نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ تعمیر گوشی سامسونگ یکی از مواردی است که ممکن است به آن نیاز پیدا کنیم. برای این منظور، بهترین راه این است که به یک نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کنیم. دنیای تعمیر با داشتن تیمی متخصص و مجرب قادر است تا تعمیرات مختلف را بر روی گوشی سامسونگ شما انجام دهد. تیم ما از تعمیرات ساده مانند تعمیرات نرم افزاری گوشی گرفته تا تعمیرات سخت افزاری مانند تعمیر صفحه نمایش و باتری گوشی، و تمامی مشکلات را رفع می‌کنند. همچنین استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، یکی از مزایای اصلی دنیای تعمیر است. در دنیای تعمیر تعمیرات طبق استانداردهای کارخانه، با استفاده از قطعات اصلی سامسونگ بوده و تمامی تعمیرات به صورت کاملاً تضمین شده انجام میشود.

مراحل انجام کار در دنیای تعمیر

ثبت درخواست توسط شما

هماهنگی کارشناسان با شما

مراجعه کارشناس واعلام هزینه

بازدید دستگاه و تعمیر

فرم درخواست تعمیرات

مشکلات رایج خرابی گوشی سامسونگ؟

مشکل خالی شدن شارژ زود هنگام باطری

مشکل صفحه نمایش و گیر کردن لوگوی سسامسونگ

مشکل دا شدن بیش از حد گوشی موبایل

مدت زمان تعمیر گوشی سامسونگ چقدر است؟

با توجه به نوع مشکل گوشی سامسونگ زمان میتواند متغییر باشد .

 
 
هزینه تعمیرات گوشی سامسونگ چقدر است؟

هزینه های تعمیر گوشی سامسونگ بعد از بازدید کارشناس اعلام میشود و در صورت تمایل مشتری عمل تعمیر انجام میشود.

تعمیر سامسونگ چقدر طول می کشد؟

بله کارشناس موظف است قبل از اعزام به محل در مورد مشکل گوشی سامسونگ سوال بپرسد و با توجه به نوع مشکل قطعات لازم را با خود ببرد.

 
عیب یابی گوشی سامسونگ

در کمتر از نیم ساعت گوشی سامسونگ یب یابی خواهد شد.

آیا تعمیر گوشی سامسونگ در محل دارید ؟

بله در صورت نیاز مشتری به تعمیر گوشی سامسنگ در محل نیروی تعمیر کار گوشی سامسونگ به محل اعزام میشود.

 

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ

تعمیرات گوشی سامسونگ از جمله تعمیراتی است که در مرکز ما به صورت تخصصی انجام میشود. در مرکز ما تمامی اقدامات لازم برای عیب یابی و رفع ایرادات گوشی های سامسونگ انجام میشود

در مرکز دنیای تعمیر سعی تعمیرکاران بر این است که با اتکا به دانش خود تمامی ایرادات را بدون تعویض قطعات رفع کنند مگر اینکه قطعه ای قابلیت دیگر تعمیر را نداشته باشد

فرایند تعمیرات در مرکز ما با رعایت پارامترهای خاص انجام می گیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری شود و و پس از تعمیر گوشی به حالت و کیفیت اولیه آن برگردد.

مرکز دنیای تعمیر با بیش از 17 سال سابقه در امر تعمیرات گوشی سالهاست که نمایندگی گوشی سامسونگ را اخذ کرده است، در طی این سالها خدمات بسیاری را به مشتریان عزیز داده است که به لطف خدا تمامی مشتریان رضایت خود را از خدمات ما اعلام کرده اند.

دنیای تعمیر با گرد آوری جمعی از بهترین اساتید با تجربه نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ را اخذ نموده تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد و در تمام این سالها تنها هدفش جلب رضایت مشتریان بوده است.

تعمیرکاران حرفه ای و متخصص ما با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات  تخصصی  تعمیرات گوشی شما را  انجام میدهند

از آنجا که در مرکز ما تماما از قطعات اورجینال استفاده میشود این اطمینان را به شما میدهیم که تا سه ماه پس از تعمیرات ضمانت اصالت قطعات را به عهده میگیریم و در صورت عدم رضایت شما میتوانید با ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کرده تا به این امر رسیدگی شود

تعمیرکاران ما با وجود حرفه ای بودن خود اوضاع اقتصادی جامعه را در نظر گرفته و کمترین هزینه را از مشتری دریافت میکنند

تعمیرکاران حرفه ای و متخصص ما با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات  تخصصی  تعمیرات گوشی شما را  انجام میدهند

از آنجا که در مرکز ما تماما از قطعات اورجینال استفاده میشود این اطمینان را به شما میدهیم که تا سه ماه پس از تعمیرات ضمانت اصالت قطعات را به عهده میگیریم و در صورت عدم رضایت شما میتوانید با ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کرده تا به این امر رسیدگی شود

تعمیرات گوشی سامسونگ

تعمیرات گوشی های سامسونگ یکی از مواردی است که در طول استفاده از این گوشی ها ممکن است با آن روبرو شده باشید.

اگر گوشی سامسونگ شما نیاز به تعمیرات دارد، می‌توانید به مرکز دنیای تعمیر مراجعه کنید ،در مراکز ما، تعمیرات توسط تکنسین‌های ماهر و با استفاده از قطعات اصلی انجام می‌شود و شما می‌توانید به راحتی از خدمات متخصصانه ما استفاده کنید.

در هر یک از شهرهای ایران که باشید فقط کافیست گوشی خود را برای ما ارسال کنید در این صورت و با اطمینان از کیفیت و قیمت قطعات استفاده شده و همچنین تعرفه های تعمیرات منصفانه قطعا لبخند رضایت را بر لبان شما مینشانیم.

مدت زمان تعمیرات موبایل سامسونگ

همان ‌طور که هر دستگاه الکترونیکی ممکن است دارای مشکلات فنی بوده و نیاز به تعمیرات پیدا کند، موبایل‌های سامسونگ نیز از این قضیه مستثنی نیستند. زمان تعمیرات موبایل سامسونگ بستگی به نوع مشکل و مدل دستگاه دارد و برخی از مشکلات معمول این موبایل‌ها شامل صفحه نمایش شکسته، باتری ضعیف، دوربین خراب یا مشکلات نرم‌افزاری متفاوت می‌باشند.

مدت زمان تعمیرات گوشی سامسونگ بستگی به سطح تخصص و تجربه تعمیرکار دارد. اکثر موارد، تعمیرات موبایل‌های سامسونگ تا چند روز زمان می‌برد. اما در مواردی که نیاز به تعویض قطعات داخلی یا تعمیرات پیچیده ‌تری باشد، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد. بنابراین، اگر موبایل شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیرات دارد، بهتر است که ابتدا با مرکز دنیای تعمیر تماس بگیرید و اطلاعات کاملی از زمان و هزینه‌ی تعمیرات دریافت کنید.

بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات فنی در موبایل‌های سامسونگ، مراقبت و نگهداری منظم از دستگاه است. استفاده صحیح از باتری، محافظت از صفحه نمایش و عدم نصب برنامه‌های نامعتبر و امنیتی از جمله راه‌هایی هستند که می‌تواند به کاهش خطر ایجاد مشکلات فنی در موبایل‌های سامسونگ کمک کند.

مشکلات نرم افزاری در گوشی سامسونگ 

گوشی های هوشمند سامسونگ نیز همانند هر گوشی دیگری گاهی اوقات ممکن است با مشکلات نرم‌افزاری مواجه شوند. این مشکلات می‌توانند از قفل شدن ناگهانی گوشی یا برنامه ها، به تاخیر افتادن در اجرای دستورات، یا حتی خاموش شدن ناگهانی گوشی تا دیگر مشکلات را شامل شود.

یکی از مشکلات رایج نرم‌افزاری در گوشی‌های سامسونگ، مشکلاتی است که ممکن است به دلیل نصب برنامه های ناسازگار یا نسخه‌های قدیمی نرم‌افزار رخ دهد. همچنین، مشکلات نرم‌افزاری می‌توانند به دلیل ویروس‌ها یا برنامه‌های مخربی باشند که به طور ناخواسته در گوشی نصب شده اند.

جهت حل مشکلات نرم‌افزاری در گوشی‌های سامسونگ ابتدا می‌توانید به روش‌های ساده مانند ریستارت کردن گوشی یا برنامه و یا پاک کردن حافظه نهان و داده‌های برنامه‌ها را امتحان کنید و اگر این روش‌ها موثر نبودند، می‌توانید به روش‌های پیچیده‌تر مانند به‌روزرسانی نرم‌افزار، بازنصب سیستم عامل یا حتی مراجعه به مرکز خدمات فنی سامسونگ دنیای تعمیر مراجعه کنید. برای پیشگیری از مشکلات نرم‌افزاری همیشه می‌توانید برنامه‌ها و سیستم عامل گوشی خود را به‌روز نگه دارید و از نصب برنامه‌های امن اطمینان حاصل کنید.

رعایت کردن اصول امنیتی مانند استفاده از پسورد برای قفل گوشی و عدم نصب برنامه‌های ناشناس می‌تواند به پیشگیری از مشکلات نرم‌افزاری و امنیتی گوشی‌تان کمک کند.

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که همیشه با مشکلات نرم‌افزاری گوشی خود روبرو هستید ممکن است وقت آن شده باشد که به تعویض گوشی خود فکر کنید که در این صورت بهتر است با مشاوره فنی متخصص یا مراجعه به یک مرکز خدمات معتبر، مشکلات گوشی خود را بررسی کرده و تصمیم درستی را اتخاذ کنید.

به عنوان کاربر گوشی‌های سامسونگ، می‌توانید از منابع آموزشی ما در سایت دنیای تعمیر استفاده کنید تا با روش‌های تعمیر و بهینه‌ سازی گوشی‌تان آشنا شوید.

مشکلات سخت افزاری در گوشی سامسونگ 

یکی از مشکلات سخت افزاری شایع در گوشی‌های سامسونگ، مشکلات صفحه نمایش است که برخی از دارندگان این گوشی گزارش داده‌اند که صفحه نمایش گوشی‌هایشان دچار مشکلاتی مانند افت رنگ، خطوط عمودی یا افقی، یا انعکاس نور شده است که این مشکلات می‌توانند به دلیل ضربه، تماس با آب یا حتی خرابی در سخت افزار باشند.

علاوه بر این، مشکلات دیگری مانند خرابی باتری نیز در گوشی‌های سامسونگ وجود دارد که طبق گزارش دارندگان این گوشی باتری گوشی‌هایشان به سرعت خالی می‌شود یا اصلاً شارژ نمی‌شود که این مشکلات ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت و یا وجود خرابی در باتری باشد.

همچنین، مشکلات دیگری مانند گرم شدن زیاد گوشی، عدم اتصال وای‌فای یا بلوتوث و نیز مشکلات سخت افزاری نیز از دیگر مشکلات رایج در گوشی‌های سامسونگ است که برای رفع این مشکلات باید به مراکز خدمات مجاز سامسونگ مراجعه کرد.

قیمت تعمیر گوشی سامسونگ 

قیمت تعمیر گوشی سامسونگ می‌تواند بسته به نوع خرابی و مدل گوشی متغیر باشد. برخی از مشکلات رایج در گوشی‌های سامسونگ شامل صفحه نمایش شکسته، باتری ضعیف، دوربین خراب، صدا ندادن و یا برخی مشکلات نرم افزاری می‌باشد که هر یک از این مشکلات نیازمند تعمیر و تعویض قطعات مختلفی است که باعث افزایش قیمت تعمیر گوشی می‌شود.

به طور مثال، تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی میسر نیست و لازم است تا صفحه تعویض شود که هزینه آن بسته به مدل گوشی و نوع صفحه نمایش متغیر میباشد و برخی از مشکلات نرم افزاری نیز ممکن است نیازمند بازنویسی نرم افزار یا تعویض قطعات داخلی گوشی باشد که هزینه‌های اضافی را به همراه خواهد داشت.

به طور کلی، قیمت تعمیر گوشی سامسونگ بسته به مشکلات موجود و قطعات مورد نیاز برای تعمیر متفاوت است. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق تعمیر گوشی سامسونگ، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت تعمیرات را به شما اعلام کنند.

رفع مشکل CPU موبایل سامسونگ

مشکلات CPU یکی از مشکلات رایج در گوشی های سامسونگ است که مانند هر گوشی دیگری برای کاربرانش اتفاق بیفتد. این مشکلات می‌توانند شامل گرم شدن زیاد CPU، کند شدن عملکرد دستگاه و حتی خاموش شدن ناگهانی موبایل باشند. برای رفع این مشکلات، ابتدا باید مطمئن شد که نرم‌افزار و سیستم عامل موبایل به‌روز و بدون مشکل است. در صورتی که این مشکلات همچنان ادامه داشته باشد، می‌توان به تعویض قطعات داخلی گوشی مانند باتری و پردازنده (CPU) اقدام کرد و در صورت عدم رفع مشکل مراجعه به مرکز خدمات مجاز و تخصصی گوشی سامسونگ در دنیای تعمیر می‌تواند در رفع این مشکلات به شما کمک کند.

استفاده از برنامه‌های ضد ویروس و به‌روز نگه داشتن گوشی ها و همچنین پیشگیری از ورود ویروس‌ها و نرم‌افزارهای مخرب که می‌توانند باعث مشکلات CPU شوند کمک کند .همچنین، استفاده بهینه از برنامه‌ها و عدم بارگذاری زیاد دستگاه نیز می‌تواند در پیشگیری از گرم شدن و کند شدن CPU موثر باشد. و همچنین تمیز نگه داشتن دستگاه و پاک کردن برنامه‌ها و فایل‌های غیرضروری نیز می‌تواند در بهبود عملکرد CPU و کل دستگاه موثر باشد.

تعمیر  ال سی دی گوشی سامسونگ

گوشی‌ها سامسونگ دارای صفحه نمایش ال سی دی با کیفیت بالا هستند که امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم می‌کنند. اما ممکن است در طول زمان این صفحه نمایش دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر پیدا کند.

تعمیر صفحه نمایش ال سی دی گوشی سامسونگ می‌تواند به دلایل مختلفی صورت بگیرد که این مشکلات ممکن است از ترک خوردگی صفحه نمایش یا آسیب جزئی به نمایشگر گوشی تا مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری دیگری که باعث نمایش نادرست تصاویر یا عملکرد نامناسب صفحه نمایش می‌شوند، متنوع باشند .

برای تعمیر صفحه نمایش ال سی دی گوشی سامسونگ، ابتدا باید دلیل دقیق مشکل مشخص شود و سپس تعمیرکاران متخصص و ماهر با استفاده از ابزارها و تجهیزات مخصوص، مشکل را رفع کنند. در برخی موارد، تعمیر صفحه نمایش ممکن است نیاز به تعویض قطعات داشته باشد که نیازمند تخصص و دقت بالای تعمیرکار میباشد زیرا در صورت عدم مهارت و یا دقت پایین تعمیرکار ممکن است با خسارات جبران ناپذیری روبرو شوید. بنابراین اگر صفحه نمایش گوشی سامسونگ شما دچار مشکل شده است، بهتر است از تعمیرگاه‌های معتبر و تخصصی استفاده کنید تا از تعمیر صحیح و قطعی مشکل اطمینان حاصل کنید.

مرکز دنیای تعمیر با استفاده از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از پیشرفته ترین  تجهیزات الکترونیکی،تمامی تعمیرات سخت افزاری گوشی های سامسونگ را با استفاده ازتمامی قطعات اورجینال و کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد

راز موفقیت ما در تمامی این سالها جلب رضایت مشتریان بوده است

سخت افزار و استفاده از پیشرفته ترین  تجهیزات الکترونیکی،تمامی تعمیرات سخت افزاری گوشی های سامسونگ را با استفاده ازتمامی قطعات اورجینال و کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد

راز موفقیت ما در تمامی این سالها جلب رضایت مشتریان بوده است

در مرکز ما علاوه بر خدمات سخت افزاری ،خدمات نرم افزاری نیز ارائه میشود.

همه ی ایراداتی که در گوشی ها و تبلت ها به وجود می آید و آنها را نیازمند تعمیرات میکند را میتوان به دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم کرد که هرکدام بررسی های خود را لازم دارد و نمیتوان گفت هر مشکلی که پیش بیاید مربوط به سخت افزار است زیرا خیلی از ایرادات به صورت نرم افزاری رفع میشوند

با داشتن بهترین متخصصین نرم افزاری میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که ایرادات نرم افزاری گوشی شما به بهترین نحو بررسی و رفع میشود زیرا همیشه تعمیرات تخصصی تنها توسط نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ صورت میگیرد

اگر گوشی سامسونگ شما دچار مشکل شده و یا اینکه میخواهید آن را دست تعمیرکار بسپارید حتما به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه کنید و هرگز به نمایندگی های غیر مجاز و یا تازه کار هایی که تخصص و تجربه کافی در این حرفه را ندارند ،مراجعه نکنید.برهمین اساس لازم است بدانید که تعمیرکاران ما با استفاده از بروزترین دانش روز دنیا و پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی به تعمیرات میپردازند و تعویض قطعات فقط با نمونه های اورجینال و پس از کسب اجازه از صاحب گوشی انجام میشود

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ

اگر گوشی سامسونگ شما دچار ایراد جزئی شده و یا در رشته تعمیرات تخصصی دارید میتوانید با استفاده از ویدئوهای رایگان به تعمیر گوشی خود بپردازید

شما با استفاده از ویدئوهای رایگان تعمیرات گوشی سامسونگ دانش خود را در این زمینه ارتقا دهید.

شماره نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ

برای تعمیرات گوشی سامسونگ خود میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید :

02166937241

09196158356

برخی از ویژگی های گوشی سامسونگ

تلفن های گلکسی سامسونگ ویژگی هایی را ارائه می دهد که در جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. سامسونگ یکی از محبوب ترین تولید کننده گان تلفن های اندرویدی است که اغلب تولیداتش همیشه با استقبال زیادی روبه رو میشود ، من به عنوان یکی از وفاداران سابق برندهای دیگر که اخیراً به گوشی گلکسی روی آورده ام ، شروع به یافتن اطلاعات اضافی در تلفن های این شرکت کردم. با نادیده گرفتن برخی از ویژگیهای تکراری بارزتر – مانند دستیار صوتی Bixby و Samsung Pay – موارد اضافی بسیار مفیدی در Samsung’s One UI وجود دارد که ارزش بررسی دارد.

اکثر تلفن ها برخی حرکات جالب را فراهم می کنند ، مانند ضربه زدن روی صفحه برای بیدار شدن از خواب ، یا دوبار ضربه زدن روی دکمه صفحه اصلی ، دوربین سریع باز می شود. تلفن های سامسونگ انتخاب گسترده تری نسبت به اکثر گوشی های اندرویدی دارند.به عنوان مثال Smart Stay از دوربین سلفی برای تشخیص زمان تماشای صفحه استفاده می کند و وقتی نگاهتان را دور می کنید آن را خاموش می کند. هشدار هوشمند هنگامی که تلفن را پس از از دست دادن اعلان ها تحویل می گیرید ، لرزش خواهد داشت. برای همه گزینه های موجود در دستگاه خود ، به تنظیمات ویژگی های پیشرفته مراجعه کنید.

آموزش کاهش سایز صفحه گوشی سامسونگ :

نگاه کنید ، این روزها گوشی های موبایل دارای یک حتی درازترین انگشت شست نمیتواند به گوشه گلکسی نوت 10 برسد و این همیشه ما را با مشکل مواجه میکند. خوشبختانه ، سامسونگ یک حالت یک دست را در ویژگی های پیشرفته خود قرار داده است. با یک حرکت ساده می توانید صفحه نمایش خود را به طور موقت در گوشه پایین کوچک کنید تا با یک دست به همه چیز برسید.

اگرچه ممکن است سایر تلفن ها به شما امکان کاهش صفحه کلید را بدهند ، اما سامسونگ یک قدم فراتر از آن برمی دارد (اگرچه برنامه های شخص ثالثی وجود دارد که از این ویژگی در دستگاه های دیگر تقلید می کنند).

حالت تاریک را برای شب تنظیم کنید:

به شما امکان می دهد از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب ، فیلتر نور آبی را تنظیم کنید ، اما در حال حاضر نمی تواند حالت تاریک را برنامه ریزی کند. در تلفن سامسونگ می توانید: فقط به تنظیمات صفحه نمایش حالت شب بروید و تنظیم کنید که هنگام غروب خورشید روشن شود. اگر نمی خواهید شب هنگام توسط صفحه نمایش خود نابینا شوید این ویژگی بسیار مهم است.

الگوهای مختلف لرزش را به مخاطبین بدهید

الگوهای مختلف لرزش را به مخاطبین بدهید همه تلفن های Android به شما امکان می دهند آهنگ زنگ مورد نظر خود را به تماس های فردی خود اختصاص دهید ، بنابراین قبل از اینکه به صفحه نگاه کنید می دانید چه کسی با شما تماس می گیرد. با این حال ، بیشتر تلفن های Android به شما اجازه نمی دهند الگوهای لرزش سفارشی تنظیم کنید ، بنابراین می توانید احساس کنید هنگامی که گوشی در جیب شماست چه کسی با شما تماس می گیرد. سامسونگ به شما امکان می دهد این کار را با باز کردن کارت مخاطب و ضربه زدن روی ویرایش مشاهده موارد بیشتر انجام دهید. اگر به پایین پیمایش کنید ، گزینه شخصی سازی الگوی لرزش آنها را پیدا خواهید کرد. فقط پنج گزینه وجود دارد ، و این فقط برای تماسها کار می کند نه پیامک.

تنظیمات سریع گوشی سامسونگ:

پانل تنظیمات سریع – که با دو بار کشیدن کشوی اعلانات به پایین می توانید به آن دسترسی پیدا کنید – یکی از ویژگی های Android مورد علاقه من است. در حالی که Android stock در اینجا قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، سامسونگ حتی بیشتر از گزینه Scan QR Code ، ضامن صفحه نمایش همیشه روشن و میانبرهای بسیاری دیگر که از ویژگی های انحصاری سامسونگ محسوب میشوند را به شما ارائه میدهد.
با برنامه شخص ثالث Tilesمی توانید گزینه های بیشتری اضافه کنیددر این زمینه گوشی های سامسونگ پیشرفت خوبی داشته است.
مدت هاست که برنامه هایی مانند Tasker و IFTTT به شما امکان می دهند تلفن خود را به صورت خودکار استفاده کنید دستور العمل های ساده و آسان آن ، از آن روتین های Bixby سامسونگ است. می توانید تنظیمات خود را در ساعت مشخصی از روز انجام دهید ، هر زمان که رانندگی می کنید میانبرهای صفحه قفل خود را تغییر دهید ، هنگام رسیدن به یک مکان خاص تلفن خود را ساکت کنید و بسیاری از تنظیمات دیگر.

برنامه Samsung’s Game Launcher دارای ویژگی های مفیدی برای کسانی است که زیاد بازی می کنند. می توانید حساب Discord خود را پیوند دهید تا ببینید دوستانتان چه بازیهایی انجام میدهند “Game Booster” مانند میانبرهای شناور و حالت های صرفه جویی در مصرف باتری را فعال کرده و حتی صداهای بازی خود را بدون قطع کردن بقیه تلفن خود قطع کنید.
در حالی که بسیاری از برنامه ها امکان انجام اقدامات سریع را از طریق اعلان های خود دارند – مانند پاسخ دادن به متن بدون باز کردن برنامه پیام ها – اما گاهی اوقات موارد بیشتری می خواهید. Smart Pop-Up View سامسونگ به شما امکان می دهد اعلان های یک برنامه را به یک حباب پاپ آپ تبدیل کنید.
تنظیمات را در ویژگی های پیشرفته تلفن خود پیدا کنید و برنامه ای را انتخاب کنید. اکنون وقتی اعلانی ظاهر می شود ، به عنوان یک حباب روی صفحه شما ظاهر می شود. روی آن حباب ضربه بزنید ، خواهید دید که نسخه کوچکی از آن برنامه روی صفحه فعلی شما قرار گرفته است. اکنون می توانید سریعاً عملی را انجام دهید بدون اینکه جایگاه خود را در کاری که انجام می دهید از دست دهید.

تعمیرات گوشی سامسونگ :

گوشی سامسونگ بدون اغراق یکی از بهترین مدل گوشی هایی است که در عصر حال حاضر از آن استفاده میکنیم و از وجودش بهره مند هستیم همین محبوبیت باعث شده است که بسیاری ادعای تخصص درباره ی موبایل سامسونگ داشته باشند.که نباید باور کنیم چون یک متخصص خوب ویژگی هایی دارد که هر کدام از آنها باز ضمانت کافی در اعتماد کردن ما به آن ندارد پس در هنگام  انتخاب تعمیرکار برای موبایل خود بهتر است چندین ویژگی را با هم در نظر بگیرید مهارت و تخصص شخص تعمیرکار و ابزار آلات و وسیله های تعمیر کافی و همچنین مرکز معتبری که شناخته شده باشد در این صورت است که میتوانیم با خیال راحت گوشی خود را برای تعمیر به تعمیرکار تحویل دهیم. گوشی سامسونگ خود باید متخصص های خبره داشته باشد در این رشته که در زمینه ی گوشی سامسونگ فعالیت کنند تا بتوانید از جهت اطلاعات و مهارت خیالتان راحت باشد،ما در اینجا نمایندگی تعمیرات سامسونگ را به شما معرفی میکنیم

مشکلات رایجی که بیشتر گوشی های سامسونگ با آن روبرو میشوند و شما مجبور به تعمیر آن میشوید تاچ موبایل سامسونگ و ال سی دی و باتری و دوربین و فلش گوشی و سوکت شارژر است که بسیار مورد توجه است و  بیشتر مراجعه ها بخاطر این موارد بیشتر رخ میدهد.

تعمیر گلس گوشی سامسونگ

گلس گوشی روکش شیشه ای مانند و محافظ ال سی دی است که ممکن است در اثر ضربه و خوردن یک جسم سخت به آن آسیب ببیند در این صورت است که باید ببینید که آیا گوشی شما آسیب جدی دیده است یا فقط نیاز است گلس تعویض شود در بیشتر مواقع تعمیرکار توصیه میکند که بعد از یررسی تعمیر و یا تعویض را پیشنهاد کند اگر ضرب خوردگی گلس بسیار زیاد باشد جوری که ال سی دی آسیب دیده باشد در این صورت است که تعویض میکند گلس گوشی سامسونگ را و اگر فقط ضرب خوردگی کوچک باشد جوری که اختلال و مشکلی برای ال سی دی و مصرف کننده ایجاد نکند فقط تعمیر میکنند. نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ قبل از همه به دنبال این است که شما کمترین هزینه را متقبل شوید و  زیاد منتظر راه اندازی مجدد موبایل خود نمانید .

تعمیر تاچ موبایل سامسونگ

صدمه دیدن تاچ هم ممکن است علل مختلفی داشته  باشد که به طور حتم ضرب دیدگی و آسیب بیرونی از دلایل شایع این موضوع است که حتما برای خودتان هم پیش آمده است که قطعات مختلف داخلی موبایل را هم درگیر میکند و باعث میشود نتوانیم از آن استفاده ای بکنیم در اینجا باید دقت داشته  باشید که قطعات اورجینال الویت اول است که دوباره موبایل خود را به همان شکل اولی که خریده بودید بازیابید که بهتر است در این موارد دقت بسیاری بکنید چون خیلی از کاربران بخاطر متخصص نبود تعمیرکار و معتبر نبودن مرکز تعمیر حتی موبایل خود را مجبور شدند تعویض کنند چون یک آسیب ناشیانه باعث از بین رفتن کل سیستم داخلی نرم افزار و سخت افزار موبایل میشود.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

دوربین موبایل سامسونگ بدون اغراق از باکیفیت ترین  نوع دوربین است که جای دوربین عکاسی را هم گرفته حتما میدانید که ثبت رویدادهای روزانه ی ما توسط همین دوربین های کوچک موبایل ها در حال ثبت و ضبط است که در صورت بروز مشکل ممکن است حس جالبی به این موضوع پیدا نکنید البته بسیاری از ما به دنبال این هستیم که خودمان مشکل را برطرف کنیم برای اولین قدم بهتر از تنظیمات شروع کنید و به بخش تنظیمات دوربین بروید و ببینید آیا موردی را به اشتباه انتخاب کرده اید یا نه . اگر در این بخش هم مشکلی پیدا نکردید موبایل خود را خاموش روشن کنید و آخرین مرحله این است که با یک مشاوره ی تعمیرات موبایل تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید در صورتی که باز دوربین موبایل درست نشد بهتر است ان را به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ در دنیای تعمیر بسپارید

تعمیرات نرم افزاری گوشی سامسونگ

مشکلات نرم افزاری در موبایل های هوشمند از جمله موبایل سامسونگ هم اتفاق میفتد که در منزل هم میتوانید آن را با استفاده از مشاوره های رایگان کارشناسان نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ برطرف کنید از جمله ی این مشکلات ممکن است در اتصالات دستگاه ایجاد شود مثلا عملکرد بلوتوث یا وای فای شما دچار اختلال شود یا سرعت موبایل شما کند شود که این هم علل مختلف نرم افزاری دارد مربوط به پلی استور و پردازنده های گوشی هست که هر کدام باید به صورت دقیق بررسی و  برطرف شود و هم چنین مشکلات مربوط به پلی استور گوگل هم بسیار دردسرساز است حتی ممکن است مجبور به مراجعه به مرکز تعمیر شوید تا این مشکل برطرف شود. مشکلات همگام سازی هم از دیگر مشکلات نرم افزاری هست که موبایل ها با آن روبرو هستند. شلوغ شدن صفحه ی هوم و شلوغ شدن بیش از حد مخاطبان و شناسایی نشدن کارت حافظه، مشکل آپدیت آی او سی هم جزو مشکلات نرم افزاری است.

تعمیرات سخت افزاری موبایل  سامسونگ

مشکلات نرم افزاری موبایل سامسونگ را بخوبی برایتان توضیح دادم که چگونه است در مورد مشکلات سخت افزاری دیگر نمیتوان ریسک کرد و خودمان آن ها را تعمیر یا تعویض کنیم چون ممکن است مشکلی بر مشکلات موبایل خود اضافه کنیم پس بهتر است قبل از هر اقدامی اطمینان پیدا کنیم که گوشی ما واقعا نیاز به تعمیر دارد اولین قدم این که خودتان تست کنید و ببینید آیا با روش های رایج مثل خاموش روشن کردن یا ریستارت کردن مشکل موبایل را میتوانید برطرف کنید .

اگر این راهها برای تعمیرات گوشی سامسونگ پاسخ نداد با مشاورین ما در نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ تماس بگیرید و از او کمک بخواهید تا حداقل راهنمایی های لازم را قبل بردن موبایل برای تعمیر و تعویض به شما دهد.

مشکلات سخت افزاری گوشی سامسونگ به این شکل است که نام میبرم مشکل صدای اسپیکر و مشکل هنگ و ریست، تست تغذیه قطعات موبایل، شوک دادن باطری، رفع ایراد پرش ناگهانی صفحه ی نمایش، مشکل ویبره، تعمیر و تعویض صفحه ی لمسی. مشکل هارد موبایل، مشکل گلس گوشی و موارد دیگری که مربوط به قطعات داخلی موبایل میشود.

5 مشکل رایج گوشی سامسونگ و نحوه رفع آنها

اگر بیش از 3 ماه است که از موبایل سامسونگ استفاده می کنید، مطمئناً برخی از مشکلات ظاهر می شود و این مشکلات موبایل های سامسونگ تقریباً در همه دستگاه ها رایج است. ما در این اینجا به 5 مشکل رایج گوشی های سامسونگ و راه حل های آنها می پردازیم. همه این راه حل ها راه حل هایی بسیار ساده و آسان برای مسائل بسیار آزاردهنده هستند.

1. مشکل تخلیه زیاد باتری در موبایل های سامسونگ

اگر باتری شما با سرعت غیرعادی تخلیه می شود، این تنها به معنای عدم سلامت باتری شما نیست. ممکن است و دلایل دیگری وجود داشته باشد که به راحتی می توانید آنها را کنترل کنید تا عمر باتری خوبی در طول روز داشته باشید.

راه حل: این مراحل ساده را انجام دهید تا باتریشما مدت زمان بیشتری عمر کند:

  • اگر از GPS، Wi-Fi، NFC، بلوتوث و سایر گزینه‌های اتصال استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را خاموش کنید.
  • با استفاده از بهینه ساز تلفن، برنامه ها را پاک کنید.
  • حالت ذخیره انرژی را روشن کنید.
  • روشنایی صفحه را کم کنید.
  • نمایشگر همیشه روشن را خاموش کنید.
  • والپیپرهای زنده را حذف کنید

تمام این هک‌های ساده، پشتیبان‌گیری باتری بهتری را برای شما به ارمغان می‌آورد و می‌توانید بیشتر از قبل از تلفن خود استفاده کنید.

2. صفحه نمایش در Samsung Mobile گیر می کند و پاسخ نمی دهد

ممکن است تلفن شما در طول استفاده معمولی گیر کرده باشد و با وجود لمس کردن پانل، صفحه نمایش پاسخگو نباشد. احتمالات این است که این مربوط به حافظه پنهان گوشی شما باشد.

راه حل: اگر صفحه نمایش شما برای مدت کوتاهی پاسخگو نیست، می توانید به راحتی با قفل کردن و سپس باز کردن قفل تلفن خود از طریق دکمه پاور، این مشکل را حل کنید.

با این حال، اگر در حالی که صفحه نمایش گیر کرده است، دکمه پاور نیز پاسخ نمی دهد، سعی کنید با نگه داشتن دکمه پاور به مدت 10 ثانیه، گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید.

3. مشکل داغ شدن بیش از حد در سامسونگ موبایل

گرمای بیش از حد چیزی است که مستقیماً به باتری گوشی شما مربوط می شود. باتری قدیمی یا ضعیف ممکن است مشکل ساز باشد.

با این حال، دمای محیط نیز تأثیر قابل توجهی بر سطح گرمایش تلفن شما دارد. حتما متوجه گرم شدن غیرعادی گوشی خود در تابستان شده اید.

یکی دیگر از دلایل احتمالی شارژ است. تلفن شما هنگام شارژ و استفاده همزمان از آن گرم می شود .

راه حل: ابتدا سعی کنید باتری گوشی خود را با یک باتری جدید جایگزین کنید تا این مشکل از همان نکته اساسی حل شود.

اگر فعلاً نمی‌خواهید باتری را جایگزین کنید، این مراحل ساده را دنبال کنید تا از داغ شدن بیش از حد گوشی خود جلوگیری کنید:

  • سعی کنید گوشی خود را در مکانی که دمای معمولی دارد استفاده کنید.
  • از برخورد مستقیم با نور خورشید جلوگیری کنید.
  • از استفاده از تلفن در هنگام شارژ خودداری کنید.
  • هنگامی که از داده های موبایل (4G) استفاده نمی کنید، آن را خاموش کنید.

4. مشکل در اتصال به وای فای در گوشی های هوشمند سامسونگ

عدم اتصال به شبکه وای فای جای نگرانی نیست. ممکن است در برخی سیگنال ها اختلال ایجاد شود. این چیزی است که مستقیماً به تلفن شما مربوط نیست.

راه حل: اگر گوشی خود را به وای فای متصل نمی کند، سعی کنید آن را مجددا راه اندازی کنید، یا می توانید به سادگی آن را به مدت 10 تا 15 ثانیه در حالت هواپیما قرار دهید تا این مشکل حل شود.

5. برنامه ها از فروشگاه گوگل پلی در گوشی سامسونگ دانلود نمی شوند

مردم از دانلود نشدن برنامه ها از فروشگاه Google Play شکایت دارند. یا دانلود گیر می کند یا اصلا شروع نمی شود.

اکثر کاربران اندرویدی با این مشکل روبرو هستند اما اکثر آنها کاربران سامسونگ هستند. جای نگرانی نیست فقط باید تغییرات کوچکی در تنظیمات فروشگاه Google Play خود ایجاد کنید.

راه حل: با پاک کردن حافظه پنهان فروشگاه Google Play خود می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید. فقط این مراحل ساده را دنبال کنید، به تنظیمات بروید – برنامه‌ها – فروشگاه Google Play را باز کنید – حافظه پنهان را پاک کنید – تلفن خود را مجددا راه‌اندازی کنید و برنامه‌ها را دانلود کنید.

اگر درست نشد، سعی کنید تاریخچه فروشگاه Google Play را پاک کنید. فقط فروشگاه Google Play را باز کنید – تنظیمات – تاریخچه پاک را انتخاب کنید. این مطمئنا مشکل شما را حل خواهد کرد.

اگر هیچ یک از راه حل های ذکر شده در اینجا برای شما کار نکرد، با ما در دنیای تعمیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت به موضوع شما رسیدگی کنیم.

دوره های مرتبط

دنیای تعمیر بستری آتلاین برای خدمات نصب و تعمیرات

ضمانت نصب و تعمیرات لوازم خود را به ما بسپارید.