دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

چرا آموزش تعمیرات پکیج در تهران پایتخت؟

دسته بندی مقالات

تهران | میدان انقلاب | صادقیه

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

چرا آموزش تعمیرات پکیج در تهران پایتخت؟
45
18 اکتبر 2023
حسن ویسی

چرا آموزش تعمیرات پکیج در تهران پایتخت؟

یک آموزشگاه تعمیرات پکیج می‌بایست برخی شاخصه‌ها ازجمله بهره‌مندی از اساتید متخصص و با تجربه، فضای آموزشی مناسب، سرفصل‌های آموزشی کامل و جدید، مشاوره و پشتیبانی مناسب، قیمت مناسب، مدرک معتبر، امکان بازآموزیی دوره، دسترسی مناسب و زمان‌بندی مناسب داشته باشد.

توجه به این نکته ضروری است که در موسسه‌های مختلف آموزشگاه تعمیر پکیج، کلاس آموزشی به صورت عملی و تئوری برگزار و به صورت متفاوتی تدریس می‌شود. چراکه فعالیت در این حرفه از اهمیت بالایی برخوردار است و غیرحرفه‌ای بودن فرد می‌تواند آسیب مالی زیادی را متوجه او کند. لذا اینکه دوره آموزشی در کدام آموزشگاه تعمیرات پکیج گذرانده شود، خیلی مهم است.

چه کسانی قادرند در آموزشگاه پکیج و کولرگازی به مهارت برسند؟

خبر خوش اینکه فرد متقاضی فراگیری مهارت در آموزشگاه پکیج و کولرگازی، نیازی به هیچ نوع تحصیلات ندارد و هرکس با هر سن و هر میزان تحصیلات، فقط به صرف داشتن علاقه‌ و بدون نیاز به وقت و هزینه زیاد، می‌تواند با شرکت در دوره‌های نصب و تعمیرات در آموزشگاه پکیج و کولرگازی، در این زمینه به مهارت برسد و به یک متخصص تبدیل شود.

شایان ذکر است که برای اینکه فرد علاقه‌مند بتواند در شغل تعمیرات پکیج و کولرگازی موفق و به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شود، باید تمامی دانش و مهارت‌های لازم برای پیدا کردن عیب، نصب و تعمیر و تعویض قطعات پکیج را به دست آورد. همچنین تکنسین حرفه‌ای پکیج باید از عهده تعمیر برد پکیج و دیگر قطعات آن برآمده و توانایی حل مشکلاتی مثل افت فشار پکیج، معیوب شدن مخزن انبساط، روشن نشدن شعله پکیج، سرد و گرم شدن آب پکیج، کار نکردن پمپ، زرد شدن شعله پکیج و بسیاری از مشکلات دیگر را حل نماید. در آموزشگاه پکیج و کولرگازی که دوره‌ها به صورت حرفه‌ای و تخصصی و کاملا عملی برگزار می‌شود، به این موضوعات پرداخته خواهد شد.

توجه به این نکته ضروری است که یادگیری صرفاً نشستن در کلاس درس آموزشگاه پکیج و کولرگازی نیست، بلکه دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری و زمینی در یک آموزشگاه معتبر، یک تجربه آموزشی عملی منحصر به فرد را تحت نظارت اساتید واجد شرایط، به فرد علاقه‌مند ارائه می‌دهد. کمااینکه به همان اندازه که نصب پکیج‌های مدرن آسان‌تر شده، اما توانایی عیب‌یابی موثر و تعمیرات پکیج دشوارتر شده است. لذا یک دوره کامل و حرفه‌ای تعمیرات پکیج شامل تمامی تکنیک‌های عیب‌یابی و تعمیر است که فرد علاقه‌مند را قادر می‌سازد تا با درک کاملی از عملکرد پکیج‌های ترکیبی و سیستمی، علائم خرابی در پکیج‌های مختلف، نحوه تعویض قطعات طبق دستورالعمل سازنده، سرویس‌دهی تمامی اجزای پکیج و …. را به طرز ماهرانه‌ای فرا گیرد.

بهترین آموزشگاه پکیج در تهران

بازار کار مناسب و رو به توسعه حرفه تعمیرات پکیج باعث شده که در تهران و سایر شهرستان‌ها مراکز متعددی به آموزش این حرفه بپردازند. اما سوال اینجاست که بهترین آموزشگاه پکیج در تهران برای آموزش مهارت‌های این شغل، کجاست و چه ویژگی‌هایی را باید داشته باشد تا افراد بتوانند به صورت کاملا حرفه‌ای با مهارت‌های مورد نیاز این شغل آشنا شده و پس از آن مشغول به نصب و تعمیر انواع برندها و مدل‌های پکیج دیواری شوند.

شایان ذکر است که شیوه برگزاری دوره‌های آموزشی در آموزشگاه تعمیر پکیج مختلف، متفاوت است. برخی از آموزشگاه‌ها صرفا به آموزش تئوری مباحث پرداخته، در صورتی که برخی دیگر ضمن آموزش تئوری، به آموزش عملی مباحث نیز می‌پردازند. بنابراین توصیه ما این است که بهترین آموزشگاه پکیج در تهران را انتخاب کنید که سرفصل‌های آن متناسب با نیازهای بازار کار و جدیدترین مباحث مربوط به کار باشد. ناگفته نماند که کیفیت و اعتبار مدارک ارائه شده نیز در آموزشگاه‌های مختلف، با هم متفاوت است.

برای وارد شدن به حرفه تعمیرات پکیج می‌توان در هنرستان، رشته تاسیسات را انتخاب کرد و پس از پایان تحصیلات، وارد بازار کار این حرفه شد. اما در این میان روش بهتری هم هست و آن، شرکت در کلاس آموزشگاه تعمیرات پکیج است. اینکه آموزشگاه تعمیرات پکیج و کولرگازی تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت کرده و مدرک معتبری را به کارآموزان ارائه دهد، مساله مهمی است.

یکی از آموزشگاه های معتبری که برای نصب و تعمیرات پکیج در تهران وجود دارد، آموزشگاه تهران پایتخت است که در هر دوره آموزشی، تعداد زیادی از کارآموزان را جذب بازار کار می‌کند. اساتید و مدرسین این آموزشگاه کاملا حرفه‌ای و با تخصص بالا هستند و همین مساله موجب ایجاد دردصد بالایی از رضایت در متقاضیان شده است. حساسیت آموزشگاه تهران پایتخت در انتخاب اساتید، این مجموعه را به یکی از برترین آموزشگاه‌های تهران تبدیل کرده است.

آموزشگاه تهران پایتخت

امروزه جایگزینی پکیج به جای دیگر سیستم‌های گرمایشی و کاربردهای وسیع آن، شغل تعمیرات پکیج را به یکی از مشاغل آینده‌دار با بازار کار منحصربه فرد تبدیل و درآمد مناسبی را نصیب متخصصان این حرفه کرده است. اما قطعا یکی از سوالات مهم علاقه‌مندان به این حرفه این است که چرا باید دوره‌های آموزشی خود را در آموزشگاه تهران پایتخت سپری کنند؟

پاسخ اینجاست که اولین پیش‌شرط موفقیت یک آموزشگاه پکیج و کولرگازی این است که تعمیرکار را فردی با دانش و تخصص کافی در نصب انواع مدل‌های پکیج دیواری تربیت کرده و او را با انواع مشکلات پکیج و طریقه عیب‌یابی و تعمیر آنها و همچنین با ابزارهای تعمیرات پکیج و نحوه کار با آنها آشنا کند.

آموزش رسوب‌گیری پکیج، آموزش تعمیر پکیج تک مبدل، دو مبدل، فن‌دار و بدون فن، آموزش هواگیری، آموزش تعمیر منبع انبساط، شیرهای پکیج، فلوسوئیچ، بای پاس، کلید حداقل فشار، پمپ و دیگر قطعات پکیج، آموزش دمونتاژ و مونتاژ پکیج، آشنایی با ارورهای پکیج‌های دیواری و نحوه رفع آن، برخی از سرفصل های دوره های آموزشی آموزشگاه تهران پایتخت هستند.

آموزش نصب پکیج دیواری به صورت کاملا عملی، آموزش محاسبات مربوط به نصب پکیج، آموزش قطعه‌شناسی، آموزش محاسبات مربوط به دودکش، آموزش روش‌های ورود به بازار کار و آموزش تشخیص مدارهای مصرفی و گرمایش در موارد غیر معمول، برخی از سرفصل های آموزشی دیگر آموزشگاه تهران پایتخت محسوب می‌شوند.

آموزش تعمیرات پکیج در شرق و غرب و مرکز تهران

در یک کلام، اگر با دانش و مهارت‌های لازم برای نصب و تعمیرات انواع مدل‌ها و برندهای پکیج دیواری در آموزشگاه تهران پایتخت آشنا شوید و نکات و ترفندهای مربوط به آن را فرا بگیرید، می‌توانید در بازار کار این شغل، حرفی برای گفتن داشته و از طریق ایجاد بازدهی در کسب و کار، درآمد بالایی کسب نمایید. کمااینکه آموزش تعمیرات پکیج در شرق و غرب و مرکز تهران ازسوی تهران پایتخت انجام می‌شود.

این نکته را نباید فراموش کرد که با مشاهده فیلم آموزشی یا مطالعه جزوه و کتاب‌های مربوط، نمی‌توان مهارت لازم برای حرفه‌ای شدن در بازار تعمیرات پکیج را به دست آورد. بلکه بهترین راه برای کسب مهارت‌های مورد نیاز این شغل، شرکت در دوره‌های آموزش نصب پکیج و تعمیرات آن در در آموزشگاه تهران پایتخت است. کمااینکه یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای، می‌بایست به سرعت دستگاه را عیب‌یابی کرده و بهترین روش برای رفع مشکل را به کار گیرد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *