تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران

انجام تمام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در استان تهران و کرج 

 1. تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی
 2. تعمیرات ماشین لباسشویی قدیمی
 3. نصب ماشین لباسشویی ال جی
 4. عیب یابی انواع برندهای لباسشویی 
تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی ال جی‌های دیواری متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات ماشین لباسشویی ال جی، تعویض قطعات آسیب دیده، تنظیم و تعمیر ترموستات و سایر قسمت‌های مرتبط با ماشین لباسشویی ال جی می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس دوره‌ای و تمیزکاری ماشین لباسشویی ال جی، ما آمادگی لازم را داریم. برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی ال جی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات ماشین لباسشویی ال جی را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید ماشین لباسشویی ال جی شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

فرم درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی :امروزه ماشین لباسشویی به یک وسیله ضروری در هر خانه ای تبدیل شده است و شما می توانید به سرعت در کسری از ساعت تمام لباس های خود و خانواده تان را بشویید. بنابراین در صورت وجود ایرادات و مشکلات در عملکرد عادی، زندگی روزمره شما دچار وقفه می شود. بسیاری از مردم برای شستن لباس های موجود خود به برندهای گران قیمت خارجی مانند ال جی، سامسونگ و بوش مراجعه می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

اما حتی برندهای معروف ماشین لباسشویی مانند ال جی نیز در نهایت خراب می شوند و نیاز به سرویس و تعمیر خواهند داشت. اگر ماشین لباسشویی ال جی شما خراب شد، به آن دست نزنید و اجازه ندهید لباس های کثیف خانواده جمع شود و کپک بزند. برای جلوگیری از بدتر شدن مشکل برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، فوراً با شماره های تعمیرکار مجرب و متخصص ما در دنیای تعمیر تماس بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی نیز مانند سایر لوازم برقی خانگی نیاز به مراقبت و سرویس دوره ای دارد زیرا گاهی در معرض مشکلاتی قرار می گیرد. مهمترین نکته در آن زمان این است که ماشین لباسشویی را به تکنسین متخصصی بسپارید که بتواند در مدت زمان کوتاه و زود هنگام مشکل ماشین لباسشویی را حل کند و آن را به حالت اولیه برگرداند. این امر به ویژه در مورد ماشین لباسشویی های برندهای خارجی مانند ال جی که قیمت بسیار بالاتری دارند نیز صدق می کند.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر کلیه ماشین لباسشویی های اتوماتیک و غیر اتوماتیک ال جی
 • تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده
 • رفع ایرادات عملکردی ماشین لباسشویی
 • رفع نشتی آب
 • رفع خاموش و روشن نشدن ناگهانی ماشین لباسشویی ال جی
 • تمیز کردن فیلتر و تخلیه لوله ها
 • رفع مشکل کثیف ماندن لباس ها
 • لرزش و ضربه ماشین لباسشویی ال جی را برطرف می کند.
 • وجود برق در بدنه خودرو را حل می کند.
 • تعمیر کلیدهای معیوب در تابلوی ابزار
 • تعمیر هیدرواستات ماشین لباسشویی ال جی
 • تعمیر آب جوش ماشین لباسشویی ال جی
 • حذف صدای زیاد و غیر عادی
 • تعمیر یا تعویض تخصصی موتور
 • نصب و کارکرد صحیح انواع ماشین لباسشویی ال جی
 • تعمیر و اجرای کلیه خدمات در محل سکونت شما
 • سایر خدمات جزء خدمات تخصصی مرکز خدمات دنیای تعمیر نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی های ال جی مانند هر برند دیگری ممکن است روزی دچار مشکل شوند و اگر مشکل را برطرف نکنید به مرور زمان به مشکلات جدی تری تبدیل می شود.

بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی ال جی فقط به مشاوره در مورد نگهداری صحیح نیاز دارند. همیشه یک راهنمای عیب یابی مفید همراه خود داشته باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه دنیای تعمیر شرکت کنید.

در ادامه به تعدادی از مشکلات و خرابی های رایج در ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم:

ماشین لباسشویی ال جی کار نمی کند

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی شما ممکن است مربوط به پریز برق یا دوشاخه ماشین لباسشویی باشد. همچنین ممکن است خازن برق ورودی یا سیم کشی و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی شما آسیب دیده باشد.

ماشین لباسشویی ال جی آب را تخلیه نمی کند

تخلیه نشدن ماشین لباسشویی ال جی می تواند ناشی از اشیاء خارجی مانند دکمه ها، گیره ها و غیره در داخل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یا آسیب دیدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی باشد. همچنین امکان آسیب رساندن به سیم کشی و قفل آن وجود دارد. بهتر است فیلتر تخلیه دستگاه را باز و تمیز کنید. اگر مشکل ماشین لباسشویی برطرف نشد، لازم است ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی شود.

ماشین لباسشویی ال جی صدایی غیرعادی تولید می کند

صدای غیرعادی ماشین لباسشویی ال جی مربوط به خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی، خرابی کاسه نمدی و یاتاقان ماشین لباسشویی ال جی، خرابی شفت و سه سیستم شستشوی ال جی است. تعمیرماشین لباسشویی ال جی و سایر مشکلاتی که نیاز دارید توسط تکنسین متخصص معاینه می شود.

آب وارد ماشین لباسشویی ال جی نمی شود

گرفتگی فیلتر شیر برقی واشر ال جی، خم شدن شیلنگ ورودی واشر، خرابی شیر برقی واشر ال جی، گرفتگی شیر ورودی لوازم خانگی یا فشار کم آب در خانه از جمله عواملی هستند که ممکن است باعث بروز این مشکل شوند.

ماشین لباسشویی ال جی لباس ها را خشک نمی کند

دلیل خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی ال جی شما می تواند مربوط به بارگیری اشتباه لباس ها در ماشین لباسشویی ال جی شما باشد. از انداختن و آویزان کردن بالش‌ها، اسباب‌بازی‌ها، کیف، کفش، بالش، دستگیره در و وسایل بزرگی که باز نمی‌شوند در ماشین لباس‌شویی خودداری کنید.

یکی دیگر از دلایل خشک نشدن لباس ها می تواند این باشد که آب ماشین لباسشویی ال جی شما تخلیه نمی شود.

دیگ ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد

ممکن است تسمه ماشین لباسشویی ال جی شما در جای خود قرار نگرفته یا پاره شده باشد. همچنین ممکن است موتور ماشین لباسشویی یا برد الکترونیکی ماشین آسیب دیده باشد.

نشتی آب از ماشین لباسشویی ال جی

علت نشت آب ماشین لباسشویی ال جی از شلنگ ممکن است ریختن پودر بیش از حد داخل محفظه یا خرابی آن باشد. همچنین ممکن است لاستیک اطراف درب ماشین پاره شده و باعث نشت آب شود. خرابی دیگ در ماشین لباسشویی ال جی یا خرابی اتصالات مانند شلنگ پایین دیگ یا شلنگ تخلیه در ماشین لباسشویی ال جی از دیگر دلایل نشت آب است.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی ال جی

لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی می تواند ناشی از زمین ناهموار زیر ماشین لباسشویی باشد. همچنین، قرار دادن لباس های زیاد در ماشین لباسشویی ممکن است باعث لرزش شود. یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد لرزش می شود، آسیب به سپر و پایه های ماشین لباسشویی ال جی است.

آب داخل ماشین لباسشویی ال جی بسیار داغ می شود

دمای بالای آب داخل ماشین لباسشویی ال جی باعث ایجاد چروک و آسیب به لباس می شود. دمای بالای آب داخل ماشین لباسشویی ال جی به دلیل انتخاب اشتباه برنامه، اتصال اشتباه شیر آب سرد و گرم در پشت ماشین لباسشویی و یا خرابی المنت و سنسور دمای ماشین لباسشویی ال جی است.

درب ماشین لباسشویی ال جی باز نمی شود

دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی ال جی پس از شستشو می تواند مربوط به معیوب بودن میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی یا شکستن دستگیره درب ماشین لباسشویی از داخل باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تیم حرفه‌ای دنیای تعمیر

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت دنیای تعمیر  بوده و توجه ویژه ای به ارائه آن به بهترین شکل ممکن می باشد. این محصول توسط کارشناسان ماهر تعمیر می شود که از تجهیزات و ابزار بسیار پیشرفته استفاده می کنند.

دنیای تعمیر برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تخصصی ترین خدمات مربوط به تعمیر، بهینه سازی، عیب یابی و تعویض قطعات یدکی ماشین لباسشویی ال جی را ارائه می دهد. دارندگان ماشین لباسشویی ال جی در صورت مشاهده مشکل در عملکرد لوازم خانگی خود می توانند تنها با یک تماس کارشناسان تعمیر ما را در کنار خود داشته باشند. بلافاصله پس از تماس کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل حضور یافته و اقدامات لازم را برای تعمیر این ماشین لباسشویی انجام می دهند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم آنلاین درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل را برای ما ارسال کنید و یا در هر زمان از شبانه روز با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

نیازی به تحمل هزینه های  حمل و نقل نیست. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دنیای تعمیر در محل شما انجام می شود و هر سوالی از کارشناسان ما بپرسید  با حوصله و به طور کامل پاسخگوی شما خواهند بود.

مزایای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مرکز دنیای تعمیر

از آنجایی که تمامی تعمیرگاه های تهران خدمات ال جی را ارائه می دهند می توانید در دام تعمیرگاه های فاقد مجوز بیفتید.

بنابراین میبایست به دنبال مطمئن ترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه باشید. ما در اینجا مزایای خدمات مرکز مورد اعتماد و مجاز دنیای تعمیر را در اختیار شما قرار داده ایم تا با آگاهی بیشتر دستگاه ماشین لباسشویی گرانبهای خود را به تعمیرگاه بسپارید.

تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی در محل:

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل مراحلی مانند تعمیر قطعات آسیب دیده، تعویض قطعات معیوب، تعمیر عیوب و … می باشد. لازم به ذکر است برای راحتی شما عزیزان امکان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل وجود دارد.

به دلیل وزن و سایز ماشین لباسشویی خارج کردن آن از منزل بسیار مشکل است و ممکن است در حین حمل و نقل آسیب ببیند و از طرفی هزینه حمل و نقل نیز به هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اضافه می شود. .

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل توسط تکنسین های مجرب نمایندگی دنیای تعمیر در منزل کاربر انجام می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به بردن ماشین لباسشویی به مرکز تعمیر نخواهید داشت. تعمیرکار به آدرس شما مراجعه می کند و ضمن تشخیص کل ایراد، اقدامات لازم را برای رفع ایرادات خودرو انجام می دهد. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل می توانید با نمایندگی ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازم تیم تعمیر را به منزل شما اعزام خواهند کرد.

تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت هستند و در صورت بروز مشکل در مدت زمان مشخصی پس از تعمیر به صورت رایگان آن را تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر سریع و کارآمد: تیم فنی مجرب و با تجربه ما، خرابی ماشین لباسشویی ال جی را به سرعت تشخیص داده و در کمترین زمان ممکن رفع می کند.

استفاده از قطعات یدکی اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات از قطعات یدکی اصلی و با کیفیت برای افزایش عمر مفید ماشین لباسشویی ال جی شما استفاده می کنیم.

سرویس لباسشویی ال جی توسط تکنسین های حرفه ای دنیای تعمیر

در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، سرویس دوره ای ماشین لباسشویی یک راه مهم و حیاتی برای افزایش عمر و بهبود عملکرد آن است. علاوه بر این با سرویس به موقع می توانید از خرابی زودرس دستگاه جلوگیری کنید. اما اگر این موضوع را جدی نگیرید، مشکلات مختلفی پیش می آید و باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازید. بنابراین، صرف نظر از برند ماشین لباسشویی خود، بهتر است به صورت دوره ای از یک متخصص بخواهید آن را بررسی کرده و مشکلات احتمالی را برطرف کند.

اگر لباس‌هایتان بعد از شستن بوی بدی می‌دهد و همچنان کثیف هستند، وقت آن است که تمیز کردن ماشین لباسشویی خود را شروع کنید.

شاید تمیز کردن ماشینی که خود لباس ها را تمیز می کند کمی عجیب به نظر برسد. اما سرویس و نظافت ماشین لباسشویی ال جی برای عملکرد صحیح ماشین لباسشویی، شستشوی لباس ها و عمر این ماشین لباسشویی ضروری است. بنابراین، یادگیری نحوه تمیز کردن این دستگاه نیز برای جلوگیری از بو، کپک و کثیفی بسیار مهم است.

در حالت ایده آل، شما باید حداقل یک بار در ماه ماشین لباسشویی خود را بشویید. تمیز کردن و سرویس ماشین لباسشویی ال جی بسیار مهم است زیرا باقیمانده مواد شوینده و نرم کننده پارچه، لایه ای از توده ها را در درام تشکیل می دهند. رطوبت محبوس شده در لباس های شسته شده نیز منجر به رشد کپک و باکتری می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

بهتر است عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را بشناسید تا اگر زمان تعمیر ماشین لباسشویی با قیمت های متفاوتی مواجه شدید، دلیل آن را بدانید. در اینجا عواملی وجود دارد که می تواند قیمت تعمیر ماشین لباسشویی را تغییر دهد:

 • نوع قطعات معیوب ماشین لباسشویی و استفاده از قطعات اصل یا فیک
 • ماشین لباسشویی دارای گارانتی می باشد یا خیر
 • کیفیت خدمات توسط تعمیرکار
 • مدل و مارک ماشین لباسشویی مورد نظر

به طور کلی کلیه خدماتی که برای ماشین لباسشویی شما انجام می شود به عواملی مانند سابقه شرکت نگهداری کننده ماشین لباسشویی شما، تجربه فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی شما و نوع گارانتی که بعد از آن شرکت به شما می دهد بستگی دارد. اما معمولاً هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در سال 1402  از با توجه به نوع خدمات متفاوت میباشد.

دنیای تعمیر این افتخار را دارد که با استفاده از تکنسین های برجسته و کار بلد خود در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت ماشین لباسشویی ال جی شما را در محل تعمیر و سرویس خواهد کرد.

پس از ثبت نام در سایت و حضور کارشناسان ما در محل هزینه نهایی و قطعی را به شما اطلاع خواهیم داد.