دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

تعمیر دکمه پاور لپ تاپ

دسته بندی مقالات

تهران | میدان انقلاب | صادقیه

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

تعمیر دکمه پاور لپ تاپ
7
5 آگوست 2023
حسن ویسی

تعمیر دکمه پاور لپ تاپ

آیا با فشار دادن دکمه پاور، لپ تاپ خاموش و روشن نمیشود؟ شاید دکمه زیر قاب بالای لپ تاپ فرو رفته باشد. آیا دکمه پاور شما در وضعیت “روشن” گیر کرده و خاموش نمی شود؟ دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد که دکمه پاور شما کار نکند. شاید هرگز متوجه نشوید که به خدمات تعمیر دکمه پاور لپ تاپ نیاز دارید.

دلیل هر چه باشد، احتمالاً می خواهید سریعاً آن را برطرف کنید، اما ممکن است ندانید که چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد.

این مقاله توضیح می دهد که چگونه یک تعمیرکار لپ تاپ می تواند دکمه پاور لپ تاپ خراب را تعمیر کند. اگر مایلید خدمات تعمیر دکمه پاور لپ تاپ در دستگاه شما انجام شود، با کارشناسان دنیای تعمیر تماس بگیرید .

تعمیر دکمه پاور

مشکلات رایج تعمیر دکمه پاور لپ تاپ
مشکلات رایج تعمیر دکمه پاور لپ تاپ

مشکلاتی که باعث قطع برق می شود

تعمیرات لپ تاپ : هنگامی که به نظر می رسد دکمه خاموش روشن لپ تاپ به مشکل خورده است و خاموش روشن نمیشود.گاهی اوقات معلوم می شود که جزء دیگری واقعاً مشکل را ایجاد کرده است. برای مثال، یک دکمه روشن/خاموش ممکن است کاملاً عادی به نظر برسد با این تفاوت که با فشار دادن آن هیچ اتفاقی نمی افتد. اگر چنین است، تعدادی از مشکلات می تواند مانع از بالا آمدن لپ تاپ شود. این شامل آداپتور برق متناوب، باتری، جک DC، هارد دیسک، رم یا سایر قطعات معیوب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عیب یابی لپ تاپ هایی که برق ندارند، صفحه ما را در مورد مسائل برق لپ تاپ بخوانید.

به دنبال تعمیر دکمه پاور لپ تاپ نیستید؟ به صفحات خدمات ما برای ارتقا و تعمیر رم لپ تاپ، تعمیر هارد دیسک، تعمیر جک DC یا تعمیر سخت افزار لپ تاپ نگاهی بیندازید.

نصب دکمه پاور جدید

اگر دکمه روشن/خاموش به زیر قاب بالایی افتاده باشد، با فشار دادن آن دیگر کلیک نکند، یا به شکل دیگری آشکارا شکسته باشد، تعمیر آسان است. به سادگی، یک دکمه پاور کاملاً جدید نصب کنید. در اینجا نحوه تعویض دکمه پاور خراب شده است.

باتری، آداپتور برق متناوب و پنل پشتی را خارج کنید

قبل از باز کردن لپ تاپ، ابتدا باید آداپتور برق متناوب، باتری و پنل پشتی را جدا کنیم.

هارد و رم را بردارید

هنگامی که پنل پشتی جدا می شود، معمولاً می توانیم هارد دیسک و رم را ببینیم. پیچ های نگهدارنده در هارد دیسک را باز می کنیم و آن را از لپ تاپ جدا می کنیم. رم توسط اهرم هایی در دو طرف آن نگه داشته می شود. اینها را پایین می آوریم و رم را بیرون می آوریم.

قاب کیبورد را بیرون بیاورید

اکنون زمان آن است که وارد قسمتی شوید که دکمه پاور به مادربرد وصل می شود. اولین مانعی که بر سر راه قرار دارد «قاب صفحه کلید» است. این قاب است که هم برای محافظت از قسمت بالای صفحه کلید و هم برای زیبا جلوه دادن لپ تاپ استفاده می شود.

کیبورد لپ تاپ دل که نیاز به خدمات تعمیر دکمه پاور لپ تاپ دارد

صفحه کلید را بردارید

هنگامی که قاب کیبورد برداشته می شود، پیچ هایی که صفحه کلید را در جای خود نگه می دارند آشکار می شود. وقتی فضایی بین کیبورد و فریم بالایی داشته باشیم، می‌توانیم کابل نواری را ببینیم که صفحه‌کلید را به مادربرد متصل می‌کند.

با کشیدن آرام کانکتوری که به مادربرد وصل می شود، کابل نواری را جدا می کنیم. سپس صفحه کلید را از قاب لپ تاپ بیرون می آوریم.

صفحه کلید لپ تاپ

برداشتن قاب بالایی و پیدا کردن کلید برق
برداشتن قاب بالایی و پیدا کردن کلید برق

با حذف صفحه کلید، می توانیم قاب بالایی لپ تاپ را به وضوح ببینیم. در برخی مدل ها ممکن است پیچ هایی وجود داشته باشد که این قاب را در جای خود نگه می دارد. در برخی دیگر، زمانی که به این نقطه رسیدیم، ممکن است قاب شل شود. در صورت لزوم پیچ ها را برداشته و قاب بالایی را بلند می کنیم. این سوئیچ پاور در زیر قاب بالایی و کابلی که از آن به مادربرد می‌رود را نشان می‌دهد.

سوئیچ قدیمی را بردارید و کلید جدید را وارد کنید

کلید پاور یک برد مدار کوچک است که به دکمه پاور در طرف دیگر قاب بالایی متصل می شود. وقتی دکمه پاور را فشار می دهید، در واقع این سوئیچ است که فشار داده می شود. این سوئیچ سیگنالی را از طریق سیم به مادربرد می فرستد و به آن می گوید که اجازه دهد برق در مدارها جریان یابد.

مونتاژ مجدد لپ تاپ

بعد از اینکه دکمه پاور جدید را نصب کردیم، تنها کاری که باید انجام دهیم این است که لپ تاپ را دوباره جمع آوری کنیم و آن را آزمایش کنیم. لپ تاپ باید درست بالا بیاید.

به خدمات تعمیر دکمه پاور لپ تاپ بیش از نیاز دارید؟ دنیای تعمیر می تواند اکثر مشکلات لپ تاپ شما را برطرف کند.

دنیای تعمیر می تواند دکمه پاور لپ تاپ شما را تعمیر کند

شما مجبور نیستید دکمه پاور لپ تاپ خود را به تنهایی تعمیر کنید. ما می توانیم کمک کنیم. ما ابزار، صبر و دانش لازم برای انجام تعمیر دکمه پاور لپ تاپ شما را داریم.

ما مکان های فروشگاهی در ساکرامنتو، یوبا سیتی، فرزنو، چیکو و ردینگ داریم. اگر در نزدیکی هیچ یک از این مناطق زندگی نمی کنید، می توانید لپ تاپ خود را برای ما ارسال کنید و ما فورا آن را تعمیر می کنیم. ما می توانیم مشکل دکمه پاور لپ تاپ شما را برطرف کنیم. امروز برای راه حل های تعمیر دکمه پاور لپ تاپ با شماره های قرار گرفته بر روی سایت با ما تماس بگیرید یا فرم تماس ما را پر کنید .

دکمه پاور لپ تاپ چگونه کار می کند؟

هنگامی که یک باتری یا آداپتور برق متناوب را به لپ تاپ خود وصل می کنید، برق از طریق مدارها جریان می یابد. با این حال، سوئیچ پاور مانع از حرکت الکتریسیته فراتر از یک نقطه خاص می شود. وقتی دکمه پاور را فشار می دهید، این سوئیچ باز می شود و اجازه می دهد برق به بقیه قسمت های لپ تاپ منتقل شود. خیلی باحاله نه؟

جهت شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *