تعمیرات و نصب پکیج بوتان

تعمیرات و نصب پکیج بوتان

 برای کسانی که به دنبال تعمیرکاران آموزش دیده برای تعمیر پکیج بوتان هستند، گروه دنیای تعمیر بهترین تعمیرکاران و کامل ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. با تماس با ما می توانید از مشاوره رایگان و استعلام هزینه و قیمت تعمیرات پکیج بوتان و سرویس و نگهداری آن در این مجموعه مطلع شوید.

مراحل انجام کار در دنیای تعمیر

ثبت درخواست توسط شما

هماهنگی کارشناسان با شما

مراجعه کارشناس واعلام هزینه

بازدید دستگاه و تعمیر

فرم درخواست تعمیرات

مشکلات رایج خرابی پکیج بوتان دیواری؟
 • نشت و چکه کردن ...
 • صدای سوت و صداهای ناهنجار ...
 • خارج شدن نور پیلوت ...
 • افت فشار ...
 • یخ زدگی لوله ...
 • گرم نشدن رادیاتور ها
مدت زمان تعمیر پکیج دیواری بوتان چقدر است؟

با توجه به نوع مشکل پکیج بوتان زمان میتواند متغییر باشد .

هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟

هزینه های تعمیر پکیج  بوتان بعد از بازدید کارشناس اعلام میشود و در صورت تمایل مشتری عمل تعمیر انجام میشود.

آیا کارشناس در صورت خرابی قطعه پکیج با خود قطعات پکیج میاورد؟

بله کارشناس موظف است قبل از اعزام به محل در مورد مشکل پکیج بوتان سوال بپرسد و با توجه به نوع مشکل قطعات لازم را با خود ببرد.

عیب یابی پکیج بوتان چقدر طول میکشد؟

بعد از بازدید پکیج تایم عیب یابی بین 10 الی 20 دقیقه است؟

آیا تعمیرات پکیج بوتان در محل دارید ؟

بله در صورت نیاز مشتری به تعمیر پکیج بوتان در محل نیروی تعمیر کار پکیج به محل اعزام میشود.

تعمیرات و نصب پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان

انجام تمام خدمات تعمیرات و سرویس پکیج بوتان در استان تهران و کرج 

 1. تعمیرات پکیج دیواری بوتان
 2. سرویس و جرم گیری پکیج بوتان
 3. نصب پکیج دیواری بوتان
 4. عیب یابی انواع برندهای پکیج

تعمیرات پکیج بوتان :پکیج بوتان مانند سایر پکیج های دیگر نیاز به نگهداری، عیب یابی و تعمیر دارد. اگر پکیج شما مشکل دارد، اولین قدم این است که یک نمایندگی مطمئن برای تعمیر پکیج بوتان خود پیدا کنید. پس از یافتن بهترین نمایندگی مجاز در بوتان، می توانید از بهترین تکنسین ها و سرویس کاران برای تعمیر و سرویس پکیج خود کمک بگیرید.

سرویس پکیج بوتان
سرویس پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان

 برای کسانی که به دنبال تعمیرکاران آموزش دیده برای تعمیر پکیج بوتان هستند، گروه دنیای تعمیر بهترین تعمیرکاران و کامل ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. با تماس با ما می توانید از مشاوره رایگان و استعلام هزینه و قیمت تعمیرات پکیج بوتان و سرویس و نگهداری آن در این مجموعه مطلع شوید.

سرویس پکیج بوتان

پکیج علاوه بر گرمایش ساختمان، آب گرم را نیز تامین می کند و برای این کار نیاز به تنظیم عملکرد تابستان و زمستان است. بنابراین به دلیل راندمان بالای آن در طول سال مانند اکثر لوازم خانگی دارای تعمیر و نگهداری ماهانه یا سالانه توسط تکنسین ها و تعمیرکاران می باشند.

سرویس پکیج شامل کار بر روی قسمت های مختلف پکیج می شود که در صورت عدم انجام به موقع می تواند به پکیج آسیب برساند و هزینه آن بسیار بیشتر از خرید پکیج جدید است.

اگر قطعه ای معیوب باشد، قبل از اینکه به سایر قسمت های پکیج آسیب برساند، تعویض می شود. این عمل شما را از صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج محافظت می کند زیرا هزینه سرویس کمتر از هزینه تعمیرات پکیج بوتان است.

سرویس پکیج باعث افزایش عمر مفید پکیج و عملکرد بهتر می شود. با توجه به مطالب ذکر شده می توان نتیجه گرفت که خدمات پکیج بوتان در مراکز معتبر مانند دنیای تعمیر، بسیار مقرون به صرفه است و از نظر اقتصادی می تواند کمک زیادی به خانواده ها کند زیرا عدم سرویس دهی طولانی مدت می تواند منجر به افزایش قیمت دستگاه شود.

نحوه سرویس پکیج بوتان

سرویس پکیج بوتان
سرویس پکیج بوتان

در سرویس پکیج، وجود رسوب در پکیج می تواند باعث نوسانات دمای آب، گرمایش و سرمایش شود که برای رفع این مشکل نیاز به شستشو و تمیز کردن ترانسفورماتور دارد. در عین حال انواع شیلنگ ها و پکیج های پمپ چک و تمیز می شوند.

به طور کلی بهترین زمان برای بررسی پکیج معمولا هر 6 ماه یکبار است. این مدت معمولاً برای پکیج های تازه نصب شده بیشتر و معمولاً برای پکیج های کاری طولانی تر است. معمولا زمانی که فصل تغییر می کند و می خواهید عملکرد پکیج را از تابستان به زمستان و بالعکس تغییر دهید، نوبت به سرویس و بررسی پکیج می رسد. علاوه بر شستشوی پکیج، رادیاتورها باید شسته و نظافت شوند که این کار توسط مرکز تخصصی دنیای تعمیر در طول سرویس سالیانه پکیج دیواری انجام می شود.

مرکز تخصصی دنیای تعمیر با توجه به شرایط دستگاه دو نوع خدمات پکیج بوتان را ارائه می دهد:

نگهداری دوره ای: این نوع خدمات معمولاً به صورت فصلی یا دو بار در سال (قبل از فصل و بعد از پایان فصل سرما) انجام می شود. به دلیل زمان کوتاه بین خدمات، تعمیر و نگهداری دوره ای ارزان تر است و نگرانی کمتری دارد.

سرویس کامل: با این روش تمامی قسمت های پکیج بررسی و رفع می شود و به گفته کارشناسان تعمیرات پکیج بوتان این نوع سرویس کامل ترین نوع سرویس می باشد.

در ادامه به آموزش نحوه سرویس پکیج بوتان در سایت دنیای تعمیر خواهیم پرداخت:

1-هواگیری پکیج بوتان

با استفاده از دریچه تهویه خودکار روی دستگاه به دقت این عمل را انجام دهید.

2-تهویه رادیاتورها

تهویه رادیاتورها باعث افزایش راندمان سیستم گرمایشی و تولید گرمای مناسب می شود. برای تخلیه رادیاتور ابتدا شیر ورودی رادیاتور را ببندید و رادیاتور را از محل مشخص شده روی رادیاتور تخلیه کنید.

3-اسید شویی

اسید شویی در پکیج دیواری بسیار مهم و حیاتی است. با اسیدشویی رسوبات تشکیل شده در مبدل اولیه و مبدل ثانویه پکیج شسته شده و کارایی دستگاه افزایش می یابد. در پکیج های دو مبدل بیشترین رسوب در مبدل ثانویه که با آب مصرفی همراه است ایجاد می شود و اسید شویی این مبدل تضمین می کند که آب گرم کافی و یکنواخت داشته باشیم.

4-فیلتر را تمیز یا تعویض کنید

بهتر است بدانید که داشتن صافی از پکیج شما در برابر خطر ته نشین شدن مداوم محافظت می کند. یک صافی داخلی نمک های آب در گردش را جذب می کند و پکیج شما را بدون نیاز به شستشوی رسوب یا اسید برای مدت طولانی تری نگه می دارد. در صورت نصب صافی در مسیر برگشت پمپ، باید هر چند وقت یکبار آن را تمیز کرده و در صورت لزوم تعویض کنید. اگر صافی گرفتگی داشته باشد، احتمال انسداد هوا در رادیاتورها افزایش می یابد.

5- سنسورها را بررسی کنید

بررسی سنسورها یکی از مواردی است که هنگام سرویس پکیج بوتان باید به آن توجه کرد. اگر سنسور به خوبی و به درستی کار نکند، وضعیت و عملکرد دستگاه مختل می شود. یکی از مشکلات حسگرهای پکیج بوتان ، تبدیل کمیت های فیزیکی خاص به کمیت های الکتریکی است.

6- تنظیم فشار آب

فشار آب مناسب برای سیستم پکیج بندی پکیج حدود 1.5 بار است. تنظیم فشار از طریق شیر کوچک تنظیم کننده فشار سیاه رنگ در پایین پکیج انجام می شود. اگر فشار کم است می توانید شیر را کمی باز کنید تا به فشار مناسب 1.5 بار برسید.

7- سرویس پمپ آب

تعمیر و نگهداری پمپ یکی از مواردی است که در نگهداری و سرویس پکیج دیواری گنجانده شده است. استفاده از مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی برای روغن کاری روتور بی خطر است اما حتی در صورت امکان باید از ابزارهای مخصوصی برای این منظور استفاده کرد.

8- نشت آب از سیستم

افت فشار آب سیستم پکیج که در مطالب قبل بررسی شد ممکن است به دلیل نشت آب در سیستم باشد. یکی از فعالیت هایی که برای سرویس پکیج باید انجام شود رفع نشتی در سیستم اعم از رادیاتور، شیر آب، لوله آب و … می باشد.

9- تعمیر و نگهداری، تنظیم و تست قطعات تخصصی دستگاه

برای اطمینان از آسیب نرسیدن پکیج بوتان و عدم اتصال پکیج دیواری بوتان قطعاتی مانند تنظیم کننده جریان، قطعات فن، مشعل، الکترود، مبدل، NTC، ایرونیت، قطعات هیدرولیک چپ و راست، محدود کننده آب وجود دارد. تمام موارد ذکر شده باید برای تعمیر در صورت وجود مشکل در پکیج بوتان بررسی و سرویس شوند. علاوه بر این، فاصله بین الکترود احتراق و مشعل باید به درستی تنظیم شود.

در پایان کار سرویس، قطعات را تست کنید و از سرویس خود مطمئن شوید. به یاد داشته باشید که تهویه و ته نشین شدن رسوب در پکیج یکی از عوامل اصلی رفع نقص پکیج بوتان است. بهتر است پکیج را هر 6 ماه یکبار سرویس کنید. البته انجام تمامی موارد فوق در هر سرویسی الزامی نیست. همچنین فراموش نکنید که در هوای گرم دستگاه را به حالت تابستانی تغییر دهید.

عیب یابی پکیج بوتان

پکیج های دیواری بوتان مانند همه لوازم خانگی برای عملکرد صحیح نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای دارند. برای جلوگیری از خطا و خرابی پکیج بوتان باید به طور مرتب دستگاه را طبق دستورالعمل سرویس کنید. دستگاهی مانند پکیج بوتان برای افزایش بهره وری و کارایی و صرفه جویی در مصرف انرژی نیاز به تعمیر و نگهداری منظم و جامع دارد.

مرکز تخصصی خدمات تعمیرات پکیج بوتان دنیای تعمیر به دلیل استقبال خوب مصرف کنندگان جهت نصب و تعمیر و سرویس دوره ای پکیج بوتان در دنیای تعمیر راه اندازی شده است. این مرکز می تواند خدمات پس از فروش و خدمات پکیج بوتان با کیفیت، سرویس و تعمیر پکیج دیواری بوتان را توسط سرویس کاران مجرب ارائه دهد.

مرکز دنیای تعمیر دارای بهترین کارشناسان و کادر خدماتی است که هر ساله در دوره های آموزشی تعمیرات پکیج بوتان شرکت می کنند تا خدمات تعمیرات به روز را به مشتریان خود ارائه دهند.

موارد زیر باعث می شود تا پکیج شما نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد:

 • تجمع رسوب در داخل پکیج بوتان
 • وجود هوا در داخل پکیج رادیاتور
 • عدک گرم کردن مناسب پکیج
 • رسوبات داخل ورودی و خروجی آب رادیاتور
 • خارج نشدن گاز به طور کامل از شیر
 • افزایش نشت پکیج ها در طول زمان
 • خرابی پرش فن
 • خرابی دریچه تخلیه
 • رسوب زدایی پکیج بوتان

 در زیر به تعدادی از مشکلات موجود در پکیج بوتان اشاره می کنیم. نکات ذکر شده از جمله مشکلاتی است که بیش از سایرین در عیب یابی پکیج دیواری بوتان مورد توجه و مشکوک قرار می گیرد:

خاموش شدن شعله

این مشکل می تواند به دلایلی مانند خرابی دریچه گاز، نوسانات فشار آب ورودی، نوسانات جریان الکتریکی، سیم کشی یا لوله کشی برق معیوب، خرابی سوئیچ فشار هوا، تنظیم نادرست سنسور شعله، خرابی سنسور کنترل یا حداقل خرابی کلید کنترل فشار آب باشد.

هنگامی که فن کار نمی کند اما پمپ فعال است

در این حالت مواردی مانند هوا، فشار کم آب، مشکلات سوئیچ جریان آب، مشکلات عملکرد فن، مشکلات سیم کشی سوئیچ برق، فشار ناکافی آب برای عملکرد سوئیچ جریان و فشار هوا در سیستم وجود دارد.

برد دستگاه سالم است اما پس از اتصال پکیج و روشن شدن دستگاه برای چند دقیقه خاموش می شود

به احتمال زیاد در این مشکل سیستم ضد خشونت به خوبی کار نکرده و دستگاه گیر کرده است.

خاموش شدن پمپ

بررسی کنید که منبع تغذیه یا چراغ برق خاموش باشد. این وضعیت همچنین می تواند ناشی از چرخ دنده پمپ، سیم کشی معیوب، عدم اتصال به خروجی پمپ و معیوب بودن پمپ سیرکولاسیون پکیج باشد.

گرمایش کم دمای آب

تنظیم دمای پایین دستگاه، فشار کم گاز، تجمع گاز در مبدل، معیوب بودن رگلاتور، معیوب بودن شیر گاز، لوله ورودی گاز با قطر کم از دلایلی است که می تواند این مشکل را ایجاد کند.

در حالت آماده به کار با فن روشن

معیوب بودن سوئیچ فشار هوا، مسدود شدن دودکش، سیم کشی معیوب، معیوب بودن مدار سوئیچ فشار هوا، معیوب بودن الکترود احتراق یا سنسور شعله، همگی از دلایل احتمالی این مشکل هستند.

رادیاتورهای پکیج بندی بوتان سرد می شوند

این مشکل می تواند ناشی از وجود رادیاتور یا هوای داخل پکیج باشد. علاوه بر این، این مشکل می تواند ناشی از ایجاد رسوب در پکیج باشد. در مرحله بعد بررسی کنید که اندازه شیر ورودی گاز متناسب با فشار گاز باشد تا از افت فشار گاز جلوگیری شود. علاوه بر این، این مشکل ممکن است به دلیل سنسورهای گرمایشی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارند، رخ دهد.

در حین کار جرقه زن هیچ شعله ای تولید نمی شود

هوا در خط گاز، پکیج شدن دریچه گاز ورودی، فشار بیش از حد گاز شهری، مشکل در شیر گاز یا تنظیم نادرست شیر ​​گاز، عدم وجود ولتاژ از صفحه کنترل. ; یکی از دلایل اصلی و واضح این مشکل، اشکال زدایی پکیج ها است بوتان است.

سیستم گرمایشی کار می کند اما رادیاتورها گرمای مورد نظر را ندارند

ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان کم است، شیرهای برگشت و برگشت دستگاه نیمه باز هستند، وجود هوا در مدار (در این حالت باید تهویه شود)، ارتفاع کم شعله . به دلیل فشار کم گاز در ساختمان یا عدم تنظیم شیر گاز؛ به غیر از نکات ذکر شده، نکات دیگری نیز می تواند موثر باشد. همچنین بهتر است از صحت عملکرد کلی دستگاه اطمینان حاصل شود.

ایراد در پمپ

برد الکترونیکی دستگاه معیوب است و باید برد دستگاه مناسب ساخته و نصب شود.

فعال کردن پکیج های مواد منفجره

این ممکن است به دلایلی مانند تنظیم نشدن فشار گاز، ضعیف بودن جرقه دستگاه، آسیب دیدن پکیج دودکش، مسدود شدن سوراخ های جرقه، تنظیم نشدن فاصله الکترود احتراق و مشعل باشد و همچنین استفاده از قطعات گاز مایع به جای گاز شهری داشته باشد.

هزینه تعمیرات پکیج بوتان

هزینه خدمات پکیج یکی از مهم ترین مسائل برای مصرف کنندگان است. به طور کلی نگهداری دوره ای پکیج برای حفظ و نگهداری هر قسمت از پکیج انجام می شود تا در نهایت به افزایش کارایی و عمر مفید دستگاه کمک کند.

تعمیر و نگهداری پکیج دیواری یکی از کارهایی است که معمولا قبل از شروع فصل سرما ضروری است. تیم متخصص گروه فنی دنیای تعمیرآماده ارائه کلیه خدمات از جمله سرویس پکیج بوتان می باشد.

پس از تماس با مشتری و گزارش نهایی، اطلاعات مشتری در سامانه ارتباط با مشتری نمایندگی ثبت می شود. سپس سرویس کار شناسایی می شود و پس از دریافت آدرس به تعمیر دستگاه می رود. همچنین قبل از رفتن به سرویس با شما تماس گرفته و زمان تعمیر را با شما هماهنگ خواهد کرد.

تکنسین پکیج دیواری را بررسی می کند و پس از بازدید میزان آسیب را مشخص می کند و هزینه تعمیر را اعلام می کند و پس از تایید شما خدمات با هزینه تعمیر و نوع پکیج بوتان شروع می شود.

در شرایط فعلی قیمت های اعلام شده توسط هر تعمیرکار تقریبی است. زیرا تمامی قطعات با ارز دلار خرید و فروش می شود و نوسانات بازار ارز در تعیین قیمت نهایی سرویس تاثیرگذار است. برای اطلاع دقیق از آخرین قیمت خدمات تعمیرات پکیج بوتان با همکاران ما در دنیای تعمیر تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات پکیج بوتان در دنیای تعمیر

مرکز دنیای تعمیر به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات پکیج بوتان در تهران است که  آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان می باشد. بعد از تماس با کارشناسان دنیای تعمیر، نزدیکترین تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام می شود. پس از بررسی دستگاه و تشخیص مشکل آن، قطعات مورد نیاز را تعمیر یا تعویض می کند.

این نمایندگی مجاز تعمیر پکیج بوتان با سالها تجربه در کلیه خدمات نصب، نگهداری و تعمیرات مجرب ترین تعمیرکاران را که دارای تخصص حرفه ای برای عیب یابی و تعمیر صحیح پکیج های بوتان هستند به کار گرفته است. همچنین در صورت نیاز خدمات تعمیر پکیج با استفاده از قطعات اصل و اورجینال که دارای گارانتی چند ماهه می باشد ارائه می گردد.

در صورت بروز مشکل در دستگاه، کافیست تلفن را بردارید و با شماره های نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج بوتان در دنیای تعمیر تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر آنها بهره مند شوید.

تکنسین های آموزش دیده تعمیر پکیج بوتان دنیای تعمیر با تمرکز بر رضایت مشتری وارد می شوند و پکیج شما را به دقت عیب یابی می کنند و آن را همانند روز اول تعویض قطعات می سازند و در صورت لزوم تعویض می کنند. هزینه نصب یا تعمیر پکیج دیواری با نرخ مصوب و ثابت اتحادیه دریافت می شود.

مزایای تعمیرات پکیج بوتان در دنیای تعمیر

تضمین کیفیت: خدمات دنیای تعمیر دارای ضمانت کیفیت می باشد و در صورت بروز مشکل در مدت زمان مشخصی پس از تعمیر به صورت رایگان آن را برطرف خواهیم کرد.

هنگامی که پکیج دیواری شما تعمیر شد، به حالت عادی باز می گردد و می توانید از آب گرم برای نیازهای خانگی خود استفاده کنید. به تیم تخصصی شرکت دنیای تعمیر  بپیوندید تا بهترین خدمات را در تعمیرات پکیج دیواری بوتان به شما ارائه دهیم. ما با استفاده از ابزارهای پیشرفته و فناوری های روز توانسته ایم بهترین راه حل ها را برای مشکلات مشتریان خود ارائه دهیم. همچنین با استفاده از قطعات اورجینال و مطمئن تضمین می کنیم که تمامی تعمیرات ما با کیفیت و دوام بالایی خواهد بود.

استفاده از قطعات اصلی و قابل اعتماد: ما با استفاده از ابزارهای پیشرفته و فناوری های روز توانسته ایم بهترین راه حل ها را برای مشکلات مشتریان خود ارائه دهیم. همچنین با استفاده از قطعات اورجینال و مطمئن تضمین می کنیم که تمامی تعمیرات ما با کیفیت و دوام بالایی خواهد بود.

تعمیر در کوتاه ترین زمان: تعهد ما به ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن در اسرع وقت انجام می شود و شما می توانید مطمئن باشید که تعمیرات پکیج بوتان شما در کمترین زمان ممکن تعمیر می شود.

اگر شما نیاز به تعمیرات لوازم خانگی یا  پکیج بوتان خود دارید، تیم ما آماده هستند تا به شما کمک کنند. با تخصص و تجربه‌ای که داریم، می‌توانیم مشکلات شما را تشخیص دهیم و راه حل‌های مناسب را ارائه دهیم. با ما تماس بگیرید و خدمات حرفه‌ای و قابل اعتماد را تجربه کنید.

 به طور کلی علت برتری مرکز تعمیرات پکیج بوتان دنیای تعمیر نسبت به سایر مراکز موارد زیر است:

 • وقت شناسی تکنسین های اعزامی
 • تشخیص صحیح و دقیق عیوب دستگاه جهت تعمیر پکیج
 • داشتن تخصص و تجربه لازم در تعمیر پکیج در تهران
 • استفاده از قطعات اصلی
 • تجربه حرفه ای و تجربه لازم در زمینه تعمیرات
 • تمامی مراحل تعمیر دستگاه در محل انجام می شود.

تعمیرات پکیج بوتان دنیای تعمیر در محل

همانطور که می دانید اکثر لوازم خانگی سنگین هستند و انتقال آنها به محیط کار تعمیرکار بسیار سخت، زمان بر و پرهزینه است.

بنابراین با تعمیر این دستگاه ها در محل، نیازی به جابجایی آنها نیست و این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و خودتان به طور مستقیم بالای سر دستگاه خود و تعمیرکار بوده و شاهد روند تعمیر هستید.

تعمیرات پکیج رادیاتور : پس از ثبت درخواست شما توسط اپراتور، تکنسین های مربوطه در منطقه شما برای انجام کار با شما تماس خواهند گرفت و برای انجام هرگونه تعمیرات پکیج بوتان در محل حضور خواهند داشت.

دوره های مرتبط

دنیای تعمیر بستری آتلاین برای خدمات نصب و تعمیرات

ضمانت نصب و تعمیرات لوازم خود را به ما بسپارید.