تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیر

تعمیرات لوازم خانگی

انجام تمام خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی در استان تهران و کرج 

  1. تعمیرماکروفر
  2. تعمیر یخچال 
  3. تعمیر جاروبرقی
  4. تعمیر ظرفشویی
  5. تعمیر تلوزیون و …
تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی در محل

شرکت دنیای تعمیر خدمات تعمیر لوازم خانگی را در سطح حرفه ای انجام ارائه می‌دهد. ما تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب داریم که در تعمیر انواع لوازم خانگی متخصص هستند. خدمات ما شامل تعمیر و رفع اشکالات انواع لوازم خانگی ، تعویض قطعات آسیب دیده، تعمیر سایر قسمت‌های مرتبط با برد می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به سرویس میتوانید از سرویس کاران بخش تعمیرات لوازم خانگی دنیای تعمیر استفاده کنید. برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما مراجعه کنید. تیم فنی ما آماده است تا به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کند و مشکلات شما را برطرف سازد.

همچنین، شرکت دنیای تعمیر در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی دارای تعهد و حرفه‌ایترین روش‌ها است. تیم فنی ما با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، به سرعت مشکلات تعمیرات لوازم خانگی شما را تشخیص می‌دهند و آنها را به طور کامل رفع می‌کنند.

از مزایای خدمات تعمیرات تعمیرات لوازم خانگی شرکت دنیای تعمیر عبارتند از:
تعمیر سریع و موثر: تیم فنی ما با تجربه و تخصص خود، به سرعت مشکلات لوازم خانگی را تشخیص می‌دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را رفع می‌کنند.
استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: در تعمیرات، ما از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا عمر مفید لوازم خانگی شما را بیشتر کنیم.
تضمین کیفیت: خدمات ما دارای ضمانت کیفیت می‌باشند و در صورتی که در طی مدت زمان معین پس از تعمیرات مشکلی پیش آید، ما به صورت رایگان آن را رفع خواهیم کرد.

پس از تعمیرات، لوازم خانگی شما به حالت عادی خود باز خواهد گشت و شما می‌توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. با تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر همراه باشید تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برای شما فراهم کنیم.

فرم درخواست تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

اگر قصد تعمیرات لوازم خانگی خود را دارید و یا میخواهید در کلاسهای آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنید با پایین صفحه مراجعه کرده و با پر کردن فرم درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند…

تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی تا همین چند سال پیش توسط تعمیر کارهای محلی انجام می شد ویا پدر بزرگوار خانواده مسولیت تعمیروسیله را به عهده می گرفت ودست به آچار می شد، درنهایت هم به خراب شدن وسیله ی برقی ختم می شد

اما امروزه پیشرفت علم ودانش به گونه ی است که وسایل برقی را بدون جابه جای و در محل تعمیرمی کنند البته بردن وسایل کوچک وسبک به تعمیرگاه راحت است ولی این امکان برای یخچال فریزرها کمی دشوار و سخت است.

درصورت خراب شدن هر وسیله ی برقی دو فکر به سراغ ما می آید اول خرید وسیله ی نو و جایگزین کردن آن ،و دوم تعمیر وسیله ی خراب شده است .

گاه تعمیر وسیله با توجه به وضعیت اقتصادی به صرفه تر است نا گفته نماند تعمیر وسایل برقی باید توسط افراد متخصص و کار آزموده ی این حرفه انجام گیرد تا از سالم و درست بودن کامل وسیله ی مورد نظر مطمن شویم.

در مرکز دنیای تعمیر ،تعمیرکاران با عیب‌یابی دقیق وسیله ی مورد نظر،یا تعویض قطعه خراب شده و یا تعمیر آن دستگاه را دوباره راه اندازی میکند تا با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی افرادی که در جامعه آموزش این کار را دیده اند زیاداست اما بهتر است که به تعمیرکاران معتبر و باتجربه اعتماد کنیم تا با اتمینان خاطر وسایل ما را تعمیر کنند

تعمیرات لوازم خانگی در دنیای تعمیر 

تهیه کردن وسایلی که دارای ضمانت نامه و علامت استاندارد هستند بهترین روش در تهیه ی لوازم خانگی است تا با خیال آسوده وسیله را خریداری کنیم اما چنانچه لوازم خریداری شده شما کارایی مناسب را نداشت و دچار خرابی شد شما میتوانید با ما تماس بگیرید و یا ازطریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

وسایل خانگی،دستگاه هایی که کارهای روزانه ی خانه داری را آسان تر می کند که علاوه بر متحول کردن زندگی بشر سبب بهبود بهداشت وت غذیه ی عمومی شده است .

تعمیرات لوازم خانگی برای همه ما پیش آمده که زمان خرید لوازم منزل به مشتریان یک فروشگاه دقت کرده باشیم که اکثرا به ظاهر و زیبای وسیله ی مورد نظر توجه می کنند و یا اینکه به فکر ست کردن با سایر وسایل و برند آن هستند اندکی نیز کیفیت محصول رابیشتر مد نظر می گیرند واینکه مدت زمان بیشتری کارکند هرچند بعضی مواقع با تمام حساسیت ها در استفاده ونگهداری از وسایل باز هم دچار مشکل وخرابی می شوند دراین شرایط اولین فکری که به ذهن شما می رسد مراجعه به دفترچه وضمانت نامه ی وسیله ویا تعمیر کردن آن است

در کنار همه اینها مهمترین چیز پیدا کردن تعمیرکاری مطمئن وکار درست در زمینه ی تعمیرات است شاید بعضی مواقع هم از دوستان وآشنایان ویا جستجو درگوگل آدرس تعمیرکار متخصص راپیدا کنید انتخاب بایدباحساسیت صورت گیردتا نیازبه دوباره کاری پیدا نشود افراد کارآزموده وفنی دراین زمینه به وفوریافت میشودکه باضمانت کارراانجام می دهند ابتدا وسیله رادرکمترین زمان عیب یابی وبه تعویض یا تعمیر آن می پردازند.

توجه کنید:

در خرید لوازم منزل فقط به یک برند متکی نباشید .به برچسب مصرفی وبازدهی وسایل توجه کنید.ضمانت نامه ی محصول را مهر وامضاء کنید.درصورت ایجاد مشکل ابتدا به نمایندگی شرکت محصول مراجعه کنید.همیشه از تعمیرکارانی که به شرط ضمانت کار می کنند کمک بگیرید.

تعمیرات لوازم خانگی

امروزه درمنازل ومحیط کار همه ما انواع وسایل خانگی برقی وگازی به وفور وجودداردیخچال،تلویزیون،ماشین ظرف شوی ولباسشوی از جمله لوازم پر کاربرد در محل کاروزندگی هستند نگهداری از وسایل برقی امری ضروری است .نکته مهم این است که هرگز بدنه ی وسایل برقی را باآب شستشو نکنید چون سبب برق گرفتگی می شود اگروسایل برقی منزل دچار مشکل شد حتما باید توسط متخصص عیب یابی وتعمیر گردد.اگر عیب یابی وتعمیر به موقع صورت نگیرد پس از مدتی وسیله ی برقی به طور کامل احتمال دارد از کاربیفتد.

در نتیجه ما به شما تعمیرکاران دنیای تعمیر را پیشنهاد میدهیم که سالهاست با سابقه درخشان به انجام تعمیرات لوازم خانگی و آموزش تعمیرات انها به هنرجویانی که هرساله از سراسرکشور برای اموزش به این مرکز مراجعه میکنند میپردازد و رضایت و موفقیت کاری هنرجویان در خارج از مرکز گواه همین امر میباشد

تعمیرات انواع لوازم برقی منزل:

یخچال فریزر:

از جمله وسایل مربوط به قلب خانه یعنی آشپزخانه یخچال فریزر است که در حال حاضر در مدل ها وسایز های گوناگون طراحی وتولید می شود یخچال های دو قلو نسبت به یک یخچال ویک فریزر جای کمتری را اشغال می کنند وامکانات ویژه ی مثل آب سرد کن ،یخ ساز،کشووطبقات مجزا وحتی روی در برخی از انواع آنها نمایشگربرای تنظیم دما وشرایط داخل یخچال طراحی شده.برخی ازیخچال ها دارای قفل کودک هستند

مشکلات اساسی که در انواع یخچال ها به وجود می آید،اختلال درسیستم برودت گرم شدن بیش از حد داخل یخچال،خرابی لاستیک درب یخچال،تولید سروصدا از موتوریخچال هنگام کارکردن است

برای تعمیر ابتدا سیستم درجه ی داخلی یخچال که مربوط به تنظیم دماست بررسی شودعلت اصلی عدم سرمایش کافی یخچال به اختلال در گاز لوله های یخچال است

درب یخچال باید از نظر سلامت لاستیک اطراف آن کنترل شود.بعضی مواقع سروصدای موتور هنگام کار کردن ناشی از تراز نبودن محل قرارگرفتن یخچال فریزر است.

کارکردن طولانی مدت یخچال نیز بعضی مواقع به دلیل جابه جای یخچال ویا افزایش مواد داخل یخچال درآن روز است.اگربابررسی این موارد یخچال شما دچار مشکل است حتما باید از تعمیرکارمتخصص کمک بگیرید.

تلویزیون:

یکی از وسایل سرگرم کننده ی اوقات فراغت اکثرماتماشای تلویزیون است .تلویزیون درسایزها ومدل های گوناگون طراحی وتولید می شوند که دارای صفحات نمایشی صاف وخمیده هستندبا پیشرفت تکنولوژی ودانش بشری تمام تولیدات نیز دست خوش تغییراتی شده اندتلویزیون های جدید امکان اتصال به اینترنت وسایل هوشمند را دارند.

برای استفاده ی بهتر از تلویزیون باید نکات ایمنی را رعایت کرد.اگردستگاه شما دچارمشکل درصداویاتصویرشدابتدا سالم بودن سیم دوشاخه ،کابل آنتن وتظیمات تلویزیون را بررسی کنید اگر مشکل برطرف نشدبرای تعمیر دستگاه تلویزیون به متخصص کاربلد وتحصیل کرده درزمینه ی تعمیر دستگاه های صوتی وتصویری مراجعه کنید.

ماشین لباسشوی و ظرفشویی:

یکی از لوازم محبوب درآشپزخانه ماشین لباسشوی وظرفشوی است که بعدازپایان جشن تولدیا مهمانی خانوادگی به کمک افراد خانه می آیدودرکوتاه ترین زمان ممکن تمام ظرف ها راتمیزوخشک تحویل می دهد.

لوازم خانگی وبرقی علاوه بر جلوگیری ازاتلاف وقت،موجب صرفه جویی در مصرف آب موادشوینده می شوند.همیشه اتصلات لوله ی آب وبسته بودن درب این دو ماشین در هنگام روشن کردن مورد بررسی قرار گیرد.

ماکروویوها:

ازجمله وسایل منزل که هنگام گرم کردن غذا برای افرادی که کمی دیرتر به منزل می آیندویا غذاهای فریزشده ازآن استفاده می کنیم برای همچنین درست کردن پیتزاهای سالم وخانگی ازجمله مشکلی که شایدبرای این دستگاه برقی به وجودآید عدم چرخش ظرف داخل ماکروویواست که دراین صورت باید موتور صفحه گردون کف ماکروویوتعویض شودیا اگر گریل ماکروویوجرقه می زند احتمالا ظرف فلزی داخل دستگاه باشدیامشکل از لامپ مگنتران است که تعمیروتشخیص برعهده ی تعمیرکارمربوط به این وسایل است.

در انتخاب تعمیرکار و مرکز تخصصی تعمیری خیلی دقت کنید زیرا اگر وسایل خود را به دست افراد ناکارآمد بسپارید وسیله ی شما کارایی لازم را نخواهت داشت .

آیا در مرکز دنیای تعمیر دوره های آموزشی نیز برگزار می شود؟؟

بله ،در مرکز دنیای تعمیر برای اینکه بتوانیم تخصص و تجربیات ارزشمند چند دهه فعالیت تعمیرکاران را در اختیار افراد علاقه مند قراردهیم اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نموده ایم تا عزیزان بتوانند  پس از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شوند.

روند تعمیرات در مرکز دنیای تعمیر به چه صورت است ؟؟

تعمیرکاران ما ابتدا سعی دارند که با عیب یابی و بررسی دقیق دستگاه با کمترین هزینه به تعمیر آن بپردازند و اگر قطعه ای قابل تعمیر نباشد به تعویض وجایگزینی ان با قطعات اورجینال میپردازند.

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه وجود دارد؟؟

بله، ما برای شما عزیزان این امکان را ایجاد کرده ایم که شهریه دوره های اموزشی را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

منظور از تضمینی بودن آموزش در مرکز دنیای تعمیر چیست؟؟

تضمینی بودن آموزش به این منظور است که شما در صورت عدم یادگیری میتوانید به صورت رایگان در دوره های بعدی شرکت کنید.

افراد شاغل چگونه میتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند؟؟

ما برای افراد شاغل یک دوره ی جداگانه در نظرگرفته ایم که بتوانند در روزهای تعطیل و آخرهفته ها در آن شرکت کنند.

تخفیف های مرکز دنیای تعمیر به چه صورت است؟؟

در مرکزدنیای تعمیر کار آموزانی که پس از اتمام دوره اول برای ثبت نام در دوره های بعدی اقدام کنند و یا اینکه هنرجوی دیگری را به آموزشگاه ما معرفی کنند از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهند شد.