دنیای تعمیر

 

آدرس دفتر ما

تهران - انقلاب

سبد خرید

آموزش تعمیرات تخصصی ECU

دسته بندی پروژه ها

تهران | میدان انقلاب | صادقیه

09382089678

شنبه تا پنج شنبه 8 الی 22

آموزش تعمیرات تخصصی ECU
1445
9 سپتامبر 2022
Reza Jenabi

آموزش تعمیرات تخصصی ECU

دوره پیشرفته تعمیرات ECU خودرو که در آن شرکت‌کننده از کارشناسان جدیدترین تکنیک‌های بکار رفته در سطح بین‌المللی را برای تعمیر کامپیوترهای سطح بالای خودرو – Ecu Rebuilding یاد می‌گیرد. شرکت‌کننده مشخصات حرفه‌ای در این زمینه به دست می‌آورید و اجازه می‌دهد خدمات تعمیر ECU تضمین شده و با کیفیت را در بازار ارائه دهید، استفاده از ابزار، تجهیزات و برنامه‌هایی را یاد می‌گیرید که به امکان می‌دهد تعمیرات، تعویض و برنامه‌نویسی قطعات را با موفقیت انجام دهد. این دوره کاملاً کاربردی است

تعمیرات ecu

آموزشگاه دنیای تعمیر

آموزش تعمیرات ECU در آموزشگاه دنیای تعمیر که یکی از زیرمجموعه های هلدینگ آموزشی تهران پایتخت میباشد، با اساتید مجرب سطح کشور،بهترین امکانات، آموزش عملی و پروژه ای صورت میگیرد و پس از اتمام دوره کاراموزان به شرکت های تعمیراتی معرفی و حتی در شرکت دنیای تعمیر به کار گرفته میشوند.

چه چیزهای یاد خواهید گرفت

در این آموزش تشخیص و تعمیر کامپیوترهای خودرو به هنرجو اجازه می دهد تا مفاهیم اولیه الکترونیک را بیاموزد و مفهوم آن را در واحدهای کنترل الکترونیکی خودرو (ECU) که ​​در سراسر برنامه توضیح داده شده است، درک کند.
شما همچنین یاد خواهید گرفت که مراحل جداسازی و مونتاژ قطعات الکترونیکی یک ماژول کنترل خودرو را شناسایی و انجام دهید.
به همین ترتیب، با استفاده از یک میز تست معمولی و یک روش تشخیصی جدید ECU به نام تشخیص توسط تصاویر از طریق استفاده از تجهیزاتی به نام Curve Tracer به آن‌ها شبیه‌سازی کامپیوتر خودرو روی یک میز تست را آموزش می‌دهد.
به عنوان کمک نهایی و پیشرفته تر، آنها در مورد روش های دوقلوسازی، شبیه سازی و بکرسازی ماژول های کنترل خودرو آموزش خواهند دید. ما بر روی خواندن و برنامه نویسی حافظه ها و میکرو تمرکز خواهیم کرد. و ما کاربردهای اساسی این موارد را در کامپیوترهای موتور، ایموبلایزرها و ماژول های کیسه هوا آموزش خواهیم داد.

درخواست مشاوره رایگان