دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

دسته بندی مقالات

تهران | میدان انقلاب | صادقیه

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
24
31 آگوست 2023
حدیث عباسی

تعمیر ماشین لباسشویی در محل:در زندگی امروزه با پیشرفت چشمگیر علم و صنعت و لوازم خانگی، ماشین لباسشویی به یکی از لوازم متداول و بسیار پرکاربرد در منازل تبدیل شده است، اما استفاده زیاد و مداوم از این وسیله پرکاربرد و محبوب ممکن است باعث مشکلاتی در آن شود و عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه کند.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

اگر به مشکلات ناچیز ماشین لباسشویی اهمیت ندهید، ممکن است آسیب‌های جدی به تجهیزات و قطعات این وسیله وارد شود و هزینه زیادی بر روی دستان شما بگذارد.

بنابراین با مشاهده عیب یا مشکلی در این وسیله خود حتما از افراد خبره در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی بهره بگیرید. کم هزینه‌ترین روش تعمیرات این وسیله، تعمیر ماشین لباسشویی در محل است که با حل مشکل ماشین در محل مورد نظر شما از به‌وجود آمدن هزینه‌های اضافی و حمل و نقل این وسیله تقریبا سنگین راحت خواهید شد.

اکثر مشکلاتی که برای این وسیله ممکن است پیش بیاید تخصصی هستند و نیاز است که برای شناسایی و رفع این مشکلات از افراد با تجربه و متخصص در زمینه تعمیرات کمک بگیرید و خود اقدام به تعمیر این وسیله ننماید.

برای آشنایی بیشتر با تعمیر ماشین لباسشویی و مشکلات رایجی که ممکن است برای این وسیله محبوب منازل پیش بیاید تا انتهای این مطلب مفید و کاربردی با ما همرا باشید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل مجموعه ما

در صورت بروز هر مشکلی در این وسیله خود اصلا نگران نباشید، تکنسین‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و مشکل ماشین لباسشویی شما را بدون انتقال به تعمیرگاه انجام خواهند داد.

اگر نیاز باشد که قطعه‌ای تعمیر شود، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه منتقل خواهد شد و تمامی تعمیرات در محل انجام خواهد شد. تعمیرکاران مجموعه ما دارای سال‌های تجربه در زمینه تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای ماشین لباسشویی هستند و به خوبی از پس تعمیرات این دستگاه بر می‌آیند. فقط کافی است به ما اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

در سال‌های قبل به دلیل کمبود تکنسین‌های مجرب در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی، مشتریان مجبور بودند که این وسیله خود را به سختی به تعمیرگاه منتقل کنند و این کار باعث هزینه‌های اضافه‌تری برای مشتری بود و در حین اینکه ممکن بود در اثر حمل و نقل ماشین لباسشویی دچار آسیب هم بشود.

اما امروزه با افزایش تکنسین‌ها و تعمیرکاران خبره در این زمینه شما در صورت خرابی این وسیله خود کافی است که با ما تماس بگیرید تا تعمیر ماشین لباسشویی در محل مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی صورت پذیرد.

آشنایی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی

در ادامه به برخی از مشکلاتی که ممکن است با آن‌ها روبرو شوید، اشاره شده است. در صورت برخورد با هر کدام از این مشکلات بهتر است که از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا دچار ضرر و زیان مالی اضافی نشوید.

مشکلات رایجی که در صورت مواجه شدن با آن‌ها نیاز است با ما تماس بگیرید عبارتند از:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی.
 • کارنکردن ماشین لباسشویی در حالی‌که روشن است.
 • ماشین لباسشویی روشن است، اما دیگ درون آن نمی‌چرخد.
 • سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی.
 • ماشین لباسشویی کار تخلیه آب را انجام نمی‌دهد.
 • مشکل نشت آب از ماشین لباسشویی.
 • ماشین لباسشویی کار آب‌گیری را انجام نمی‌دهد.
 • نشان دادن کد خطا توسط ماشین لباسشویی.
 • ماشین لباسشویی می‌لرزد و جابه‌جا می‌شود.
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی.
 • و…

یکی از خدمات مهم ما تعمیر ماشین لباسشویی در محل است، ما در این مجموعه سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما در محل آن هستیم و هیچ فرقی نمی‎‌کند که ماشین لباسشویی شما اصلا کار نمی‌کند و یا بوی بدی از ماشین می‌آید.

هر مشکلی که این دستگاه شما داشته باشد، می‌توانید روی تکنسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای مجموعه ما حساب بازکنید. بنابراین با دیدن هر کدام از مشکلات بالا کافی است که با ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شویم و عیب ماشین لباسشویی شما را بر طرف نماییم.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی در محل

هنگامی‌که ماشین لباسشویی شما دچار مشکلی می‌شود، اولین چیز انتخاب یک تعمیرکار ماهر و متخصص برای برطرف کردن عیب ماشین لباسشویی است. ما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شما را از هر برند و هر مدلی که باشد با کیفیتی عالی و در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهیم داد، فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

در هر ساعتی از روز که با مجموعه ما تماس بگیرید، ما می‌توانیم در همان روز یک تکنسین ماهر و متخصص را به محل شما اعزام کنیم تا مشکلات دستگاه شما را عیب یابی و برطرف نماید.

به یاد داشته باشید که با اقدام خودسرانه بابت تعمیرات این وسیله تخصصی باعث خسارت زیادی به دستگاه خواهد شد، بنابراین با مشاهده خرابی ماشین لباسشویی با یک متخصص در این زمینه تماس بگیرید، زیرا این کار باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه تعمیرات این دستگاه خواهد شد و از آسیب بیشتر به این وسیله پرکاربرد در منزل جلوگیری به‌عمل خواهد آورد.

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی مانند برطرف کردن صدای ماشین، تعویض برخی از قطعات آن، رفع مشکل نشتی آب از ماشین و… از جمله مشکلاتی هستند که به راحتی در محل قابل حل شدن می‌باشند و متخصصین ما به راحتی عیب دستگاه را پیدا کرده و اقدام به برطرف نمودن آن می‌نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در محل از طریق همین سایت با ما ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل
تعمیر ماشین لباسشویی در محل

نکات طلایی که قبل از تعمیر ماشین لباسشویی باید بدانید

در ادامه نکاتی را به شما یادآوری می‌کنیم که با دانستن آن‌ها کمک زیادی به شما خواهد شد. در ابتدا باید از خرابی ماشین لباسشویی خود مطمئن باشید و نکاتی طلایی و ساده‌ای را که لازم است درباره این دستگاه خود بدانید، یاد بگیرید.

مثلا ممکن است ماشین در هنگام روشن شدن بلرزد و سر و صدای زیادی ایجاد نماید و شما تصور کنید که نیاز است حتما یک تعمیرکار خبر کنید؛ در حالی‌که شاید فقط ماشین لباسشویی شما به درستی تراز نشده است و با تراز شدن و کمی جابه‌جا کردن آن این مشکل به راحتی برطرف شود.

نکته دیگر این است که تعمیر ماشین لباسشویی در محل باید انجام شود و اگر تعمیرکاری بخواهد که ماشین را در محل دیگری تعمیر کند و یا قطعه‌ای را بدون هماهنگی تعویض نماید، این اجازه را به او ندهید و بخواهید که تعمیر در منزل و محل مورد نظر شما انجام گیرد.

توجه داشته باشید که بدون داشتن اطلاعات و تخصص لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی، نسبت به تعمیر این وسیله اقدام نکنید و پس از مطمئن شدن از خرابی، آن را از برق خارج کنید و با یک متخصص و تعمیرکار مجرب در این زمینه تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در محل کافی است از طریق همین سایت با ما ارتباط برقرار نمایید.

چرا مشتریان ما را برای تعمیر ماشین لباسشویی خود انتخاب می‌کنند؟

امروزه برای تعمیر ماشین لباسشویی همه به‌دنبال تعمیر این وسیله خود در منزل هستند و یکی از ویژگی‌های مثبت مجموعه ما این است که تمامی مراحل تعمیر این دستگاه شما در محل انجام خواهد شد و برای ما فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما از چه برندی و مارکی است، ما می‌توانیم برای هر مارکی یک تعمیرکار متخصص را به محل شما بفرستیم.

اگر ماشین لباسشویی شما آب‌گیری نمی‌کند، درب آن شکسته، خطا نشان می‌دهد و یا هر مشکل دیگری دارد، اصلا نگران نباشید. زیرا تعمیرکاران حرفه‌ای ما دستگاه شما را با گارانتی معتبر و قطعات اصلی تعمیر خواهند کرد و تمامی این مراحل در منزل شما انجام خواهد پذیرفت.

تیم ما پس از تماس شما سعی می‌کنند که مشکلات جزئی را تلفنی حل نمایند و در غیر این صورت به محل اعزام شده و با حوصله و دقت زیاد در صدد یافتن مشکل و راه حل آن بر می‌آیند و این کار را بدون خارج کردن ماشین لباسشویی از محل انجام می‌دهند و در صورت لزوم تعمیر یک قطعه در تعمیرگاه، فقط قطعه تعمیری منتقل خواهد شد که پس از تعمیر در تعمیرگاه دوباره به محل برگردانند شده و با دقت فراوان نصب و راه‌اندازی خواهد شد. مجموعه ما خیال شما را راحت و آسوده کرده و باعث می‌شوند که دیگر نگران تعمیر ماشین لباسشویی در محل نباشید؛ زیرا تمامی مراحل تعمیرات این دستگاه در منزل شما امکان پذیر است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در محل

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بر اساس گزینه‌های زیادی تعیین می‌شود که بسته به میزان خرابی دستگاه و سطح تخصص مورد نیاز تعمیرکار ماشین، مدت زمانی که طول می‌کشد تا تعمیرکار ماشین را تعمیر نماید و قطعات یدکی مورد نیازی که نیاز است تا تعویض شوند، دارد.

همه این فاکتورها در تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تأثیر دارند و می‌توان گفت که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به قیمت قطعات و میزان تخصص تعمیرکار آن بستگی زیادی دارد.

بنابراین نمی‌توان یک نرخ مشخصی برای آن معین کرد و این هزینه بر اساس نوعی خرابی دستگاه، تعویض قطعات و تخصص تعمیرکار می‌تواند متغیر باشد، اما شما به هیچ‌عنوان نگران تعمیر ماشین لباسشویی خود نباشید؛

زیرا ما مناسب‌ترین هزینه را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم و تمام هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است تا بتوانیم در این اوضاع سخت اقتصادی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی شما را به حداقل برسانیم و این کار را در منزل و محل مورد نظر شما با بالاترین کیفیت انجام می‌دهیم.

هنگامی‌که شما با ما تماس می‌گیرید و درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی می‌نمایید، ما در زمانی که شما تعیین کرده‌اید برای شما یک تعمیرکار با تجربه و متخصص را به محل اعزام می‌کنیم و پس از بررسی‌های انجام شده توسط تعمیرکار و با رضایت شما کار تعمیرات آغاز خواهد شد و تیم ما سعی می‌کند که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در محل را برای شما را به حداقل برساند.

مراقبت و نگهداری از ماشین لباسشویی

تعمیرات لوازم خانگی :برای نگهداری بهتر این وسیله کاربردی منزل بهترین روش این است که هر سال آن را سرویس نمایید و برای نگهداری از آن و افزایش طول عمر این دستگاه لازم است نکاتی را رعایت نمایید که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره شده است:

 • قرار ندادن ماشین لباسشویی در مقابل آفتاب و باران
 • قرار دادن این دستگاه در یک جایگاه مناسب
 • ریختن لباس به اندازه درون آن
 • خالی کردن جیب‌های لباس، قبل از ریختن در ماشین
 • جرم‌گیری منظم ماشین
 • اهمیت دادن به محفظه شوینده دستگاه
 • تمیز کردن منظم و دوره‌ای محفظه پودر ماشین لباسشویی
 • تنظیم مناسب ماشین لباسشویی با توجه به نوع لباس درون آن
 • رعایت فاصله زمانی دو ساعته استفاده از ماشین
 • استفاده از پودرهای مخصوص ماشین لباسشویی
 • شستن ماشین لباسشویی با آب داغ
 • تمیز کردن فیلترهای آب ماشین لباسشویی
 • و…

با رعایت نکات بالا می‌توانید به افزایش طول عمر ماشین لباسشویی خود کمک شایانی نموده و مانع خرابی و مشکلات جدی دستگاه شوید. در صورت بروز هر مشکلی در این وسیله خود فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا ما تعمیر ماشین لباسشویی را در محل مورد نظر شما انجام دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در محل با ما از طریق همین سایت ارتباط برقرار نمایید.

نتیجه گیری

ماشین لباسشویی امروزه یکی از اصلی‌ترین و اساسی‌ترین لوازم مورد نیاز هر منزلی شمرده می‌شود و تعمیر این وسیله پرکاربرد از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا نیاز است که تعمیر این دستگاه خود را به یک تعمیرکار ماهر و با تجربه بسپارید و کار تعمیرات این دستگاه بدون معطل نگه داشتن شما برای روزهای متوالی و بسیار دقیق و حرفه‌ای انجام شود. به یاد داشته باشید که بهتر است، تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام شود و اقدام به انتقال این وسیله به جای دیگری صورت نگیرد.

نکات مهمی در بالا عنوان شد که با رعایت آن‌ها هم به طول عمر مفید دستگاه خود اضافه خواهید نمود و هم کمتر نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی پیدا خواهید کرد؛

اما هر چقدر که مراقبت کنید باز هم زمانی فرا خواهد رسید که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا می‌کنید. اما خیالتان راحت باشد که تیم متخصص و ماهر و با تجربه ما در خدمت شماست و قادر است مشکل ماشین لباسشویی شما را از هر برند و مارکی که باشد در زمانی کوتاه و با کیفیتی عالی و بی‎‌نظیر و با یک قیمت مناسب حل نماید، فقط کافی است به ما اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

برای کسب اصلاعات بیشتری در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی با ما از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *