمیر انواع جاروبرقی در مجموعه دنیای تعمیر توسط بهترین و مجرب‌ترین تعمیرکاران در سطح تهران انجام می‌شود. همکاران ما در دنیای تعمیر دارای تخصص و دانش لازم در زمینه ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی به مشتریان خود هستند.

در دنیای تعمیر تعمیرات جاروبرقی با استفاده از قطعات اصلی و مطابق با آخرین استانداردهای تولید کنندگان انجام  می‌شود .

همچنین همکاران ما برای ارائه خدمات خود دارای سرعت بالایی هستند و انواع جاروبرقی‌های موجود در بازار را در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیر می‌کنند.

به علاوه در دنیای تعمیر تمامی خدمات ما دارای ضمانت کیفیت است و در صورتی که پس از تعمیرات مشکلی پیش آمد در آن مدت به صورت رایگان مشکل را برطرف خواهیم کرد.

هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل

هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل با توجه به عوامل متعدد می‌تواند متفاوت باشد. به طور مثال نوع خرابی جاروبرقی ممکن است باعث تغییر هزینه تعمیر آن شود. معمولاً خرابی‌های جزئی‌ ارزان‌تر و مشکلات جدی‌تر هزینه تعمیر بالاتری دارند و یا محل زندگی افراد نیز می‌تواند بر روی هزینه تعمیر تاثیر بگذارد.

نوع جاروبرقی و برند آن می‌تواند در میزان هزینه تعمیرات جاروبرقی تاثیر داشته باشد. به طور مثال نوع برند خاصی ممکن است دارای قطعات یدکی گرانتری باشد و یا جاروبرقی سطلی نسبت به جاروبرقی‌های معمولی در منزل هزینه تعمیر متفاوتی داشته باشد.

معمولاً نوع خدمات مورد نیاز برای تعمیر جاروبرقی می‌تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. به طور مثال خدمات تعمیر جاروبرقی در منزل با تعمیر در تعمیرگاه ممکن است متفاوت باشد. همچنین نوع تجربه و تخصص تعمیرکار نیز می‌تواند بر روی هزینه تعمیر تاثیر داشته باشد.

 ما در دنیای تعمیر جاروبرقی شما را با کمترین هزینه و در اسرع وقت با استفاده از  بهترین و ماهرترین تعمیرکاران و با کیفیت بالا انجام خواهیم داد.