درباره ما - دنیای تعمیر

کمی درباره ما

ما می توانیم همه چیز را اداره کنیم!برای شما

سه سوت تعمیر با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیرات لوازم خانگی از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

0 +
رضایت مشتریان
0 +
نیروی انسانی
0 +
مدت زمان فعالیت
0 +
پروژه انجام شده

همکاران و مشتریان

درباره دنیای تعمیر

دنیای تعمیرات با بیش از17 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات موبایل ،لپ تاپ،تبلت،کامپیوتر و بردهای الکترونیکی ،لوازم خانگی و… وفروش موبایل،تجهیزات موبایل وکامپیوتر،لوازم جانبی وتجهیزات پزشکی ، وآموزش تعمیرات فعالیت می نماید،ودر طول همه این سالها رضایت مشتریان راز موفقیت وپایداری دنیای تعمیرات بوده است.

از تفاوتهای دنیای تعمیر با دیگر فعالان این زمینه:

  • همکاری بابهترین اساتید حرفه ای در زمینه  آموزش تعمیرات

  • برگزاری کلاسهای آموزشی تضمینی

  • همکاری با بهترین برندها

  • استفاده از لوازم اصل در هنگام تعمیر

  • ارائه ضمانتنامه تعمیرات از 1الی 3ماه

  • و…

دنیای تعمیر یکی از بهترین مراکز ایران در زمینه تعمیرات است که سالانه هزاران کار آزموده را راهی بازار  بازار میکند

در دنیای تعمیر علاوه بر تعمیرات تخصصی ، دوره های آموزشی نیز برگزار میشود تا هنرجویان عزیز بتوانند از تخصص تیم حرفه ای ما بهره مند شده و خود را راهی بازار کار کنند

دنیای تعمیر با بهره گیری از بهترین متخصصان سالهاست که توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند ، و این بزرگترین افتخار مجموعه میباشد…

در دنیای تعمیر هدف ما این است که با کمترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم و تا حد ممکن سعی متخصصین این است که قطعات خراب را به صورت تخصصی تعمیر کنند و اگر قطعات به گونه ای باشند که امکان تعمیر در آنها وئ جود نداشته باشد آن وقت به سراغ تعویض همان قطعه میروند.

متن سربرگ خود را وارد کنید

شماره های تماس با ما :